Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

zainteresowany

Czy są zorganizowane dojazdy do pracy ? Czy na własną rękę się dojeżdża ?

bejbi

Cześć wszystkim, firma Lowara Vogel Polska opublikowała właśnie nową ofertę pracy, polecam wszystkim. Zachęcam do komentowania na forum, wszelkie uwagi mile widziane. Xylem is a leading global water technology provider, enabling customers to transport, treat, test and efficiently use wa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718662?keywords=&region=

aga

Ja pracuję w Lowarze ,praca nie jest zbyt ciężka,jest fajny socjal a po za tym pracownicy są traktowani jak zło konieczne szef nazywa nas polskimi chinami wypłata to 1500 zł na rękę praca w co drugą sobotę obowiązkowo oczywiście nie płatna nazywana elastyczną .każdy pracownik powinien pracować wszędzie dlatego wszyscy są rzucani z działu na dział ,pracuje się na dwie ,albo trzy zmiany zostaje się w nadgodzinach jak jest taka potrzeba .Premia kwartalna 20 procent wypłaty ale na ogół się jej nie dostaje bo ucinają za byle co.Brygadziści to nieroby które podpiepszają do dyrekcji często sobie coś dodając,obecnie jeden oskarżony o mobbing.maszyny wiecznie zepsute,części zawsze nie dojeżdżają na czas a za wszystko winią pracowników .Nie szanuje się pracowników wcale zero podwyżek a ludzi ze stażem wywala się od ręki ,nowym osobą cyka się umowy przez agencję miesięczne przez rok a jak przyjmą przez firmę to ucinają stawkę podstawową.Na nadgodzinach się nie dorobisz bo wszystkie do odebrania jedyny atut to ze na miejscu.taka prawda o lowarze.

GA

Widełki płacowe kiepskie :( nie licz na ful wypas...

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
NN

Praca jest łatwa nikt nikogo nie goni norma ma być... Kasa jest zawsze do 10 .Masz uprawnienia na suwnicę i żurawie i jeszcze do tego na wózek widłowy to zatoniesz przyjęty n 90 %

olo

Witam, czy ktoś może coś napisać o tej firmie? Chciałbym tam się przyjąć.

ONNN

Ile tam obecnie wyciąga na rękę starszy operator maszyn? Słyszałem, że mają być zatrudnienia.

Agnieszka

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWO - FINANSOWE ZAPRASZA Ul. Stolarska 3 / koło targowiska/ w Ziębicach (usunięte przez administratora) Współpracujemy z MTU, COMPENSA, WARTA, HDI, HESTIA, GENERALI, LINK 4, INTER POLSKA , AVIVA, UNIA W ofercie posiadamy najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, domów i mieszkań, NNW i na życie, w podróży zagranicznej, OC rolników. Teraz również oferujemy kredyty gotówkowe bez BIK

Beznadzieja totalna

Asia

Mam bardzo złe wspomnienia z tą firmą, nie polecam, dzieją się tam cuda wianki. Niektórzy tam cechują się bardzo dużą niekompetencją i zarozumialstwem.

wp

Praca sezonowa nie ma co liczyć na wiele na obiecanki zatrudnienie przez pośrednika najniższa krajowa to LG lepiej płaci.

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin