Opinie o Tobof Tomasz Filipiak w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tobof Tomasz Filipiak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tobof Tomasz Filipiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tobof Tomasz Filipiak w Ruda Śląska

Janek Nowy wpis

Podejście tego gościa do klienta to totalna porażka. Jego obsługa jest bardzo droga i wadliwa . Po zakupie dopiero zobaczyłem opinie i bardzo żałuję i ostrzegam przed tym gościem. Jest (usunięte przez administratora) a wszelkiego rodzaju naprawy nigdy nie dochodzą do skutku. Odradzam omijać szerokim łukiem te miejsce, ogłasza się jako producent bierze podwojenie a jak coś do czegoś dojdzie to mówi że producent odmówił. Najgorsza inwestycja w dom to zakup u niego czegokolwiek.

Krzys Nowy wpis

Polecam jak najbardziej

Janek Nowy wpis

Dobra oferta, duży wybór rolet, żaluzji i innych form jeśli chodzi o osłony do okien, z mojej strony polecam.

Natan Nowy wpis

Dobra cena i sprawna realizacja zamówień, rolety wykonane na wysokim poziomie, polecam wszystkim.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Tobof Tomasz Filipiak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Janek

Doskonale zrobione rolety, świetnie wyglądają, jakość wykonania na wysokim poziomie, oferta godna uwagi.

Dawid

Ceny w porządku a jakość osłon okiennych bardzo dobra więc jak dla mnie oferta na bardzo dobrym poziomie. .

Krystyna

Czy ktoś z pracowników napisałby jak obecnie pracuje się w firmie? Ostatni komentarz odnoszący się do pracy w Tobof Tomasz Filipiak został dodany już prawie rok temu. Chciałabym więc uzyskać jakieś świeże informacje na ten temat. Wypowiedzcie się.

Miront

nie polecam facet zlał pracę totalnie. przyjechał (po wielu telefonach i przesunięciach terminów\) zrobił pomiar i ...... tyle. przestał odbierać telefony. pojechałem do firmy ... telefon działał, a właściciel firmy zadowolony z siebie stwierdził, że zgubił numer.(usunięte przez administratora) wystarczyło odebrać telefon i gotowe. tak więc efekt : rolety nie zrobione, ramka moskitiera do okna nie zrobiona. absolutnie nie polecam...

Wlasciciel
@Miront

Witam dokładnie pomiar był przesunięty jeden raz o czym był pan ponfirmowany . Po 2 dostał pan wycenę wstępną na sklepie, twierdząc że za drogo i kolega zrobi panu taniej. Po 3 nie złożył pan zamówienia , więc no nie zostało jak pan twierdzi olane . Po 4 wygrażał pan w sms że pan chce nasze wymiary ,oczywiscie pomiar jest bezpłatny lecz go nie udostępniamy jest to nasz pomiar do wyceny i montażu za który odpowiadamy, każda szanująca się firma robi swój pomiar ,więc jeżeli pana znajomy zrobi panu taniej to niech również zrobi pomiar. Po 5 nie przedstawil pan zgody spółdzielni na ingerencję w elewację budynku. Po 6 zamówienia można złożyć tylko i wyłącznie na sklepie podpisując zamówienie.Po 7 niewygodne pytania ? Słucham jakie ? My również nikomu nie polecamy takiego klienta jak pan. Ps. Jeżeli już uzgadnia pan z żoną , cyt.oni zrobią nam pomiar ,zamówimy gdzie indziej a później oni nam zamontują to niestety tak to nie działa , i lepiej umawiać takie rzeczy trochę dalej niż u nas po sklepem .Pozdrawiam

Firma nagradzana, z wysoką pozycja w tej branży. Poza tym to dobry pracodawca więc polecam pracę.

Fred

Polecam

Nowy z Rudy Śląskiej

Masakra !!!!! Gościu nie słowny Wykonanie garażowe Brak kontaktu Nie polecam!!!!!

asdfg

Szukam mowej pracy, czy wasz firma zapewni szczelnoś i oczywiście angaż w waszej korporacyjnej niedoli. Takie małe ćiśbienie w pracy! Mało czegoś może się postaracie, aby osiągnąć wymagane min

Zostaw merytoryczną opinię o Tobof Tomasz Filipiak - Ruda Śląska

Tobof Tomasz Filipiak