Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

kierowca

No to chyba mu chciałem prawdę napisać :) więc nawet jak to HKP to prawde by przeczytali ;)

fiuuu
@kierowca

kierowca to napisz od swojej strony jak tam jest

formoza

Bo franekkimono@...... to podstawka z HK..!!! Trzeba być mało inteligentnym by nie rozumieć tego co ludzie tutaj piszą lub być wtyką z HK. Po co podawać swojego e-maila jak lepiej jest tutaj napisać na forum by przynajmniej innych ostrzec przed tą firmą!!! Proste jak drut.

kierowca

Franek kimono nie da się wysłać do Ciebie meila. Pisze mi że konto zablokowane administracyjnie

prawda

kierowcy masowo się zwalniają z HKP, powodem są nowe umowy i busy

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

Karl

panowie jak w temacie czy ktoś konkretny i solidny mógłby napisać prawdę jaka jest obecna dieta dzienna słyszałem że 45 euro czy to prawda? jak z dojazdem? jestem z dolnego śląska jak wygląda sprawa tacha? czyste? ile się wychodzi plus minus za 3 tyg pracy? jak wygląda tydzień wolnego kiedy się zjeżdża z pracy i kiedy do pracy wyjeżdża? jak auta? wymieniają coś? da się na nich przeżyć? tylko naprawdę proszę płaczków o nie wypowiadanie się proszę kogoś normalnego o racjonalną odpowiedż bez wieszania psów bo nigdzie miodów nie ma oprócz pasieki ; ) - jak praca wygląda? pracowałem w jednej firmie rok czasu w i było tacho do końca heh i różnie bywało do tego czasem ciężko ale ogólnie nie narzekam żle nie było i mam nadzieję że ktoś inteligentny da znać co i jak w razie jakby ktoś nie chciał tutaj to prosiłbym na e maila franekkimono-81@wp. pl będę wdzięczny normalnej osobie pozdrawiam Karl

lol

no to na bogato firma ,a sie zastanawialem czy nie isc do nich do pracy

formoza

Parę słów o firmie: Jestem w firmie niecały miesiąc ale to co zobaczyłem i z czym się spotkałem to przerasta wszystkie inne firmy w których pracowałem. 1. Jazda w busie do Oldenzall ponad 13 godzin osiem osób... 2. Po przyjeździe jesteś pozostawiony sam sobie. 3. Zameldowanie się na bramie u ciecia w Oldenzall, dostajesz kluczyki do auta i zapierd....asz i szukasz po parkingu o 21-ej w nocy i jeszcze Ci każą jechać za 4 godziny, a gdzie pytam się pauza...? 4. W autach brakuje wszystkiego od płynu do szyb po przez lodówki, przewody do przedmuchiwania, apteczek, żarówek, bezpieczników itp., itd. Jak pójdziesz do ciecia na dyżurce to może i ci coś da. 5. Najlepsze są ja to nazywam telewizorek w kabinie... masakra!! nie dość że nie masz czasu na pisanie to non stop jaki (usunięte przez administratora) klient bombarduje cię sms-ami na te komputerek, ale sprubój napisać coś po polsku to dyspo zaraz to widzi i ma pretensje dlaczego po polsku..!!??? A co ja (usunięte przez administratora) z Wietnamu jestem???? Ale spedytor z wielką łachą Ci to przetłumaczy, no chyba że masz słownik wielojęzyczny.....? i tak w kółko jak nie spedytor to jaki (usunięte przez administratora) quot;klient" ci wypisuje a ty masz się domyślić co ci napisał!!!? 6. Na wyposażeniu auta praktycznie nic nie miałem nawet pudła kartonowego by pasy, klamry itp gdzieś schować 7. Wozisz naczepy w kółko (odczepiasz i podczepiasz inne) a pasy i inne pierdoły do kabiny więc robisz sobie sam syf!!! 8. w autach śmierdzi, są zaniedbane jak po typowych rumunach (sam ich nie widziałem na firmie) 9. Komunikacja z firmą czyli z dyspo i klientem tylko przez w/w telewizorek, no i oczywiście dostajesz z firmy kartę SIM (łaskawcy (usunięte przez administratora) mać) a w telefon już musisz sam zainwestować by tą kartę włożyć, oczywiście tel bez sim locka....!! 10. Jedyny atut w tej firmie to kasa płatna na czas, ale gdzie już nie płacą na czas..? 11 Podsumowując to zdecydowanie nie polecam tej firmy kierowcom zaczynającym dopiero ten fach jak i osobom podatnych na nerwy. Mnie potrzebna jest kasa i dlatego na razie zaciskam zęby i udaję że (usunięte przez administratora) bo inaczej się tutaj nie da z wariatami!!!natomiast zwolnie się za jakiś czas bo wracam do poprzedniej firmy gdzie pracowałem w spokoju. Jednak pieniądze to nie wszysko!! Pozdrawiam. Jak by co odpowiem na pytania w miarę moich możliwości

bus

Wracam do domu po pracy busem zimno jak(usunięte przez administratora) tragedia

kierowca

i manuale i automaty i rupiecie też

Whitesnake
@kierowca

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają testy z j. angielskiego w tej firmie?

