logo MPDevelopment - Grupa MarPat

MPDevelopment - Grupa MarPat

Gdynia

Opinie o MPDevelopment - Grupa MarPat

Dominik 2015-10-07 11:18:05
Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Jestem bardzo zadowolona z usługi, brak jakichkolwiek opóźnień, bezproblemowy kontakt z Panem Patrykiem, który pomógł mi wszystko zorganizować nie zaniedbuje swoich klientów.
ja 2015-12-27 22:46:39
Jeśli ktokolwiek chce robić remont mieszkania z rynku wtórnego w tej "firmie" - odradzam. Pierwsze spotkanie, rozmowa co ma być zrobione, odpowiedź - zobaczymy mieszkanie to powiem szerzej. Budżet od początku powiedziany głośno. Szef przyszedł, mieszkanie obejrzał, stwierdził, że damy radę. Faza projektu (który kosztował dwa razy więcej niż cena podana przez pana Patryka) trwała ponad dwa miesiące, z czego pani architekt była tydzień na początku na urlopie, o którym nie było informacji. Projekt zawierał: ściany koloru białego, podłogi dwa rodzaje, kafle w łazience i wc. Zero podwieszanych sufitów, 45 metrów standardowego mieszkania, bez fanaberii i udziwnień, 100% normalności, tak jak chcieliśmy. Ale swoje musiał trwać, bo "widoki za oknem się robią do wizualizacji całą noc". Wielki dzień, koniec projektu i wycena. Ponad dwa razy większa niż nasz budżet. Więc może z czegoś zrezygnujemy - sugestia od pana Patryka. Ale z czego? Z malowania ścian, kładzenia podłóg czy wymiany instalacji elektrycznej, która była obligatoryjna? Po naszym "zastanowimy się" kontakt się urwał. Żadnego zainteresowania ze strony firmy. Jedyną pamiątką jest 4500 zł wydane na projekt, który zrobiłby każdy. Najważniejsze, projekt! M-Projekt zaprojektował prysznic bez brodzika i przeniesienie wc do pomieszczenia łazienki czego zrobić się fizycznie nie da. Zaprojektował schowanie rurki odpływowej w ścianie, gdzie ściana jest zbyt cienka na tego typu zabiegi. Tak więc niemożliwe miało stać się możliwe. Odradzam każdemu, kto chce zrobić remont w mieszkaniu. Być może budowanie domów idzie im lepiej, nie wiem, nie sprawdzę na pewno.
Patryk Gwizdała 2016-02-06 23:37:44
Dziękujemy za opinię, jest nam jednak niezmiernie przykro, że nie wyrazili jej Państwo bezpośrednio w czasie trwania współpracy z nami. Niemniej jednak, dzięki jednostronnie anonimowemu forum jesteśmy w stanie odpowiedzieć Państwu tak, jak zawsze staramy się działać - wnikliwie, rzeczowo i kompetentnie.
Być może rozwiejemy w ten sposób Państwa wątpliwości, co, do jakości usług naszej firmy, a przy okazji również obawy przyszłych klientów spowodowanych być może Państwa uwagami. Z uwagi na fakt, że każdy klient jest dla nas priorytetem wnikliwie zapoznaliśmy się z dokumentacją przeprowadzonej dla Państwa usługi, jednak już na wstępie pragniemy zauważyć, iż odradzają Państwo działania, które nie zostały sfinalizowane w Państwa mieszkaniu - nasza firma nie przeprowadziła remontu. Jak rozumiemy oceniają więc Państwo hipotetycznie jak nasza współpraca mogłaby wyglądać, dlatego też tą część Państwa wypowiedzi - z uwagi na brak podstaw merytorycznych pozostawimy bez komentarza. Pozostała część wypowiedzi dotyczy usługi zrealizowanej, a więc projektu remontu mieszkania.
Z przykrością musimy zając stanowisko odmienne niż Państwo prezentują. Ceny projektów są jawne I prezentowane klientom w trakcie spotkania – co też miało miejsce w omawianym przypadku, jest to cena podstawowa. Jeżeli jednak klient pragnie projekt zmienić, cena wykonawstwa odpowiednio rośnie lub maleje, w zależności od pac niezbędnych do wykonania lub materiałów, których klient chce użyć w zastępstwie - indywidualizm klienta jest bardzo istoty dla naszej firmy. Być może zróżnicowane ceny zamienników wciąż są niejasne, posłużymy się wiec przykładem - jeżeli projekt przedstawia 5 punktów elektrycznych a życzeniem klienta jest, aby było ich 25 nie jesteśmy niestety w stanie zrealizować założeń we wskazanej cenie o czym oczywiście informujemy - jak było, jak sami Państwo przyznali, w tym przypadku.
Wyjaśniamy ponadto, iż taka ilość punktów świetlnych nie jest również standardowa dla lokalu, którego metraż Państwo wskazali. Aby uniknąć tego typu nieporozumień staramy się udzielać wnikliwych wyjaśnień naszym klientom, jednakże w przypadku całkowitej przez nich akceptacji projektu ze wskazanymi zmianami mamy niejako związane ręce - nie mamy możliwości wysondowania ich wątpliwości i obaw. Taką opcją nie jest również zapoznawanie się z wpisami na forum, gdyż jak Państwo zauważyli pozostałe opinie na temat naszej działalności są pozytywne. Wracając do Państwa uwag na temat projektu wyjaśniamy, iż aby go wykonać należy posiadać odpowiednie uprawnienia - nasza firma przywiązuje wielką wagę do dobór najlepszych współpracowników (kwalifikujących się dyplomami renomowanych uczelni i posiadających doświadczenie na rynku budowlanym), dlatego też użycie sformułowania każdy mógłby wykonać projekt mogłoby być dla nich krzywdzące. Brak racjonalności tego stanowiska widać również w dalszej wypowiedzi, ponieważ wszelkie założenia projektu są możliwe do zrealizowania - w przypadku wątpliwości zapraszamy do naszego biura na prezentacje. Jeżeli jednak Państwo się nie zdecydują pozwolimy sobie w tym miejscu podpowiedzieć jedną z wskazówek - w przypadku wyboru prysznica ze szkła i z zastosowaniem odpływu liniowego nie stosuje się brodzika.
Wyjaśniając brak kontaktu - pragniemy również przypomnieć, iż decyzją Państwa, co do dalszych prac był czas do namysłu, dlatego też zaskoczeniem dla nas był wpis na forum, który nie pozostawia wątpliwości, co do rezultatu wspomnianych przemyśleń. Nie stosujemy metod firm telemarketingowych nagabując klienta - szanujemy jego czas do namysłu. Niemniej jednak standardowa forma komunikacji również byłaby w naszym wypadku mile widziana - jesteśmy zawsze otwarci na krytykę i przywiązujemy wielką wagę do zadowolenia naszych klientów. Reasumując, jeżeli w dalszym ciągu mają Państwo wątpliwości dotyczące projektu - zapraszamy do naszego biura - postaramy się je rozwiać przy rozmowie i kawie. Jeżeli zdecydują się Państwo na kontunuowanie z nami współpracy - uzgodnimy czy jest ona możliwa.
Rozumiemy, że remont jest wyzwaniem, któremu wbrew obiegowej opinii nie każdy może sprostać, dlatego też założeniem naszej firmy jest zdjęcie tego ciężaru z barków klientów. Wszystkim naszym klientom byłym, obecnym i przyszłym życzymy udanego roku 2016r., odwagi i mierzenia siły na zamiary a wówczas wszystko się uda:)
Zostaw swoją opinię o MPDevelopment - Grupa MarPat - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPDevelopment - Grupa MarPat