Opinie o Wexel Sp.j. w Psary Małe

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wexel Sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wexel Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wexel Sp.j. w Psary Małe

Marcin Nowy wpis

Wykonanie mieszkań na ul. Gnieźnieńskiej to żenada . Biorąc pod uwagę cenę do jakości .

Paulina Nowy wpis

Nie polecam żadnych interesów kupna mieszkania od Firmy WEXEL , dział sprzedaży ul Szkolna 3. Opinia dotyczy mieszkań na ulicy Gnieźnieńskiej. Zmiany w mieszkaniu na etapie budowy (Dokonują zmian jak im pasuje byle taniej a ty się później z tym bujaj. Bo projektu i tak nie dostaniesz do sprawdzenia zgodności). Kartę informacyjną od mieszkania oraz rozmieszczenia pokoi którą dostajesz przy zakupie mieszkania Możesz użyć jako papier toaletowy. Kompletnie bez ładu i składu brak oznaczeń elektryki i hydrauliki oraz podstawowych pomiarów pomieszczeń ,tylko w przybliżeniu metry kwadratowe . Ciągłe sprawdzanie i w prowadzanie zmian, to kosztuje kto ma na to czas. Poza tym nie po to płace ciężkie pieniądze za mieszkanie .

łukasz

Jestem w trakcie realizacji zakupu mieszkanie od firmy WEXEL , i mogę powiedzieć jedno (usunięte przez administratora) i krętacze . Już na początku jak podpisaliśmy umowę oraz wpłatę transzy za mieszkanie , zapytałem przedstawiciela firmy WEXEL Dariusza K ,z działu sprzedaży , w jakiej odległości od bloku w którym kupiłem mieszkanie ma być wybudowany kolejny blok . Jak poinformował mnie Dariusz K, od 18 do 20 metrów . jak się okazało Blok jest w odległości 10 metrów . Oczywiście balkon mam od strony tego bloku . (cały dzień cień na balkonie i w mieszkaniu super ) Sprawdzając postępy pracy na budowie w moim mieszkaniu , Kierownik budowy zaproponował mi przestawienie drzwi wejściowych , czyli zwiększenie miejsca od strony ściany w celu lepszego usytuowania nap szafy . Po przestawieniu wnęki szafa może być na całej ścianie od drzwi wejściowych do łazienki , oczywiście drzwi fizycznie jęczę nie było tylko wnęka co znacznie ułatwiało przestawienie . Zapytałem kierownika budowy ile takie przestawienie drzwi będzie kosztowało, powiedział że przestawiali drzwi piętro wyżej w tym samym bloku i kosztowało to 600 zł. Dodał że jeśli się decyduje to musze się w tej sprawie skontaktować z przedstawicielem firmy WEXEL na ulicy Kosynierów 3 , gdzie podpisałem umowę kupna mieszkania, udałem się na ulice kosynierów 3 na miejscu przedstawiłem sprawę drzwi, najpierw usłyszałem że się nie da oraz że Jak bym przyszedł na etapie fundamentów to wtedy było by to wykonalne, teraz nie . Poinformowałem, że kierownik budowy powiedział, że można na tym etapie budowy przestawić drzwi bez problemu. Dariusz K wykonał telefon do kierownika budowy. Po rozmowie powiedział mi że można przestawić drzwi i będzie to kosztować 1200 zł oraz że jeśli się decyduje to mam teraz podjechać na budowę w celu podpisania zmiany rozstawu wnęki na drzwi wejściowe do mieszkania . (Jak to szybko cena uległa zmianie? ) Śledząc kolejne postępy prac na budowie i mając jedynie wgląd w projekt mieszkania. Projekt oczywiście wyłącznie u kierownika budowy zauważyłem, że w projekcie zaplanowano pojedyncze grzejniki w pokojach, w sumie pomysł w miarę pokoje średnio o powierzchni 11 metrów kwadratowych . grzejniki nie wpłyną na zmniejszenie powierzchni tylko się wkomponują w ścianę pod oknem . Oczywiście było by za prosto zamontowano podwójne i kutrze grzejniki, które odstają od ściany i zmniejszają powierzchnie użytkową pokoju . Jeżeli chodzi o salon o powierzchni 22 metrów kwadratowych który jest dodatkowo połączony z korytarzem. To zaplanowano tu podwójny grzejnik o wymiarach 100x60 . Biorąc pod uwagę że źródłem ciepła jest piec gazowy z kondensatem .To powiem tylko że ten kto tworzył ten projekt zostawił chyba mózg w toalecie !!!!. Jeżeli chodzi o metraż mieszkania to na tom chwile nie mogę powiedzieć czy zapłaciłem za metry których niema i opłaty z tym związane czy się wyjątkowo zgadza. Natom chwile specjalnie nie informują mnie o terminie odbioru technicznego, mimo że dopytywałem się u przedstawiciela o terminie odbioru w dniu 09.08.2022. Robią to, dlatego żebym nie zdążył wynająć firmy do odbioru mieszkania która zapewne znajdzie więcej uchybień. Powtórzę to, co na początku krętacze i (usunięte przez administratora) omijajcie tom firmę szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Wexel Sp.j. - Psary Małe

Wexel Sp.j.