Opinie o Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu fotograficznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska w Warszawa

Maja Nowy wpis

dzień dobry, zauważyłam, że była została dodana na taki portal oferta dla Asystenta sprzedaży w salonie optycznym. Zainteresowała mnie głównie ze względu na to, że można podjąć się pracy na część etatu. czy połówka jest opcjonalna? Jeśli tak to na jakiej stawce godzinowej?

KARMA Nowy wpis

Salon optyczny oferuje swoim klientom bubel za ogromną kasę . Żałuję , że zaprowadziłam do tego salonu swoją mamę . Zakupiła oprawki z limitowanej kolekcji CHANEL - chiński badziew za 3500 zł + szkła .Razem 4500 zł. Raz ,że szkła źle dobrane - moja mama nie była w stanie w nich z bliska czytać lub napisać SMS-a .Tak progresywnych szkieł moja mama tak nieprofesjonalnie źle nigdy nie miała. Chodziła do salonu przy Willsona na skorygowanie tych niedogodności , ale to i tak nic nie dało. Dodam , że moja mama ma zaćmę. Kazano jej schować stare okulary głęboko do szafy a oczy same się przyzwyczają do nowych szkieł . Na oczach miała nowe okulary z 5 razy . Raz jak byłyśmy na mieście zauważyłam że ramy okularów są całe porysowane. CHANEL made in China. Moja mama nauczona jest szanować swoje rzeczy. Okulary od razu chowała do oryginalnego etui i wycierała je szmatką załączoną do zestawu . Za takie pieniądze to się czegoś innego spodziewałam . Jak to się mówi kup a potem się wypchaj . Gorąco nie polecam salonów Trzaski a w szczególności tego przy PL.Willsona. Kiedyś do tego salonu przychodziło sporo klientów by kupić " dobre okulary" a od pewnego czasu świeci pustkami i to nie wina COVID -19 , tylko jakości oprawek w tym salonie. Sporo reklamacji które są odrzucane . Jesteś naszym klientem tylko do momentu zakupu a potem to nam możesz naskoczyć . Jeszcze raz przestrzegam przed tymi salonami.

admin

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Trzaska Grzegorz Salon Optyczny ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska - Warszawa

Firma Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Asystent sprzedaży w salonie optycznym, Warszawa - Maj 2024
  • Manager salonu optycznego, Warszawa - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Grzegorz Trzaska Salon Optyczny Grzegorz Trzaska
  • Wilsona 4