Opinie o Piotr Piotrowicz Firma Fortex w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piotr Piotrowicz Firma Fortex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Piotr Piotrowicz Firma Fortex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Piotrowicz Firma Fortex w Kraków

Elizka Nowy wpis

Usługa wykonana późnym wieczorem, chyba jako jedyni odebrali telefon. Cena za otwarcie 300 zł, Godzina po 24 wiec do przełknięcia. Polecam

! Nowy wpis

Trochę drogo!

Wanda Nowy wpis
@!

A o ile portfel Twój zbiedniał, że tak piszesz?

Justyna

Bardzo profesjonalne podejście do usługi. Miałam problem z wynajmującym który wyprowadził się i zmienił zamek. Pan przyjechał, poprosił o okazanie dokumentu potwierdzającego własność lokalu (trochę to wydłużyło cała operacje ale rozumiem i popieram takie działanie), otworzył zamek w kilka sekund i wymienił na nowy. Nie są tani ale widać mega profesjonalizm. Kiedyś korzystałam z usług innej firmy to Pan nie mógł dać rady przez godzinę. Będę polecać.

Zuzanna Nowy wpis
@Justyna

Tego typu problemy to dużo stresu. Dobrze, że się udało. A ogólnie jaki jest koszt? Wiem, że koleżanka ma podobny problem ...

Martyna

Serdecznie polecam, Panowie pomogli mi z otwarciem zamków w święta. Miła i fachowa obsługa. Polecam

Joanna
@Martyna

Dużo Cię to kosztowało? W święta nie liczyli sobie więcej?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Piotr Piotrowicz Firma Fortex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Michał Fox

Auto otwarte w kilka sekund. Na dojazd czekałem Ok 40 min . Ogólnie polecam

Stefan Walski

Potrzebowałem awaryjnie dostać się do auta, sprawa załatwiona w 30 min od telefonu. Super a do tego Pan bardzo słowny i z wysoką kulturą osobistą. Dzięki.

Wanda
@Stefan Walski

Serio tylko w 30 minut? Był akurat w pobliżu czy tak szybko się transportuje do klienta? :o

Polecam, wszystko przebiegło poprawnie.

Martyna Lasek

Miałam okazje skorzystać z usługi awaryjnego otwarcia zamka, Pan przyjechał po około 30 minutach w godzinach wieczornych. Otwarcie przebiegło błyskawicznie i bezinwazyjnie. Cenę ustaliłam przez telefon i na miejscu nic się nie zmieniło. Nauczyłam się po tym jak kiedyś hydraulik zażyczył sobie cene z kosmosu… Mogę polecić, miłe doświadczenie i profesjonalizm.

Szybkie i sprawne otwarcie samochodu.Polecam

Maria Mond-Kozłowska

Miałam okazje skorzystać z usług tej firmy i nie mam większych zastrzeżeń. Pan przyjechał w miarę szybko a samochód został otwarty bez uszkodzeń. Ciężko mi się ustosunkować do opinii powyżej ale Pan który był na miejscu to młody bardzo sympatyczny człowiek. Będę polecać

Gosia

Samo najgorsze doświadczenie. „ślusarz" to dryblas, który przyjechał spóźniony, by otworzyć zamek, po tym, jak zatrzasnęłam się poza mieszkaniem bez niczego przy sobie w niedzielę. Facet wyciągnął zamek (zabrał go sobie), po czym zarządał 300zl. Zapytałam, czy przelew może być, on na to, że akceptuje tylko gotówkę. Kiedy powiedziałam, że musi chwilę zaczekać, abym zorganizowała ją (nie trzymam w domu gotówki), zaczął mnie wyzywać, grozić sądem i prawie się na mnie rzucił, tylko zamknęłam mu drzwi przed nosem. Nie polecam, człowiek niebezpieczny i niezrównoważony.

Agata
@Gosia

Czy podczas zamawiania usługi nie pytałaś ślusarza jaki będzie koszt usługi wiedząc, że nie masz w domu gotówki? Tacy specjaliści raczej nie noszą ze sobą terminali. Ciekawa jestem, czy powiadomiłaś o sytuacji właściciela?

