Opinie o Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota w Kostkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota w Kostkowo

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota?

Jonas

Odradzam jak inny co pisał w 2019 r. Szkoda że wcześniej nie czytałem opinie i dałem się sprowokować i manipulowacc i robi groźby jak mu coś nie pasuje...Nie przestrzega przepisów bo może ze jest pochodzenia niemieckiego to może robić co chce, Boga nie kupi.. Co innego muwi bez dowodów nawet wizytówki nie ma i mial się rozwodzic, Potem zona się nie dała... JP

@Jonas

Ok potem nastąpiła poprawa i zrozumienie komentarze Jonas nie są ważne, można usunąć.

Iwona Nowy wpis

Nie ma możliwości rozwoju zasuwasz jaka opiekunka praczka sprzątaczka ,ciagle wszystko masz oszczędzać nawet podlug nie było czym myć a przyszło szefostwo jak była przerwa i mówi tu śmierdzi a te (usunięte przez administratora) palą…. Dziwne żeby (usunięte przez administratora) pachniała szkoda ze pieniądze nie śmierdziały jak ludzie na kanapie spali po 3 bo miejsc nie było

Iwona Nowy wpis

Nie

Jonas Nowy wpis

Proszę o wywiad z pracodawcą, kto kieruje i odpowiada za działaność Domu Pogodnej Starości w Kostkowo, p. Dariusz R. nie okazuje żadnej wizytówki a podawał się za właściciela , co na to jego żona, ?, czy to można brać poważnie co p. Dariusz R. podaje?. To niech oddzieli Dariusz R. swoje prywatne i interesy od Firmy. Zarejestruje działaność np nieruchomości. To jest ważne, bo brak rozdzielczości powoduje innym wiele problemów i niepotrzebnie właścicielce firmy..

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jonas

Darius RICHERT nie prowadzi Domu Seniora a jest zatrudniony przez Katarzyna RICHERT, jak podaje , o nas. Niedawno chciał się rozwieść z powodu opuszczenia go przez żonę. Nienawiść dawał że zniszczy wielu i latał po adwokatach i notariuszach że jego ten Objekt jest warty 8 milionów, bo on to budował. I zapisze wnuczce. Co innego mówi a potem co innego robi i prowokuje podstępy robi żeby lichwę zarobić bo od dwóch lat żona mu nie wypłaca, i nie chce jego zakupów pokrywać w nieruchomości. Ostrzec trzeba innych to pan Piotr już w 2019 r. miał z nim nauczkę. Dlatego przedtem opinie poczytać.

Osobom chcącym nawiązać współpracę z p. Dariuszem Richertem zalecam ostrożność. Pół roku temu , poprzez najpopularniejszy portal zakupowy, sprzedałem mu pewien przedmiot. Omyłkowo zamiast za pobraniem wysłałem go bez pobrania, o czym jeszcze przed dostarczeniem przedmiotu go poinformowałem. Początkowo wielokrotnie odkładał płatność w czasie. Następnie twierdził że przedmiot został opłacony - pomimo przedstawienia mu wszystkich niezbędnych informacji ( skan listu przewozowego z nr konta bankowego do wpłaty oraz dane aukcji). Ostatecznie , po kilkunastu telefonach i smsach , po prawie półrocznym okresie czasu, przesłał mi część kwoty. Na pytanie o pozostałą kwotę milczy. Piszę to z pełną odpowiedzialnością, posiadając wszelkie dokumenty i korespondencję mogącą udowodnić powyższe. Nie wykluczone że i z swoimi pracownikami współpracuje i rozlicza się ponownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota - Kostkowo

Richert Dariusz Dom Pogodnej Starości Leśne Wrota
  • Wejherowska 77