Opinie o Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak w Głogów

@np. Nowy wpis

Witam zdecydowanie polecam w 100%auto niemiała mocy miało 6 usterek wszystkie zostały wykonane wzorowo co z tymi usterkami nieporadzili sobie fachowcy w Niemczech dotegi została podniesiona moc w aucie auto teras chodzi jak mała rajdówka z ceny Pan też sporo mi opuścił co było wcześniej ustalone jeszcze ras polecam panów i pozdrawiam ich z mojej szczały megane.

Ptak Daniel Nowy wpis
@@np.

Dziękujemy za opinie jest Nam niezmiernie miło. Pozdrawiamy

Darek Nowy wpis

Jeżeli chodzi o naprawę kilmatyzacji serdecznie polecam. Właściciel komunikatywny w zakresie wariantów naprawy, usługa wykonana profesjonalnie.

Krzysiek

Witam, korzystałem raz z usług tego warsztatu. Właściciel tak kłamie, że nie pamięta nawet co wcześniej mówił. Nie ma szacunku do klienta, nie ma wogóle kultury osobistej. Nie potrafi ustalić chociażby terminu kiedy zajmie się diagnozą usterką. Podczas usuwania awari przeciąga termin oddania samochodu, mówi o wymianie czujnika (w chwili odebrania samochodu już nawet nie pamięta, że kłamał i powinien za ten czujnik skasować). Samochód w "warsztacie" spędził prawie miesiąc. Po usunięciu awari samochód doprowadzony został do stanu uzytkowania (jeździł). Podczas eksploatacji w przeciągu kilku dni wyszly następujące rzeczy : brak spryskiwaczy, brak wycieraczek - podczas diagnozy popalone bezpieczniki. Brak klimatyzacji, brak wentynylatorów chłodnicy - uwalony regulator. Po kilku miesiącach brak podciśnienia od sterowania siłownikami - przetarte przewody podciśnienia, co było nastepstępstwem nie przykreconego kolektora ssącego. Nie trzeba podsumowywać, przestrzegam, odradzam i nie polecam.

Zofia
@Krzysiek

Czyli czujnik nie został zmieniony tak? To w jaki inny sposób zajął się tą awarią? Za co dokładnie skasował? Faktycznie wygląda to na źle wykonaną robotę. Była za to wystawiona za to jakaś faktura? Bo zastanawiam się czy naprawy tutaj są objęte jakąś gwarancją może?

Krzysiek
@Zofia

Podczas naprawy niby był wymieniany czujnik i podjęte zostały dalsze czynności mające na celu uruchomienie samochodu. W przeciągu 3 tygodni już sam zapomniał co wcześniej mówił i wspierał przy rozliczemiu, że tego czujnika wogóle nie wymieniał i nie może za niego skasować pieniędzy. Dowodzi to temu, że kręci i okłamuje klientów, w dodatku sam nie pamięta co komu powiedział.

Zofia Nowy wpis
@Krzysiek

No właśnie zaskoczyło mnie to, że zapomniał o czym mówił. Bo teraz to ciekawa jestem kiedy prawdę powiedział. Brałeś auto do innego mechanika, żeby sprawdził czy faktycznie wymieniał?

Arek

Nie polecam skasował mnie prawie na 700 zł niby coś zrobił coś wymienił ale co i za ile? nie powiedział a paragon tylko na kwotę i nic po za tym. Pomijając fakt że problem wrócił jak bumerang. Nie i jeszcze raz Nie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak na stanowisko Kierownik budowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Paweł.

Nie polecam wymienił przełącznik którego nie widziałem skasował a problem pozostał. Szkoda czasu na tego gościa.

Gabriela

Witam, czy można aktualnie liczyć na zatrudnienie w Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak? Nie pojawiają się tutaj ostatnio wpisy na temat pracy w firmie i nie jestem pewna czy jest jakaś szansa na pracę w tym miejscu czy może zespół jest stały i raczej niezmienny. Ktoś coś wie na ten temat?

Rosa2712

Polecam. Jestem zadowolona. Skorzystałam już kilka razy. Zawsze było szybko, sprawnie i konkretnie.

Grant

Skieruję swój post prosto do Ptaka...więc skasowales moja córkę 550 zł za wymianę radia (koszt radia 250) .Urządzenie które założyłes jest pokiereszowane jednym słowem uszkodzone. Dodałeś do silnika preparat bez konsultowania tego z wlascicielem czym spowodowałes wyrzucenie oleju bagnetem (Nadmiar oleju w silniku)..gdy dolożę sposób odzywania się do.telefonu powiem krótko...spotkamy się niebawem.

