Opinie o Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński w Olsztyn

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dyzio Nowy wpis

Kończą bo są (usunięte przez administratora)zazwyczaj jak już podgonili zaległości obecnej załogi są zwalniani wieczna rotacja na blacharni niby kogoś szukają a potem jak spadek roboty to nara wymyślają i czepiają się tak żebyś się zawijał a wypłata zawsze ucięta

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński? Pojawiło się ogłoszenie na InfoPraca.pl 14 marca

Sebix Nowy wpis

Zaczolem tam pracę na umowę zlecenie. Wytrzymałem 2tyg w tym toksycznym miejscu i dowiedziałem.sie nagle że moje wynagrodzenie nie będzie tak jak umówione bo Pan właściciel stwierdził że byłem na stażu. Nie polecam pracy w tym miejscu

@Czarny Czarny ty chyba sprzątać nie umiesz, skoro się nie utrzymałeś. Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata (sprzątałam) odeszłam tylko ze względu na wyprowadzkę z Olsztyna. Atmosfera w firmie super, fajni ludzie, zgrany zespół . Pieniądze zawsze na czas, a Pani Magda super kobieta, pomocna i zawsze za pracownikiem polecam pracę w tej firmie

Sylwia

Ktoś tutaj polecał pracę ze względu na zarobki, można wiedzieć coś więcej? Jeżeli nie pełną stawkę, jaką płacą, to chociaż orientacyjne widełki, bardzo proszę.

derbi
@Sylwia

Nie polecam gruszki na wieźbie obiecują i wieczne ale np. panie od sprzątania zmieniają się jak rekawiczki a na obsłudze dramat

Czarny
@derbi

Uwaga!!! Do wszystkich Pań, które chcą podjąć pracę w WCM jako osoby sprzątające.Na tym stanowisku jest mega rotacja w tej firmie.Dzieje się tak zapewne przez zachowanie i podejście do pracownika Pani Magdy.Przerost formy nad treścią.Zero szacunku, kultury i ogłady.Zaznacze tylko, że dzieje się tak za przyzwoleniem szefostwa firmy.Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński na stanowisko Blacharz - Składacz bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy jest możliwość pracy w Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński na część etatu?

Robert

Pracowałem kilka lat w tym serwisie i z czystym sumieniem można powiedzieć ze pieniądze na czas firma rozwija się do przodu i mila atmosfera

@Robert

Pieniądze na czas to taki plus dla firmy czy norma

Sebastian

Absolutnie odradza pracę w tym miejscu. (usunięte przez administratora) Na rozmowie obiecują wielkie rzeczy, w rzeczywistosci możesz liczyć na minimum A resztę ewentualnie pod stołem. Zero szacunku do pracowników i wywyzszanie się synów Wiesława A w głowie fiołki. Szukasz uczciwego pracodawcy to nie znajdziesz to pod tym adresem

@Sebastian

Wypowiedź wyssana z leniwego palca.Szef wymagający i rzeczowy, a i taki być powinien.WZÓR SZEFÓW Uczciwy i przychylny pracownikowi .Dbający o potrzeby pracownika.Leniwa osoba szukająca pracy nie angażująca się w swoje obowiązki niech nie szuka tam pracy.POZDRAWIAM SERDECZNIE CAŁY ZESPÓŁ WCM

Irena

Ale on to pisał ze 3 lata temu, to może wtedy faktycznie coś trochę nie tak tu było? Kiedy tak właściwie byłeś tu zatrudniony?

Bezstronny

Wazeliniarz z Ciebie najlepiej pracować po 10 godzin z płacą za 8 wtedy Boss zadowolony ogólnie właściciel wulgarny wielki Pan

@Sebastian

Bo znam tą firme

Wysoki poziom uskug

Maja
@Karol

To jak wysoki poziom usług, to i drogi ? :D Czy nie :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński?

Rafal

Tak zdarzają się i to jak chcesz pracować nadgodziny a nie z przymusu ale płatne gdzie w żadnym serwisie nie dostanie się tyle za nadgodzine.

Henryk

Pozytywnie oceniam wizytę w serwisie. Profesjonalna obsługa klienta, na wysokim poziomie, co dziś jest rzadkością. Pojazd został naprawiony i oddany umyty i czysty zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Aleksander

Szybko tanio i wysoka jakość usług polecam ! Nikt nie mógł poradzić sobie w Olsztynie z Audi A8 problem z silnikiem ,WCM sprawiło ze znów cieszę sie z jazdy !

Profesjonalny warsztat

Solidnie, rzetelnie, na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński - Olsztyn

• Jak się pracuje w Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński?

Zobacz opinie na temat firmy Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Warmińskie Centrum Motoryzacyjne Wiesław Koledziński
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Lubelska 43G
    10-410 Olsztyn