Opinie o Orto-Sped Orłowski sp.j. w Łagów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Orto-Sped Orłowski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Orto-Sped Orłowski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orto-Sped Orłowski sp.j. w Łagów

Czy istnieje możliwość rozwoju w Orto-Sped (usunięte przez administratora) sp.j.?

Pasierb

Ooo w koncu jakas konkretna rozmowa nie tylko slodzenie! Pracowalem cos moge powiedziec,firma jak firma sa lepsze sa gorsze. Ale fakt chce sie pieniadze zarabiac i miec spoko loty trzeba sie zakolegowac z gosciem z chlodni(%)

Mogli
@Pasierb

W firmie wygląda jakby była grupa trzymająca władze. Jest zawiązana jakaś paczka kierowców + prezes+ jakiś gość z Azotów

Do Pasierb
@Pasierb

Piszesz takie głupoty, że aż w oczy szczypie. To, że jest kilku kierowców, którzy trzymają razem także poza pracą nie znaczy, że ktoś ma lepsze loty. Tylko jak któremuś z "przyjaciół" coś wypadło to żaden nie pojechał za niego dalej jak do Czech czy na Słowację bo strach mu nie pozwolił. Wg mnie dzieleniem kursów nie żajmuje się gość z chłodni tylko odpowiednie osoby pracujące w firmie.

Aleksander
@Do Pasierb

Moglibyście napisać coś więcej o stanowisku kierowcy w firmie Orto-Sped? Chciałbym ustalić, ile można zarobić oraz czy poza pensją podstawową występują ewentualne dodatki. Pomożecie?

Do Aleksander
@Aleksander

Jeśli chodzi o zarobki to da się żyć. Tak jak wszędzie na kraju. Praca dobrze poukładana i bez żadnych gonitwa. Wszystko na legalu i zgodnie z przepisami czasu pracy kierowcy. Wiadomo robotę trzeba robić jak wszędzie. Atmosfera w firmie jest bardzo miła i koleżeńska. Ja pracuję w Orto - Sped już prawie 4 lata i bardzo sobie chwalę i organizacyjnie i finansowo. Pieniążki na czas a to bardzo ważne. Z całego serca polecam i zapraszam do zespołu.

@Aleksander

Jezeli chodzi o dodatki to mozesz dostac żeton na kielnie i beton oraz kombinerki z widokiem na morze

@Do Aleksander

Nie wiem czy tylko wszyscy się w tym zespole zmieszczą bo dziura mała

Kierowca bombowca Nowy wpis
@Aleksander

Pracowałem tam jako kierowca i nie było źle lecz trochę zbyt małe wynagrodzenie w porównaniu z innymi firmami w okolicach Współpraca z mechanikami i spedytorem - super Poza tym tak sobie. Samochody w miarę zadbane chociaż opony już nie tak bardzo chyba że się dostanie w spadku po "lepszych kierowcach" Bo tez miałem wrażenie że tacy są na czele z panem z chłodni

Bułgar pl Nowy wpis

Panowie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma patrząc na te opinie z boku chyba pierwszy raz widze na wlasne oczy ze tak sie solidnie wypowiadaja ludzie na temat firmy jedno co wiem szczere opinie (raz lepiej raz gorzej jak wszedzie)to najwazniejsze pozdrawiam.

Katarzyna Nowy wpis
@Bułgar pl

@Bułgar pl Powiesz czym się zajmujesz w Orto-Sped i co należy do Twoich obowiązków? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pasierb

Jezeli chodzi o legal fakt,zadnych naduzyc. Premie i dodatki-nie wiem co to jest?? Wyplata na czas- kto pracuje ten wie,poslizgi sa i nie raz poruszalismy ten temat nieoficjalnie takze nie czarujcie. Aco do dzielenia kursow polemizowal bym,:jesli nie ma 600km z przodu to nie jade" mam przypomniec czyje to slowa? Ale to jest moje zdanie

@Pasierb

Święte słowa, a pamietasz jak Tomek K. siedział w domu bo nie bylo roboty a Wiesław wrocil z Hiszpanii i z beczka poleciał na Kostrzyn???

Aplikowałeś do Orto-Sped Orłowski sp.j. na stanowisko Kierowca C+E? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Do Bękarta

Zacznij najpierw od siebie jak się odizolowaleś od wszystkich jak to Bekart i tak cała firma Wie kim jesteś pod tym nickiem a później oceniaj innych. Masz zawsze jedno wyjście????????

@Do Bękarta

Bo w tej firmie nie ma kolegów tylko znajome twarze

@Bękart

To jak znajome twarze są w naszej firmie to po co ten komentarz o Wiesku. Chcesz się żalić to po co to robisz na internecie Takie sprawy załatwia się oko w oko Chyba że jaj nie masz

@Do Bekarta

Ja sie nikomu nie żale stawiam sprawę jasno

Bękart

Jak sie cos komus nie podoba to moge przynieść wypowiedzenie w poniedziałek

@Bękart

Jeszcze żyjemy w wolnym kraju

@Do Bekarta

No to wszystko w temacie. Myślę ze Prezes juz wie.

@Do Bekarta

No właśnie myślałam że to moj kolega a jak sie okazało to tylko znajoma twarz

@Bękart

Jak wszyscy w firmie Sam to powiedziałeś

Bękart

Wszystko ok tak jak piszecie, jedno ale...Wiesio niby kierowca niby prawie prezes, miesza ze wszystkim, wpatrzeni w niego jak w obraz nie doceniają innych kierowców którzy robią tak samo dobrze robotę a może i lepiej . Szkoda, że nie ma tu wszystkich równych ale cóż... życie.

Zbynio

Firma ma w internecie bardzo dobre opinie. Zastanawiające jest to, że pracujący tu nie zagladają

Darek

Chłopie piszesz że ci kazali czyścić kabinę chusteczkami ale czy tak było to bym polemizował powinni cię obciążyć za zużycie wnętrza bo co ty zostawiłeś w kabinie po dwóch tygodniach to się nie mieści w głowie unas trzyletnie samochody są mniej zasyfiony niż to co ty zostawiłeś w środku następna sprawa jak cię nie stać na kamizelkę to było powiedzieć byliśmy się z kumplami zrzucili a nie od razu jumac długopisy też nie kosztują drogo a ty i to zajumales poprosi masz lepkie ręce dobrze że się ciebie pozbyli puki nic nienawywijales , brnąć dalej ? to tłumacze nie przyjęli cię w zastępstwo tylko miałeś normalnie pracować a tylko chwilowo dostałeś muj samochód ,jeden lot i beczka pozaminana chłopie ogarnij się jesteś baranem jakich mało , pracuje tutaj ponad rok i to co piszą koledzy o firmie to święta prawda nic dodać nic ująć polecam wszystkim , pozdrawiam całą ekipę Orto Sped Darek

IREK

Mówi się że ,,Nie wchodzi sie do tej samej rzeki dwa razy,, a ja wróciłem tu czwarty raz. Chyba to o czymś świadczy. Atmoswera na bezie bardzo ciepła i sympatyczna. Na chłopaków (szoferów) zawsze można liczyć. Można śmiało powiedzieć że jest tu jak w Rodzinie. Wiec ten gość co pisał negatywy niech zacznie najpierw od siebie. Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek spódnicy.

Sierżant

W firmie Orto-Sped pracuję od 15 lat, bywało różnie jak to w życiu, ale nigdy nie było większych problemów. Jestem tego samego zdania jak moi koledzy i uważam również, że w firmie Orto-Sped jest świetna atmosfera i zawsze można liczyć na pomoc kolegów. Pozdrawiam całą ekipę Orto-Sped.

Wiesiek

Witam wszystkich ja też bym chciał coś do tego dorzucić na wstępie chciałbym powiedzieć o filmie Orto Sped pracuję tam już 7 lat i nie zamierzam zmieniać warunki są bardzo dobre atmosfera jest wspaniała wszyscy są przyjaźnie nastawieni niema żadnej nerwowki większość kierowców pracuje tutaj już bardzo długo wypłata na czas nietrzeba się prosić o pieniądze jak w innych firmach samochody są zadbane i rocznikowo bardo młode tak że polecam firmę Orto Sped a teraz nawiązując do tego gościa co próbował oczerniać firmę kolego poprosi jesteś typowym nieudacznikiem i patalachem tobie strach by było dać miotłę bo nie wiedział byś co z nią zrobić a co mówić o Scani ja podziwiam naszego Szefa że dał ci cały skład a dlaczego nie napisałeś jaki samochód wziąłeś a jaki oddałeś to ja to napiszę wziąłeś czysciutki w środku a oddałeś taki zasyfiony że się w głowie nie mieści to świadczy o tobie jak masz w domu nie masz zielonego pojęcia o jeździe samochodem a niby taki doświadczony więc uważam że pisząc takie głupoty sam z siebie robisz ofiarę losu i nie masz odwagi nawet się podpisać pod wypowiedzą pozdrawiam wszystkich ???? Wiesiek

Rafał

Mariusz piszesz święte słowa. Gościu nawet nie wiedział gdzie ma przedłóżk~ do lewarka. Dopiero jak podjechałem do niego i mu pokazałem to łajza zarobiła oczy jak żaba koło stawu. Widać że lewy do roboty. Orto-Sped jedna z lepszych firm organizacyjnie jak nie najlepsza w okolicy. Dobrze, że w porę pozbyli się tego gamonia.

Markus07

Ten drugi to ja porostu Marek. Najgorzej nie cierpię ludzi którzy nie potrafią nic, a z siebie robią ofiarę. Tak jak napisał Mariusz ekipa w Ort-spedzie jest zajebjaszcza każdy jest pomocny i służy poradą. Jako kierowca jesteś beznadziejny, spróbuj jako ĆEĆ, coś dla ciebie.

Mariusz

Człowieku jak zaczynasz pisać to najpierw ortografii się naucz!! Pracowałem tam 4 lata oczywiście były zle i dobre momenty ale wspominam zawsze dobrze. (usunięte przez administratora) z Ciebie nie kierowca jak nie umiesz zadbać o swoje miejsce pracy i wolisz w chlewie spać! Atmosfera w pracy zarąbista a ludzie którzy tam pracują poprostu zajebiaszczy. Tam nikt nikogo nie załatwia, porostu trzeba pracować (jak wszędzie) a że Ty kolego nie potrafisz tego robić i nie umiesz zagrzac miejsca w jednej firmie bo jesteś lewy to nie Ich wina. Radzę zmienić branże na przykład kopanie dołków! Ja polecam z całego serca firmę. Jest to rodzinna i przyjazna firma. A na koniec dodam że są inne sposoby rozmowy a nie pisanie pod nickiem (mam nadzieję że wiesz co to znaczy) na internecie choć i tak każdy wie kim jesteś. Szkoda że nie napisałeś co Ty odjebales przez te dwa tygodnie Twojej zajebistej pracy w Orto-Sped. Odchodząc z tej firmy łza się kręciła w oku a Ty (usunięte przez administratora) jak Lato z Radiem. Pozdrawiam całą ekipę z Orto!

Zostaw merytoryczną opinię o Orto-Sped Orłowski sp.j. - Łagów

Orto-Sped Orłowski sp.j.

Orto-Sped Orłowski sp.j.