Opinie o Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k. w Tarnowo Podgórne

Tosia

Cześć, kiedyś ktoś pisał o jakimś alkoholu za kółkiem, czy do dziś w ogóle taka sytuacja wystąpiła? Ciekawa jestem konsekwencji jakie wymierza wtedy pracodawca. co o stanie pojazdów możecie napisać? na stronie widnieje zakładka z taborem ale są tylko pokazane wymiary. Gdyby chłopak starał się o prace to w jakie auto wsiądzie? Jaki model i przebiegi?

Niezależny
@Tosia

Pani Tosiu, najpierw to trzeba pokazać co się umie i na co kogo stać ! A Pani pytanie o auto to ląduje na samym końcu o ile dany pracodawca Panią przyjmie. Więc proszę o rozważne podejście w trakcie starania się o pracę. Chyba na wstępie są ważniejsze sprawy np. samo przyjecię do pracy. A to co Pani pisze i pyta o auto to daaaleko daaaleko.

@Niezależny

A ja rozumiem pytanie, bo żeby starać się o pracę to trzeba wiedzieć czy warunki dla pracowników są odpowiednie. Mnie takie rzeczy interesują. Co do tego pokazania co się umie - przyjmują tutaj tylko doświadczone osoby? Ile lat doświadczenia musi mieć kierowca?

A o których stanowiskach myślisz tak w ogóle? zastanawiam się z czego wynikają rozbieżności w waszych twierdzeniach. Chodzi o kierowców? poszukują teraz też operatorów myjni, stąd wątpliwość

Cześć, dziś dodali ofertę dla operatora myjni na stawkę 5350 zł, dlatego się interesuje. pytanko tylko jak ciężka to praca? W opisie za dużo informacji nie widzę, może to ze szukają rzetelnych ludzi. To na przykład jaki sprzęt tu dają do pomocy przy tym całym myciu?

Drajwer Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Witam. Konkretne pytanie - jakie zarobki, gdzie jezdzicie jaki system, co wozicie? Dziad trans z samymi marianami czy ludzie na poziomie wiedzący za co pracują?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Kierowca który jeździ u Pana Gruntkowskiego wsiada za kierownicę pijany psuje opinie szefa nikt tego nie zauważa.Osoba która jeździ u Pana Gruntkowskiego jest psychiczny uzależniony od alkoholu naraża firmę na wielkie straty gdzie szef nie ma pojęcia o tym.

Praca

Witam,na warsztacie jest znośnie czy lepiej sobie odpuścić ? Chciałem aplikować,ale najpierw poczytam opinie

Kiero
@Anonim

Człowiek nie wielbłąd, pić musi.

Niezależny
@Anonim

Bo to prawda. Liczą się tylko załadunki i rozładunki. Nic nikogo nie obchodzi poza tym. Kierowca to 5te koło u wozu. Nic dodać nic ująć. Atmosfera ????????

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.?

Tyr

Pytania o wykształcenie. Musisz mieć co najmniej 3 klasy podstawowki

Julia

Za granicą? Jest tu możliwa wobec tego jakaś praca zdalna, skoro tak piszecie? Biuro mam na myśli, można HO?

Julia

3 lata podstawówki? Ktoś tak zasugerował odnośnie wymaganego wykształcenia żeby się tu dostać... ja tam w jednym z ogłoszeń na spedytora międzynarodowego widziałam, że wymagają już doświadczenia tylko nie określili ile, rok minimum? Wskazali również że język niemiecki jest mile widziany czy prowadzą wobec tego jakieś kursy? obecnie ile tutaj spedytor może zarobić?

Na jakie benefity można liczyć w Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.?

Jogi

A jakie człowieku ty chcesz benefity? Robota ciężka i tyle. Nikt za darmo tobie kasy nie da. Nowi przychodzą i są lepiej traktowani niż starzy pracownicy. Lepiej żeby szef się ockna bo zostanie z samymi nowymi "nabytkami"

CZARY MARY

JAK TAM JAKA SYTUACJA DALEJ DROBNICA DROBNICA DROBNICA.

Edek

Witam. Dużo jest jazdy w nocy? Robota poukładana, czy na wariackich papierach? Płacą z kilometra? A diety prawne? Jak to jest rozwiązywane? Dużo tych płatnych rozładunków wychodzi miesięcznie? Ogólnie jak atmosfera? Pełna napięcia, czy każdy pomoże?

ŻANETA
@Edek

NAJPROŚCIEJ BĘDZIE ZADZWONIĆ , NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIE SZEF.POZDRAWIAM.

@ŻANETA

Wiem, że najprościej. Ale różnie się słyszy o tej firmie. Po to są takie fora, żeby to zweryfikować i sobie porównać opinie. Przynajmniej robi tak, kto chce na dłużej związać się z firmą. W okolicy Pniew, Poznań jest pełno firm. Nie tylko ta jedna. Każdy potrzebuje.

Edek

A tam zaraz jedna banda. Bez przesady. Zestawy na poziomie. Martwi mnie tylko to płacenie z kilometra. Przecież to nielegalne. A gdzie dieta z tytułu podróży zagranicznej? Ja mam gonić kilometry na wariata, bo np. spedytor nie umie poukładać roboty?

Czy Gruntkowski Usługi Transportowe Janusz Gruntkowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ZANETA

UMOWA O PRACĘ.POZDRAWIAM.

DISEL norma 25na 100

Nie polecam tej firmy płaci z km 0.35 groszy 2950 na ręke podstawy to jedyny plus i 50 zł za drobnice od punktu pierwszy dla firmy reszta kierowca o przepinkach niewspomne czasem 5 w tygodniu taka prawda.

ZANETA
@DISEL norma 25na 100

Bardzo nam miło ;-) Pozdrawiam . Zaneta

Pedro

Ludziom nie chce się tu pisać bo mamy dobrego pracodawcę i dobra pracę, polecam.

Były

podstawa plus km

Kaesiak

Myjnia to porażka z tragedią razem wzięte trzeba czekać 2g w kolejce do myjni i jak wjedziesz do środka to jeden człowiek myje lub idzie na śniadanie i dalej czekasz, nie polecam tej myjni!!! ????

Stefan

Jeśli chodzi o serwis i myjnie to porażka. Na dzień dobry dają do zrozumienia jaka wielka łaskę robie ze Cię przyjmują na warsztat. Pracownicy to zachowują się jak by we własnej firmie pracowali. Bylem tam i nie zamierzam wracać, banda de... A szefostwo to już wogole się obnosi.

Tak było!! Teraz pełna kicha, zarobki od 2lat takie same!! była niby podwyżka ale zabrał za urlop i jest to samo!! Masakra!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.?

Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Sowia 35
    62-080 Tarnowo Podgórne
  • NIP: 7811934639 REGON: 365723891 KRS: 0000681298

Gruntkowski Sp. z o.o. sp.k.