AN

Pojechalam do Panow po przeglądzie z konkretnie stwierdzonymi problemami...Brak mozliwosci pełnej regulacji swiateł, brak możliwości włączania świateł przeciwmglowych. Pan umówił się ze mną, ze zadzwoni po zdiagnozowaniu przyczyny. Nie zrobil tego, wiec to ja zadzwonilam wieczorem. Okazało się, ze auto już jest gotowe do odbioru. Przelacznik wymieniony koszt 280 zł. Nie jestem w stanie stwierdzić czy było to konieczne czy nie. Bardzo potrzebowalam samochodu dlatego, nie ciagnelam tematu...ale chce tutaj uprzedzić wszystkich o jednej ważnej rzeczy. Mechanik nie może wykonać naprawy bez jej zlecenia przez Was... Nie podpisujcie sie i nie placcie jeśli zrobi cos bez Waszej zgody... Tak naprawdę na wykonanie usługi powinniscie miec podpisana umowę obustronnie umowę o akceptacji kosztów...

Daniel
@AN

Wszystko naprawione wg umowy . Przełącznik wymieniony, stary uszkodzony przez kogoś oddany właścicielce. Informacja o kosztach przed zakończeniem prac. Auto oddane 1.15 min po zamknięciu firmy :(. Cóż „Jeszcze się taki nie narodził aby wszystkim dogodził”. Dziękujemy za zobowiązanie za oddanie auta po godzinach :/....Pozdrawiamy Panią Angelikę :)). P.S. Po co ten ukryty NICK.....???

Kat

Widzę że pozytywne opinie dają tylko kobiety które nic nie rozumieją jak np.pani Kasia...problem z pseudo fachowcem zaczyna się gdy pojawia się klient kumaty. Zrobi wam wszystko czego nie chcieliście, sprawdzi wam to czego nie potrzeba A skasuje was bez gwarancji za usługę.. ot taki to ptaszek z niego.

Polecam ten salon bardzo profesjonalna obsługa ja jestem kobietą dużo rzeczy nie rozumiałam pan mi wytłumaczył 55 razy polecam polecam polecam

Dramat

Omijajcie tego goscia szerokim łukiem...dalszy komentarz to zwyczajna strata czasu.

xyz

A jaką umowę oferuje firma?

Stefan

Świetny warsztat pełen profesjonalizm . Polecam

Agnieszka

Ja niestety jestem niezadowolona z serwisu. Mam peugeota cabrio. Nie otwierał się dach oprócz tego parę drobnych rzeczy do zrobienia.Pan obiecał, że wszystko będzie zrobione i podał cenę. Te parę rzeczy zostało zrobione, a dach się dalej nie otwiera. Zapłaciłam oczywiście za wszystko. Wróciłam do serwisu, ale Pan stwierdził, że tego nie naprawi.

Daniel
@Agnieszka

Pani Agnieszko jestem w szoku.... Naprawiłem Pani zgodnie z umową i ceną informacje o niezamkniętym dachu bo pikanie Pani utrudniało Pani jazdę. Naprawiłem ABS zgonie z umową. Uruchomiłem pasy bo auto po wypadku i pasy zaciągnięte i specjalnie dla Pani załatwiłem używany akumulator by było jeszcze taniej a tu takie podziękowanie. Brak mi słów. Pani przetarł się wężyk od dachu otwieranego hydraulicznie ja mechaniki nie robię więc dałem Pani numer do kolegi który to naprawi a tu taki wpis....... (usunięte przez administratora)

Radek

Nie rozumiem jak ma się taki wpis do opinii o pracy? Przecież to jest forum pracownicze!!

Joanna

Zrobiłam klimatyzacje trochę ponad miesiąc wcześniej u innego "mechanika" okazało się, że zostałam oszukana i filtr nie został wymieniony a klimatyzacja była nabita w innych wartościach niż na naklejce. Żadnych potwierdzeń nie mam, że klima wgl za tamtym razem została zrobiona. Koszt usługi to chyba naklejka. Pan Daniel wszystko sprawdził, wydrukował raport, wytłumaczył mi wszystko. Gdyby nie on jeździłabym dalej z filtrem który ma klika lat. Poza tym odpowiedział na moje pytania i pomógł mi z kilkoma innymi rzeczami w samochodzie. Z ręką na sercu polecam

Asia

Pan Daniel wymienił mi instalacje, auto zostało zrobione bardzo szybko, wszystko działa bez zarzutu :) Z czystym sercem polecam

Tomasz

@sidor Możesz dodać więcej informacji? Chciałbym tu dostać się do pracy dlatego pytam.

sidor

Polecam Auto-serwis

Zostaw merytoryczną opinię o Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak - Głogów

• Jak się pracuje w Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak?

Auto - Serwis Ptak Daniel Ptak
3.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Mechaniczna 3
    67-200 Głogów