Opinie o MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA w Raszyn

Robert Nowy wpis

Polecam, wszystko w porządku, czytam opinie i się zastanawiam skąd w ludziach tyle złości

Gocha

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o meblach tej firmy. Sama mam kuchnię, która służy mi już 14 lat i mimo zmieniającej się mody za nic bym jej nie wymieniła. Wszystko od początku jest ok., nigdy nic nie reklamowałam, żadnego zawiasu, prowadnic, blatu. Ja polecam Was jak najbardziej.

???
@Gocha

Zgadza się meble robili dobrze bo mieli dobrych fachowców

???? Nowy wpis
@Gocha

To fakt meble robili dobrze ale temat bardziej dotyczy pracy w firmie ale to już bez znaczenia

???? Nowy wpis

Temat jest do zamknięcia. Własciciel firmy zmarł w poprzednim tygodniu. :(:(:(

Paweł. Nowy wpis

Temat jest już do zamknięcia. Właściciel firmy zmarł w poprzednim tygodniu.????????????????????????????????????????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
??????

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pracodawca nie słowny. (usunięte przez administratora)

Artur

@Wojtek, czy takie sytuacje często mają miejsce w firmie? Czy inni pracownicy też spotkali się z problemem z płatnościami? Czy poza tym dostrzegasz dobre strony pracy w firmie? Jakie są ogólne warunki? Czy zatrudnione osoby mogą skorzystać ze zniżek pracowniczych?

Pawel
@Artur

Wszyscy pracownicy są tak traktowani i firma ta nie powinna istnieć

wojtek
@Pawel

Drogi Pawle nie wiem kim jesteś , ale proszę : jeśli coś bierzesz - to bierz połowę tego. Nikt w internecie nie jest anonimowy.Za pisanie takich bzdur możesz być pociągnięty do odpowiedzialności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bronisław
@wojtek

Rozumiem, że Tobie osobiście sytuacje z opóźnionymi płatnościami się nie przydarzyły? Skąd wobec tego, tyle komentarzy na temat?

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Mont-Mebel S.C. Wojciech Pawłowski Jolanta Pawłowska? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Wojtek

Nic się nie zmieniło. Wypłaty w całości nie ma czyli wypłacana jest w ratach przez cały miesiąc i mijają kolejne dni i przychodzi czas na kolejną pęsje A tu znowu lipa-pracodawca znowu nie ma kasy aby wszystkim wypłacić wynagrodzenie i znów zaczyna się rata itd....

@Wojtek

B Z D U R A

@Wojtek

(usunięte przez administratora) Wyzysk totalny. Wypłaty dla pracowników zawsze były na ostatnim miejscu i nie były płacone w terminie bo po 15 dniach trzeba było się upominać i kasy brak do tego stopnia że i 100zł jak się chciało to nie było więc (usunięte przez administratora) że to bzdura bo każdy był tak traktowany i dlatego odeszlem ale nie tylko ja

@Paweł

Dalej twierdzę że to BZDURA .I nie chowaj się POD imieniem Paweł , tylko podaj swoje prawdziwe imię .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA?

Pawel

Ogólnie atmosfera od 1 do to daje 4. W firmie pracuje taki Adam który jest rodzina (usunięte przez administratora) prezesa i to jemu są przydzielane takie zadania ze nawet nie musi płyt z samochodu ściągać i mało tego jak kasy jest mało to ty już nie dostaniesz wiadomo z jakiego względu. Ogólnie to firma krzak i nie powinna istnieć bo wszystkich i (usunięte przez administratora) robią łącznie z klientami. Jak się zwolnisz to pieniądze swoje będzie odzyskiwac nawet i 2 miesiące.

filomena

Mam nadzieję, że ten spokój na forum to efekt dobrej atmosfery i zadowolenia?

Czarek

@pracownik Dobry pracodawca nie pozwoli sobie na na takie zachowania a firma jest dobra!

nie polecam tego pracodawcy. Brak szacunku do pracowników i klientów, wyzysk, oszukiwanie z wypłatą.

@pracownik

B Z D U R A

. W drugim tygodniu użytkowania kuchni pękł front szuflady . Podsumowując: pieniądze- wcale niemałe wydane, nerwy zszarpane, kuchnia kiepskiej jakości i pan który dużo gada, a nic nie robi. Co istotne kiedy przyjeżdżał zagadywał nas skarżąc się na innych klientów, że się czepiają, że mają wygórowane wymagania itd., my już nie mieliśmy wyjścia i dalej brnęliśmy bo wszystko zostało zapłacone. Ogólnie wykonanie niezgodne z umową, niechlujne. Pod linkiem możecie Państwo obejrzeć "wyniki" pracy firmy MONT MEBEL pana Wojciecha Pawłowskiego: https://www.facebook.com/Reklamacja-Kuchnia-334978750278932/

Chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych klientów przed firmą MONT MEBEL Wojciech Pawłowski. W styczniu 2017 rozpoczął montaż mebli kuchennych trwający ponad miesiąc. Do dnia dzisiejszego (sierpień 2017), czyli ponad 6 miesięcy nie poprawił reklamowanych przez nas wad mebli. Na nasze telefony zawsze ma wymówkę: chory pracownik, brak materiałów, biegunka pracownika (naprawdę - to nie żart), wizyta u dentysty, a ostatnio urlop wypoczynkowy. Pan wziął dużą przedpłatę, a pozostałą płatność w dniu montażu, także nie było żadnego zabezpieczenia w kwestii ewentualnych reklamacji. Jedyne co nam pozostaje to ostrzeżenie aby nie korzystać z usług firmy. Pan wziął 18.000 PLN za kuchnie białą w półmacie (podobnie wyceniała kuchnię inna firma). (Zastrzegł również że w połysku kuchnia byłaby o 30% droższa - my połyskiem nie byliśmy zainteresowani ). W powyższej cenie umówiliśmy się, że wszystkie elementy (prowadnice, zawiasy ...) będą firmy Blum. Pan powiedział że ma elementy innej firmy równie dobrej, że będziemy zadowoleni. Powiedzieliśmy że jednak chcemy Bluma. Pomimo powyższego okazało się że zamontowano Bluma tylko w części szafek, w pozostałych firmę MB. W szafce spiżarki miały być szuflady Blum przeszklone – zamontowano, jak to określił nasz znajomy „świńskie korytka” – szuflady zbite z białych desek z podstawą z brązowej dykty, która wyginała się obciążeniu. Pan twierdził ze w domu na takie same i jego żona jest bardzo zadowolona, że wytrzyma to obciążenie do 30 kg. Powiedzieliśmy że to nie jest to co zamawialiśmy i że chcemy Bluma. Po kilku dniach przyjechaliśmy do mieszkania i okazało się że szuflad Bluma nadal nie ma za to dykta została pomalowana na biało i wzmocniona. Po kolejnej rozmowie z wykonawcą zmieniono na szuflady Blum ale te tańsze bez szybek. Do dnia dzisiejszego nie doczekaliśmy się na wymianę pozostałych prowadnic szuflad na Blumowskie. Te które są nie domykają się, ciężko chodzą. Pan tłumaczył że przy pełnym obciążeniu będz

nie polecam pracy w tej "firmie".

??

zgadzam się z przedmówcą-pracodawca jest super gościem.polecam jeżeli ktoś potrzebuje jakieś mebelki bo robią to naprawdę dobrze :))))))))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA - Raszyn

• Jak się pracuje w MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MONT-MEBEL s.c. WOJCIECH PAWŁOWSKI JOLANTA PAWŁOWSKA
  • Al. Krakowska 8