Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Szkoda że ludzie odważni są w Internecie, a w rzeczywistości słowem się nie odezwą. Pracując normalnie nigdy byś nie miał problemu. Najwyraźniej jedyne co potrafisz to narzekać. Źle Ci, to zmień firmę. Chyba nie przywiązują ludzi do stanowisk?

Możesz coś więcej napisać na ten temat?

Strzelin112

Niepolecam przyjmowac sie do tej firmy zarobki sa w opłakanym stanie tak jak i wszystko w tej firmie za 3 miesiace planuje odejsc pozdrawiam

Tik
@Strzelin112

A co takiego nie opłacalnego i strasznego w tej firmie że uciekasz

Iwona
@Tik

Też mnie to ciekawi. Nie napisałeś, czy pracujesz w Lowara Vogel i czy wiesz coś o tej pracy. Na ile zmian się tam pracuje?

Iwona
@Strzelin112

@pracownik pisał o kwocie 2100 na rękę w Lowarze, czy Twoim zdaniem to mało, jak na pracę w Strzelinie? Mógłbyś też dopisać więcej, co takiego w tej firmie jest w opłakanym stanie.

Pogromca
@Iwona

Ja po 10 latach mam minimalnie więcej ..

@Iwona

Tak uważam że 2100 zł na rękę to mało. Minimum powinno być 100 zł na dzień, czyli 3000 zł netto, każda kwota poniżej to jest wyzysk.

Nicko

Cała prawda o panie K pracowałem z nim trochę czasu derekcja wie o wszystkim i nic z tym nie robia sam się zwolnilem przez niego trzymają go dalej i będę trzymać bo chodzi i kabluje

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Ooo

Pracowałam 3 miesiące na gwp nie podpialam umowy z zakładem przez lidera rozmowa z dyrektorka Olą i z Kamilem na temat lidera nic nie przyniosła nie polecam pracy w tym zakładzie A tym bardziej działu gwp zmiany pana K to było dos dawno ale z tego co wiem to nic się nie zmieniło dalej poniżanie darcie się i pokazywanie że on jest najlepszy chowanie części wszyscy szukają nigdzie nie ma a pan K 5minut i znalazł na żadnym dziale nie chce z nim pracować

Iga

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka jest umowa na początek?

@Iga

Jeżeli Cię zatrudnią, dostaniesz umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, potem loteria, wszystko zależy od tego jak pracujesz i czy byłeś na zwolnieniu. Stawkę zaproponują ale możesz wynegocjować na rozmowie kwalifikacyjnej, później o podwyżkach to raczej zapomnij, zrównanie z inflacją.

@pracownik

Czy orientujesz się, jaka stawka jest proponowana na początek i do jakiej kwoty można mniej więcej negocjować wynagrodzenie? To może być cenna informacja, szczególnie dla bardziej doświadczonych kandydatów. W końcu każdy chciałby wynegocjować dla siebie możliwie największe wynagrodzenie.

@pracownik

Z podwyżkami to prawda, ostatnio dwóm osobom kończyły się umowy i nie dostały nic po podpisaniu kolejnej, powiedzieli że na wiosnę będą podwyżki. Chodzi raczej o zrównanie z inflacją.

@Agata

Stawka 12, 12,50zł na godzinę, 2900zł brutto, około 2100zł na rękę. tyle możesz zarobić. Nie którzy mają mniej inni troszkę więcej. Premia produkcyjna nie zależy od tylko od pracy, możesz zasuwać cały miesiąc i tak nie dostaniesz premii. Wystarczy że zawali logistyka, braknie części i masz po premii. Premia od ilości zadeklarowanych zleceń na całym dziale. Zresztą 450 zł brutto to max, więc nie ma się czym podniecać.

@pracownik

Potwierdzam. To co napisała Agata to prawda.

Piecia
@pracownik

heja co do logistyki to wydaje mi się że braki komponentów nie powinny mieć wpływu na premię którą wypracowuje się podczas montażu , powinniście uderzyć do kierownictwa o to aby rozważyli to

@pracownik

Obniżyli maksymalną premię z 450 do 300 zł.brutto. Podejrzewam że ma to związek z PPK, wychodzi na to że całą kwotę odkładamy sobie sami. Tak się traktuje pracowników w Lowara Xylem.

Czy to prawda że jeden z naszych Inżynierów jest na zwolnieniu od psychiatry? Ten człowiek od początku był dziwny...

Witold

Macie wiedzę czy Lowara Vogel organizuje staże lub praktyki dla studentów? Jak z atmosferą w zakładzie? Wasze informacje będą pomocne.

Tyryry

Witam. Chciałabym zatrudnić się w Lowara. Jakie są zmiany i jakie zarobki?

Abrakadabra
@Tyryry

Zmiany są takie, że firma się sypie.

Ferdek
@Abrakadabra

Sypie się dzięki technologowi który żyje w swoim świecie...

Izdebska
@Ferdek

To prawda... Ten o którym mowa nawet podwyżki odmówił... Dziwny typ...

Hubert

Prawda jest taka, że trzeba dobrze pracować a nie będzie powodu do narzekania bo to dobra firma.

Technik
@Hubert

A nadal w wolne soboty odwalacie robotę w ramach "elastycznych godzin pracy"?, i czy nadal na złomie zagrażającym zdrowiu i życiu tyracie?. Ja rozumiem że firma wymaga wyników, ale praca na takim sprzęcie to kalectwo i mała wydajność. Tam zarząd śpi czy ma wszystko gdzieś?, pewnie wszystko i tak spada na barki szeregowych pracowników.

Agata

@????, Piszesz o tym, że pracownicy nie są doceniani za swoją pracę. Jakiej formy gratyfikacji oczekujesz, a jaką formę oferuje pracodawca? Rozmawiałeś z przełożonymi o swoich oczekiwaniach? @Zawiedziony, jaka legenda krąży o systemie premiowym? Czy jest on gwarantowany jakąkolwiek umową? W jaki sposób został zaprezentowany przez przełożonych?

@Agata

Z przełożonymi rozmawiać o oczekiwaniach gdzie nie szanują pracowników. Szacunku oczekuję. System premiowy zależy czy wyrobiona została miesięczna norma. Nie jest brane pod uwagę czy maszyny stoją bo są awarie czy brak zleceń. Nowi pracownicy się szkołą i nie są niby produktywni ale tez liczeni są do produktywności.

@Agata

Chodzi o pracowników doświadczonych którzy pracują kilka lat, posiadają uprawnienia, są traktowani jak powietrze. Pracujesz kilka lat, przychodzi nowy który ma wyższą stawkę niż ty, uczysz go i szlag cię trafia przy wypłacie. Idziesz rozmawiać z przełożonym o podwyżce i odbijasz się od ściany. W pewnym momencie przynosisz wypowiedzenie, zaczynają się zastanawiać, być może zaproponują Ci 50, 100 zł. więcej.

Agata

@anonymous, dziękuję za Twoją odpowiedź, a czy możesz jeszcze powiedzieć czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe dla swoich pracowników? Mógłbyś powiedzieć coś więcej jak wygląda sprawa z pakietem socjalnym w Lowara Vogel Polska?

Weteran
@Agata

Nie zgadzam się z kolegą anonymous odnosnie kilku kwestii, ktore poruszyl. Premia produkcyjna wyplacana jest na podstawie ilosci deklaracji wyprodukowanych ''komponentow'' na danym dziale. Jesli dana maszyna nie dziala, to wspisujesz to w raport i taka sytuacja nie jest pod uwage przy wyliczaniu produktywnosci. Chociaz musze przyznac, ze to obliczanie produktywnosci nie jest jasne i niewytlumaczone... Kolejna kwestia nowych pracownikow. Ci, ktorzy sie szkola nie sa brani pod uwage do produktywnosci, jesli na koniec pracy wypisuja w swoim raporcie ''szkolenie'' na danym stanowisku. I tak jest, az nie stanie sie pelnowartosciowym, wydajnym pracownikiem. Wszystko tez zalezy od dzialu na ktorym pracujesz, bo widze iz narzekasz. Czyzby PLM?

@Agata

Jeżeli chcesz zapomogę to lepiej idź do MOPS, jak chcesz więcej zarabiać to szukaj innej firmy.

Elton

Koledzy co sądzicie o pracy Pana(usunięte przez administratora)

Nowo przyjęci pracownicy więcej zarabiają niż doświadczeni ze stażem i z uprawnieniami.

Agata

@Weteran, dziękuję za Twoją wypowiedź, są to istotne informacje. Możesz nam jeszcze powiedzieć czy firma ma system benefitów pozapłacowych dla swoich pracowników? Jaka jest atmosfera w firmie? W jakim systemie czasu pracujecie? Jakie zalety pracodawcy możesz jeszcze wymienić?

Weteran
@Agata

Benefity pozaplacowe to sa: pomoc finansowa na wczasy pod grusza oraz na swieta zalezna od zarobkow. Coroczne imprezy firmowe lub rozne eventy. Opieka medyczna medicover finansowany w pakiecie podstawowym przez pracodawce. System zmiany nie wszedzie jest taki sam, sa dzialy gdzie jest tylko jedna zmiana, a niektore maja dwie lub trzy. Atmosfera w pracy jest nienajgorsza, ale to chyba kwestia z kim sie pracuje.

Strzelinianin

Myślę o zmianie pracy i zainteresowałem się firmą Xylem jakie tu są zarobki dla świeżaka? Jaka stawka na start? Czy po okresie próbnym dostaje się podwyżkę? Ile jest przerw? Proszę mi napisać czy warto przejść z Tece gdzie są słabe zarobki do Xylemu?

Zawiedziony
@Strzelinianin

Zarobki 1850 zł na rękę przeciętnie bez premii o której zresztą krąży legenda ???? okres próbny 3 miechy po okresie próbnym 100 zł brutto podwyżki. W pracy tylko cały czas norma norma norma produktywność i cały czas szybciej. Za te pieniądze szczerze nie polecam

Agata

@anonymous, czy nadal pracujesz w firmie Lowara Vogel Polska? Rozumiem, że możesz mieć jakieś obiekcje względem pracy ale proszę o wypowiadanie się merytoryczne i bardziej kulturalne. Według Ciebie poza atmosferą w pracy, pozostałe kwestie pracy w firmie są na poziomie nienagannym?

????
@Agata

Obiekcje względem pracy?!Nie chodzi o prace tylko jak traktują pracowników.. Pracownicy nie są doceniani za swoją prace. I uwierz że kultury mi nie brakuje czego nie można powiedzieć o liderach tej firmy i to nie jest tylko moje zdanie. Dlaczego ludzie przyjmują się i zwalniają ? Dlaczego cały czas są przyjęcia? Chyba coś jest na rzeczy prawda. Od kiedy za soboty wypisuje się urlop? Jeśli ktoś pyta i chce wiedzieć konkretnie o atmosferę to opisuje jak odzywają się liderzy i brygadzisci do pracowników. Czy są jakieś kwestie pracy w jakiej kolejek firmie na poziomie nienagannym. Pisze o tym jaki maja szacunek do pracowników bo pracować trzeba wszędzie. Praca nie jest problemem jeżeli ktoś pracuje zreszta jak w każdym innym zakładzie .

...

Rękawiczki dalej dwie pary na tydzień. Przerwa 15 minut. Odradzam ten zakład . Jesteś lizaj d.. jesteś dobrym pracownikiem. Nie ważne jak pracujesz ważni ci którzy donoszą. Podwyżka po trzech miesiącach masz albo i nie. Przeważnie nie maja na to pieniędzy bo rok się kończy i takie tam bzdury. Premia produkcyjna która obiecują powodzenia tani chwyt. Liderzy i brygadzisci i tu zaczyna się ciekawa atmosfera zero szacunku do pracowników. Jeśli ktoś lubi za karę chodzić do pracy to jak najbardziej firma dla niego. Psychicznie nie da się wytrzymać a ci do pracy to nigdzie nie ma lekko

??
@...

Jakieś konkretne przykłady tego braku szacunku i zamęczania psychicznego? Jeśli tak to trzeba coś z tym zrobić, chyba że jest to zwykle marudzenie z kategorii "zmuszają mnie do wykonywania swoich obowiązków".

@??

Obowiązki były wypełniane w 100 % nie musieli do niczego zmuszać każdy wiedział co ma robić. Zgłaszane było. Jak lider na zebraniu mówi z samego rana żeby go nie wkur..ć. Zapier..j w podskokach. Jak chcesz to mogę ci pokazać jaki naprawdę jestem”mogę być hu..m”Dużo tego jest.

Norbi

Jak ktoś nie lubi pracować to w żadnej firmie nie będzie zadowolony!!!

Praca w Lowarze to ostatecznosc.

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin