Opinie o Kamieniarstwo-Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kamieniarstwo-Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kamieniarstwo-Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamieniarstwo-Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski w Gdynia

Marta Nowy wpis

A ile jest oddziałów tej firmy kamieniarskiej?

Beata Nowy wpis

W czerwcu 2020 roku firma Pana Zygmunta Rostankowskiego wykonywała duży rodzinny pomnik dla mojego zmarlego Syna. Efekt końcowy bardzo ładny. Jest tak jak miało być. Mila atmosfera i obsługa. Solidne wykonanie. Jak najbardziej polecam.

Julia Nowy wpis

Ktoś z Was pracuje u Pana Rostankowskiego Zygmunta? Jakim jest pracodawcą? I czy w ogóle chętnie zatrudnia ludzi do pomocy?

MARIA Nowy wpis

W zeszłym roku 2019, Pan Rostankowski wykonywał dla mojego zmarłego męża pomnik na cm. Gdynia Spokojna, bardzo dobre doradztwo, pomnik wyszedł wspaniale, jestem bardzo zadowolona, polecam tą firmę

Firma Kamieniarstwo-Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnie Pracownika. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Bolo

Gdyby faktycznie firma była tak kiepska to opinia w okolicy zweryfikowałaby to i nikt by nie przychodził. Tak raczej nie jest więc pomyślcie gdzie jest prawda

nowator

Ja w przeciwiestwie do pozostałych jestem zadowolona z usług tego zakładu .Usługa była wykonywana w Gdańsku-ŁOSTOWICACH oraz Gdyni na ul.Spokojnej żadynch uwag ,solidnie wykonane w terminie żadnych dodatkowych opłat.Punktów z tego typu działalnością jest mnówstwo więc można wybierać.Ja już wybralam.

marzena26

Z przykrością stwierdzam że ten Pan nie wywiązuje się z umowy.Podnośi ceny przy odbiorze usług.Wykonuje je nie dokładnie.Na zrealizowanie usługi bardzo długo się czeka gdzie jeszcze nie jest do dobrze wykonane.Nie polecam usług tego Pana gdyż robił mi dwa pomniki i oby dwa są żle wykonane i musiałam wziąć innną Firme.

@marzena26

jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś doświadczenia z tą firmą proszę śmiało o opis. Czasy PRL minęły i nie można pozwolić się tak traktować a nawet zastraszać.

pokrzywdzony uczestnik

27.10.2017 r przed Kamieniarstwo Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski zebrała się grupa niezadowolonych i pokrzywdzonych klientów. Trudny do uchwycenia właściel z ironią odsyła pokrzywdzonych do sądu zamiast sprostać swoim niedopatrzeniom. Wśród zebranych klientów znalazł się pracownik skarbówki, na tym polu także wywiązała się dyskusja. Zebrani wymienili się kontaktami. Ciąg dalszy nastąpi. Taka przykra niespodzianka przed dniem zadumy i mierzenia z przezmijaniem

sponiewierany w żałobie

Firma bardzo skrzywdziła naszą rodzinę. Brak szacunku dla żałoby i smutku jaki nas pogrążył po stracie. Siłowe rozwiązania. Z ust właściciela w miejsce zwykłych ludzkich przeprosin za swoje niedopatrzenie, dostaliśmy upokorzenie, nieadaktowne komentarze. Umniejszenie. Chyba pieniądze przesłoniły oczy właścicielowi. Jest tak duża konkurencja na rynku, nie polecam tej firmy. Podejście jak z koszmaru w PRL. Żałuję, że wcześniej nie sprawdziliśmy tej firmy na forum

Zostaw merytoryczną opinię o Kamieniarstwo-Wyrób Nagrobków Prace Kamieniarskie Budowlane Zygmunt Rostankowski - Gdynia

• Rdestowa 51C
    81-577 Gdynia