Opinie o ekoDecor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ekoDecor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ekoDecor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ekoDecor w Warszawa

pracuś

Różnie bywa, jak to się mówi "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma".

Mariusz

Firma jest dobra, jest dobra atmosfera, dobre zarobki, bardzo elastyczna firma dla klienta, słabi pracownicy są od razu wykluczani. Nie widzę potwierdzenia w złych opiniach w komentarzach

Wtajemniczony

Poprostu przyjdz do Nas, do firmy i zloz swoje CV. Zarobki sa naprawde duze :)

Fajna firma, luzacka atmosfera, jest pięknie (:

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Cygan

Super firma !

dasz rade :)

topaz

Jak jestes pracowity i rzetelny i cie przyjma to wiele sie nauczysz.

A...

Firma bardzo dobra, kierownik wymagający. Usługi na najwyższym poziomie. Pracuje od kilku miesięcy i z zarobków jestem b. zadowolony. Pracy jest dużo, ale kasy jeszcze wiecęj. Na budowie dobra atmosfera, zespol mlody i nie z "pierwszej łapanki", pseudo fachowcy szybko sie wykruszaja (idą do mniej wymagającej konkurencji), w eko pozostają najlepsi. Ta firma jest skazana na sukces !

major :)

Jest super :)

John

Jedna z lepszych warszawskich firm :)

Super firma !!

heh

czas... pojecie względne...niech Ci taka filozofia towarzyszy a będziesz zadowolony

ja nie miałem, ale też rozumiałem, że jak jest zlecenie to nie idzie się na urlop tylko zarabia na urlop ;-)

Nie ma zadnej ironi. Fachowcy maja w firmie dobrze. Czasem zdarzaja sie delikatne obsuwy, ale tylko czasem. Partacze szybko wylatuja i to oni oczerniaja tutaj firme

Firma jest Super !!! uuuuu uuu .... zolty kajak :)

DAWID89

Witam. Mam takie pytanie. Ile zarabia pracownik sprzedaży w tej firmie? Jaki jest czas pracy?

.....

dobre :))) kto pracował bądź pracuje, dobrze wie, że traktowanie ludzi w tej firmie jest poniżej minimum !!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasia

Ja zdecydowanie polecam! Super szef i super ludzie! Na prawdę nie mam nic do zarzucenia bo pracuej sie w fajnych warunkach z fajnymi ludźmi. Zarobki też spoko! Szef wyrozumiały i godzien zaufania. Komentarze z obelgami dodane raczej przez kogoś kto nie dał rady i został zwolniony. Bo kretynów forma faktycznie pozbywa się szybko.... i całe szczęście!! POLECAM prace dla eko i współpracę z tą firmą.

Super pracownik

W EkoDecor jest naprawde bardzo fajnie, atmosfera jest prawie rodzinna, a kierownictwo firmy to ludzie na bardzo wysokim poziomie :) Juz nie moge sie doczekac corocznej kolacji wigilijnej ;)

Lukkk

Porzadna firma. 6 gwiazdek :)

Zostaw merytoryczną opinię o ekoDecor - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ekoDecor?

Kandydaci do pracy w ekoDecor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ekoDecor
3.8/5 Na podstawie 240 ocen.

ekoDecor