kriskros

Witam Koledzy Czy w Haisterkamp mają auta z manualną skrzynią biegów czy też są to automaty pozdrawiam

kriskros

Witam Koledzy Czy auta w Heisterkamp są w manualnych skrzyniach biegów czy w automatach? pozdrawiam

kierowca

No zgadzajcie się dalej to na bank będą płacić za takie jeżdżenie. Ja za kierownicę busa nie siądę bo nie będę odpowiadał za czyjeś życie proste.

bus

a w busie ile chłopa?

reptewie
@bus

nic na ten temat nie wiem bo jechałem ostatnio jako pasażer..

kierowca

Nikt Cię do tego nie zmusza żebyś prowadził busa. Możesz powiedzieć że nie będziesz kierował busem.Proste chyba

jako
@kierowca

w piatek zadecydowano ze kazdy z pasazerow busa poprowadzi 200,300 km.za friko.

aktualny kierowca
@jako

-Tylko jak odmówisz prowadzenia busa to pani z dyrekcji grozi że zostaniesz tydzien dlużej w domu (i tak robi).Stosuje szantaż co jest niedopuszczalne.Związki zawodowe niebawem zajmą się tą sprawom.

bekas

skonczyles robote w piatek ok 18.siadasz za stery busa i wieziesz kolegow do domu.nie robisz obowiazkowej pauzy.zastanow sie.w razie problemu hkp nie pomoze.twoja karta kierowcy jest dokumentem o czasie pracy.

znany

ten wpis do coval20 juz idziesz do polaka daj spokój,pisałes ze polski pracodawca to bagno

coval20
@znany

po pierwsze nie wychwalałem po drugie pisze tylko prawdę na temat jak jest w HKP. Nigdy nie pisałem jakiś ściem, że jest źle, nie dobrze itp itd. Gdyby nie dojazd tymi busami to nadal bym miał dobre zdanie na temat HKP.

TUR69

Te busy powinny przewozic Zwierzeta do rzezni,a nie ludzi.Mysle,ze po rozmowach przeprowadzonych z kolegami,wiekszosc juz po pierwszym tak wspanialym wyjezdzie,zwolni sie.BO JA NA PEWNO.

bazyl

Czyli co?Najpierw będziecie musieli się dostać do Szczecina i stamtąd busami na bazy?

Panowie właśnie odbywa się rekrutacja w tej firmie i powiedzcie mi czy to prawda, że auta w tej firmie to tragedia bez lodówek, nie sprawne hamulce itp. i jak jest z czasem pracy ? jest on przestrzegany ? są cyfrowe tachografy czy analogowe ? proszę o jakąś szczerą wypowiedź bez wymyślania jakiś pierdół a i jeszcze jedno jakie są pytania z testu j.angielskiego na rozmowie w Heisterkamp

coval20
@Piotr

Rekrutacja w tej firmie jest 24h na dobę. Auta są już prawie wszystkie w klasyfikacji euro 5. 95% aut jest bez lodówek i niektóre w stanie opłakanym czyli pourywane błotniki, stopnie itp. do końca roku 2014 r było jeszcze ok jak ktoś się przyzwyczaił i nie miał wielkich wymagań co do auta jakie się dostawało na 3 tygodnie, ale teraz jest duża zmiana bo mamy dojeżdżać busami firmowymi i z tego tytułu sądzę, że 70 % starych kierowców będzie szukało innej pracy. Wiec się nie przejmuj żadnymi testami z języków bo nawet jak go nie wypełnisz to i tak zostaniesz zatrudniony bo brakuje im cały czas kierowców a teraz jak się zaczną zwalniać chłopacy to już w ogóle będą wszystkich brać do Heisterkampu. A jeszcze jedno co do czasu pracy odnośnie tacha to jest ok próbują naciskać żeby czasami przegiąć ale jak stanowczo powiesz NIE to nikt i nic Ci nie zrobi !!

kierowca

Podaj meila to Ci napisze co jest

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport