Opinie o Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana w Szlachcin-Huby

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana w Szlachcin-Huby

Daniel Nowy wpis

Fachowość i dobra znajomość rynku budowlanego to można zauważyć od razu . Polecam

W… Nowy wpis

Jestem pracownikem w tej firmie. Jest Ok. Praca w budowlance nie należy do łatwych i przyjemnych ale nasza stała ekipa rozumie się doskonale Mam nadzieje na to że będę pracował u szefa jeszcze długi czas .

Aleks Nowy wpis

Mam świetnie wykonaną usługę .Bez zakłóceń i żadnych problemów wszystko zrobione solidnie i fachowo

Pawel Nowy wpis

Polecam.Szybko i sprawnie naprawiają po innych firmach braki lub jakieś usterki.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ksawery

Bardzo rzetelna i fachowa firma .Polecam serdecznie

Katarzyna

Współpracujemy z firma od lat .Zawsze wszystko wykonane solidnie i na czas . Polecam

Sylwek

Polecam serdecznie . Uczciwi irzetelni fachowcy

Romek

Szybka i fachowa praca.Pozdrawiam

Kinga Włodek

Polecamy serdecznie.Dobra jakość oraz terminiwość

Dominika

Całość wykonywanych prac bez uwag. Jestem usatysfakcjonowana

Bernard

Dobra jakość i praca wykonana na czas. Pozdrawiam

Natalia

Jestem usatysfakcjonowana pracą tej firmy na mojej posesji. Kulturalni i rzetelni dokładni dbający o porządek pracownicy. Polecam

Szymon

Jakość wykonywanych usług w pełni zadowalająca. Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanych pracach. Polecam .

Filip

Super dokładność ,dobra organizacja pracy.Pełna kultura. Polecam

Sylwester

Dobrzy fachowcy. Mam pełne zaufanie do tej firmy. Polecam

Jarek

Świetni fachowcy prace wykonane na czas pozdrawiam!!

Karolina Mariusz

Firma rzetelna i fachowa

Firma współpracująca…

Uważam firmę za profesjonalistów stan prac wykonywanych na naszych obiektach jest zawsze prawidłowo wykonany. Współpraca bez zakłóceń. Prace wykonane na czas i wysoka jakość jeśli chodzi o materiały. Firma rzetelna i godna zaufania.

Gerard

Mam szczęście,że na tę firmę trafiłem. Dokładność i pełne zaangażowanie .Serdecznie polecam!!

Kamila

Jestem zadowolona z usług tej firmy, jakość wykonanych prac jest wysoka, ludzie zorganizowani i sumienni. Na wszystkie usługi wystawia fakturę. Polecam

Kinga
@Kamila

To prawda . Polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana - Szlachcin-Huby

• Jak się pracuje w Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana?

Robert Korasiak Firma Remontowo-Budowlana
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 32B
    63-000 Szlachcin-Huby