Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

benton

brak słów uznania dla gościa który wymazuje negatywne opinie na temat hkp dojazd do pracy busami to 1000zł w plecy i 2 dni za free nie licząc dojazdówki. Ciekawe ile ci płacą za to wymazywanie prawdy.

coval20

Bekas swieta racja to co napisales.

@coval20

trzeba będzie otwierać tablice adr hehe:-)

bekas

hkp nie jest przygotowana do transportu pracownikow busami.na bazach nie dano nam szfek do przetrzymania torby adr,butli z gazem,itp,dyrekcja niema pojecia jakie sa problemy w dniach zjazdowych na bazach tj oczekiwanie na wszystkich zjezdzajacych do domu,co zrobi policja jak stwierdzi dziewiec butli w busie,

coval20

To zapraszam serdecznie na pewno bedzie miejsce, bo ja sie zwalniam jak bede mial dojezdzac busem na baze. Siedzenia w tych busach sa jak taborety w kuchni. I nie mam zamiaru wracac po trzech tygodniach do domu do rodziny ze 16 godzin. Prywatnym autem pokonuje ta droge w 10- 11 godzin i nie czekam wiele godzin az mi sie auto zapelni. Wiele starych pracownikow odchodzi z heisterkampu przez te busy.

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

coval20

Swiete slowa. Ja juz mam nagrana droga prace jesli nie bede mogl dojezdzac swoim autem to odrazu sie zwalniam. Wystarczy tego co oni z nami robia. To oni powinni nas szanowac bo to kierowca zarabia na firme a nie oni siedzac w biurze i pierdzadz w stolki.

Jerry68
@coval20

jakie są pytania z testu angielsk na rozmowie w Heisterk,

coval20

Całość jest przelewane tylko i wyłącznie na konto bankowe i całość jest tytułem jako wynagrodzenie

Tabo

Koledzy powiedzcie mi pieniądze są przelewane na konto czy coś jakoś pod stołem chodzi mi o ditety i opodatkowanie.

coval20

No i przychodzi taki czas, że trzeba będzie złożyć wypowiedzenie w tej firmie. Od nowego roku mamy dojeżdżać do pracy firmowymi busami. A 99 % kierowców nie chcę tego. Dojeżdżaliśmy swoimi prywatnymi autami i było dobrze. Nikt teraz nie będzie czekać za kimś na bazie wiele godzin aby zapełnić busa i ruszyć do domu. Obecnie czas dojazdu zajmował mi 11 godzin na Gent a przypuszczam, że busami będzie dłużej. No i odejdzie 207 euro za dojazd wiec wypłata taka sama jak u polskiego prywaciarza !!! ŻENADA !!! A busy nie są w cale komfortowe tak jak to firma opisuje, są to sprintery odkupione polizingowe od osób które przewoziły osoby niepełnosprawne. Siedzenia mają ala TABORETY lepszy komfort jest w autobusach miejskich.

gregor400

Zabiorę do Genyu.Wyjeżdżam w nocy z 13.12 na 14.12.Jadę z Grudziądza przez Bydgoszcz,Gniezno,Poznań, Świecko. Mogę zabrać również po trasie.Tel (usunięte przez administratora)

parówa

A w tym Szczecinie jest jakies szkolenie dla młodych czy może po tym teście od razu wyjazd do któregos z oddziału w EU ,wsiadka w dwuosobowej i jazda?

den

w prawo ,lewo,opona, plandeka ,pic na wode

parówta

co to za test pisemny z jezyka,co tam trzeba nabazgrać?

Max

tabo,liczą tak w sobotę wyjazd z bazy i musisz być z powrotem na danej bazie w niedziele do 20 pozdro

tabo

Panowie kierowcy powiedzcie mi jazda w systemie 3/1 .Ten tydzień wolnego liczy się od którego momentu od zjazdu do polski czy może od momentu wyjścia z auta gdzieś w Holandii. Pozdrawiam

kierowca bombowca

Tu się nie trzeba starać, dzwonisz i jesteś, a czy warto sam ocenisz. Dla jednych warto i zatrzymują się na dłużej w HKP dla innych nie warto i odchodzę po dwóch, trzech miesiącach.

coval20

No niestety tez widzialem Rumunow. Nie wiem czy to jednak wyjdzie na dobre. Wszystkie firmy sie pozbywaja Rumunow a Heisterkamp zaczyna ich zatrudniac PORAZKA !!!

kierowca

tak zapewniają noclegi w wypasionym hotelu na bazie. Co do Rumunów już są zatrudnieni. Stoją już osobówki w Oldenzal na bazie na Rumuńskich tablicach. Trzech już się kręciło po bazie w zeszłym tygodniu. Więc możesz już składać wypowiedzenie

mark

jezeli beda Romuni ja sie zwalniam...pozdro

Max

Czy to prawda ze HKP zatrudniła pracownikow z Rumuni

Oferty Pracy

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Heisterkamp Transport 2014-07-30 Żródło: Gowork.pl Szczecin (zachodniopomorskie) Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu. Koncepcja ta wyrosła z prostej przesłanki: to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania przyczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dost

mirek
@Oferty Pracy

ludzie wiejcie z tej firmy bo was wykaczy

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport