Opinie o Tom-Car Tomasz Kozłowski w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tom-Car Tomasz Kozłowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tom-Car Tomasz Kozłowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Car Tomasz Kozłowski w Rumia

Maciej

Nie polecam. Zleciłem wymianę drążka kierowniczego, łącznika stabilizacyjnego, sond lambda, oleju oraz paska klinowego. Lista czynności nie jest duża, żadnej diagnostyki nie musieli robić, części dostępne na Allegro a mimo to nie sprostali trudnemu zadaniu :) Na wizytę trzeba czekać kilka dni - tak są obłożeni pracą. Gdy już przyjechałem na umówioną wizytę, właściciel zdeklarował się wykonanie usługi w ciągu tygodnia. Po 7 dniach zadzwoniłem do niego aby uzyskać informację na jakim są etapie wymiany. Zaczął mnie czarować, że postępy pracy idą do przodu i za dwa dni robocze samochód będzie gotowy. Problem w tym, że w pobliżu mieszkam i codziennie sprawdzałem samochód podnosząc maskę i wiedziałem, że jestem okłamywany, a samochód przez całe dwa tygodnie został tylko raz przestawiony na parking ogólnodostępny i nic więcej przy nim nie zrobiono. Wiedząc, że jestem okłamywany zadałem kilka niewygodnych pytań i byłem w szoku jak osoba, której zleciłem pracę kłamie. Do końca wierzyłem, że może uda się im cokolwiek zrobić tym bardziej, że mechanik zapewniał mnie, że samochód będzie gotowy za kolejne dwa dni. Minęły dwa tygodnie, przyszedłem po samochód a mechanik kłamie mi, że są w trakcie wymiany i jak dam im kolejne dni to go wykonają. Ja się nie zgodziłem, i mimo że właściciel próbuje wmówić, że prace się posuwają do przodu, nie bierze ani złotówki i oddaje kluczyki. Szkoda czasu, ja straciłem 2 tygodnie, byłem zwodzony a mimo to nic nie wykonano. (usunięte przez administratora)

Rafał Rumia Nowy wpis

Absolutnie nie polecam. Mechanik obiecuje, że obejrzy samochód następnego dnia (chodziło przede wszystkim o zdiagnozowanie problemu) i, jak nietrudno zgadnąć, tego nie robi. Odebrałem kluczyk i pojechałem do kogoś innego.

olga wroclaw Nowy wpis

Witam, jesteśmy z Wrocławia , zepsuł się nissan primera i w dzisiejszym dniu ,świątecznie prosiliśmy o pomoc i naprawę bez większej wiary,że komuś będzie się chciało przerwać weekend. Pan Tomasz spisał się na medal, trafnie rozpoznał usterkę , naprawił ją , skasował śmiesznie małe pieniądze za usługę. Jesteśmy wdzięczni, auto dojechało do Wrocławia bez problemu. Bardzo dziękuję!!!! ogromny szacunek i wyrazy uzania, Olga i Zdzisław Cichecki

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Car Tomasz Kozłowski - Rumia

Tom-Car Tomasz Kozłowski