Olga

Nigdy w żuciu nie byłam wyzywana (usunięte przez administratora) i debilką! A właśnie to usłyszałam od właściciela firmy FORTEX. Pomijając fakt ze cena końcowa różniła się od podanej wstępnie (skoczyłą z 500 zł do 830 zł). Byłam wyzywana po tym jak po wykonaniu pracy wniosłam zastrzeżenie. Wymieniony wkład zamku różni się od wielkości obudowy przez co widać klatkę schodową. Właściciel firmy zaczął krzyczeć i obrażać mnie. Powiedział że jestem (usunięte przez administratora) i debilką że nie rozumiem takich prostych rzeczy o zębatkach i „absolutnie się nie dziwi że stary mnie (usunięte przez administratora) Po tym jak zadzwonił mój partner do niego zaczął grozić mnie i wyzywać go… (wieśniak ze słomą w butach itd.). Koszmar! Praca nie została poprawiona.

Monia

A może coś o samej pracy tu a nie usługach firmy?

Anita

@Iwona Jaki związek ma ta informacja z opinią o pracodawcy i o pracy w firmie ?

Agata

Czy ktoś tutaj ostatnio korzystał z usług Fortex? Dajcie znać, czy warto. Wykonanie godne swojej ceny?

Iwona
@Agata

Firma kant. Zamontowała nam zamek Lob nawierzchniowy wart 160 zł,za kwote 738 zl.plus montaż 184.50 zl. oraz dojazd 61.50zl.Łącznie koszty wymiany uszkodzonego zamku to kwota 984 zl. Jeszcze firma kant nam zamontowała tylko korpus zamka, a druga cześć zamka zabrała razem z pudełkiem.

Maciej

Szybki dojazd i usługa otwarcia wykonana profesjonalnie . Polecam Moje sugestie dla Fortex: Pełen profesjonalizm Lubię atmosferę w Fortex za: Sympatyczny pracownik

@Maciej

podaj imię i nazwisko to uwierzę komentarze pewnie pisze właściciel lub jego żona

O usługach www.serwis-zamkow.pl słyszałam od koleżanki i postanowiłam sama się przekonać, ponieważ miałam parę kluczy do dorobienia. Firma działa naprawdę profesjonalnie.

Janina
@Adam

Swietnie, ze(usunięte przez administratora)pisze o sobie "slyszalam" ;)

@Adam

lipny komentarz firm stacjonarnych jest pełno a ty wzywasz auto za 500 zł lub więcej

27.11.2018 w super-expresie ukazała się opinia że właściciel ma gaz bojowy w aucie (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Fortex: zlikwiduj firmę idź do pracy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: on nie potrafi nic zmienić

Agnieszka

Nigdy w zyciu nie zostalam potraktowana tak bezczelnie, jak przez wlasciciela tej firmy! Zamowilismy montaz zamkow, mailowo zapytalam o oferte cenowa. W odpowiedzi dostalam telefon i Pan zaczal mi podawac cany zamkow, dwa razy zapytalam czy koszt bedzie okolo 1000zl, uslyszalam,ze tak. Tyle gotowki mielismy przy sobie, kiedy okazalo sie, ze usluga wyniesie 1200zl i zapytalam czy jest mozliwlosc przelania roznicy uslyszalam, ze kategorycznie nie, bo Pan zostal juz wielokrotnie oszukany. Nagle zostalam zwyzywana od oszustek i naciagaczek, bo Pan mial na kartce napisane ponad 1300zl i usilnie mi wmawial, ze tyle wlasnie mi powiedzial przez telefon! Zostaly zamontowane tansze zamki! Najgorszy serwis, z jakim mialam do czynienia w zyciu!

@Agnieszka

Właściciel nerwowy ma jakieś problemy pani Agnieszko proszę zgłosić sprawę do odpowiednich organów. Ta firma nie wzbudza zaufania byłam świadkiem podobnego zachowania pracownika lub właściciela tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Piotrowicz Firma Fortex - Kraków

Piotr Piotrowicz Firma Fortex
  • Młyńska 4 lok. 15