Opinie o Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski w Wrocław

Zdruzgotana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Wszystkie opinie negatywne są usuwane, więc jak można wyrobić sobie obiektywną opinię? Nie będę opisywała koszmaru, który trwa 7 lat. Leczenie zakończyłam, a właściwie nie zakończyłam, bo Pan A. W. nie miała pomysłu jak naprawić to, co źle zrobił. Zostawił mnie z bólem, który spowodowany jest przegryzaniem dolnej wargi po obu stronach, tak w trakcie jedzenia, jak i mówienia. Dzięki innemu stomatologowi nie zagryzam już lewego policzka Nie polecam tej Kliniki. Nikt nie bierze odpowiedzialności za źle wykonane leczenie i spotkacie się Państwo z arogancją i butą. Ważne są tylko pieniądze

Zbyniu Nowy wpis

W 2020 r. zdecydowanie orzeczono na forum o braku możliwości awansu. Czas jednak nieubłaganie pędzi, może więc i przepędził już tę wspomnianą niemoc, jeśli nawet coś było na rzeczy? Sama klinika jest już na rynku od 21 lat, które, jak sami podają na swej stronie, upłynęły w zaufaniu, poprzez profesjonalizm. Mam więc nadzieję, że jest to decydujące kryterium do oceny możliwości awansu, czy choćby podwyżki?

Zdruzgotana Nowy wpis

Pewnie ta opinia, jak poprzednie negatywne zostanie usunięta. Bo tak stało się z poprzednią negatywną opinią. Niestety moje leczenie nie przebiegało tak, jak zobowiązał się do tego Pan A.W. Leczenie trwało 6 lat i nie zostało dokończone, ponieważ nie chciałam więcej płacić. Zapłaciłam więcej niż wynosił kosztorys i ciągle lekarz domagał się następnych pieniędzy. Zagryzam policzek, dolną wargę po obu stronach, koronki nie zostały założone. Zagryzanie jest bolesne. Wielokrotnie prosiłam żeby Pan A.W. coś z ty zrobił. Niestety zostawił mnie z tym bólem. Nikomu nie polecam Pana A. W. Nie nazywam go lekarzem, ponieważ lekarz tak nie postępuje. Zgadzam się z tym, że czasami coś nie wyjdzie, ale można to naprawić, a nie wmawiać, że wszystko jest ok. Grunt, że wziął pieniądze.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Zawiedziona

Nie polecam ani Bernatka,a tymbardziej Warchlewskiego. Obaj odwalają hałturę. Każdy inny implatolog,tylko nie Ci dwaj panowie.

Magdalena
@Zawiedziona

A można się spytać czemu? Niewtajemniczeni mogą nie wiedzieć o co chodzi... A pozostałe osoby z zespołu? Na stronie widziałam dość sporą ekipę. Stale się powiększa?

klient
@Zawiedziona

Popieram w 100% Pania.Dlaczego nie można na Facebooku napisać recenzji bo za dużo pacjentów jest pokrzywdzonych przez tych panów robią wszystko na szybko aby kasa się zgadzała .

Właściciele kliniki a szczególnie P. Bernatek nie jest takim specjalista za jakiego się uważa trochę praktyki ma ale po studiach jak sam mówi w artykułach sponsorowanych przez niego to był przedstawicielem handlowym branży medycznej a ze zrobil kurs implantologii w Niemczech nic nie dowodzi bierze się za wszystkie dziedziny medycyny o których nie ma pojęcia . (usunięte przez administratora) Pacjentów mówiąc jaki z niego specjalista po tym jak nas uszkodził i (usunięte przez administratora) zostało to potwierdzone przez sad.nie ma racji ale się upiera ze zrobil to bardzo dobrze i jeszcze straszy ze jego oczerniamy .Pan panie Bernatek żeby kogoś uczyć trzeba się samemu nauczyć.

Edyta

Można wiedzieć czego dotyczyło to wyżej wymienione "uszkodzenie"?

Jaki jest wkład kierownictwa Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

To zależy. Jak jesteś lekarzem, który lubi włazić tam, gdzie nie dochodzi światło- to Cię kochają, ale spróbuj być asystentką/rejestratorką/stażystą- wtedy raczej Twoje zdanie niezbyt się liczy w ewentualnych sporach. Właściciele nie znają nawet imion pracowników, a w konfliktach zawsze staną po stronie wazeliniarza. Krzyczą o statku i załodze, a wywalą Cię za burtę z uśmiechem nie dając Ci nawet szansy się obronić. Pamiętaj, że jak jest konflikt dwóch osób to zawsze wygra ta, która imprezuje razem z kadrą zarządzającą nieważne jak bardzo byłaby winna a Ty niewinny. Sprawiedliwości tam raczej nie ma. Pozdrawiam

NN
@:)

Zgadzam się z każdym słowem :)

Jak klinika radzi sobie z pandemią?

protetyczka

Pan Pawel Bernatek moze i jest swietnym lekarzem i wyspecjalizowanym implantologiem ale jest bardzo złym człowiekiem... wyniosłym, traktującym z góry pracowników i ludzi kooperujących z niższego szczebla. Bezwdzięczny, niepatrzący na to co się robiło dla niego wcześniej. Najważniejsze, żeby biznes się kręcił i miał pieniążki na botoks dla swojej żonki i chatę wielką jak biedronka... typowy bogaty bufon widzący swój czubek nosa... Nie polecam

Basia

nie polecam - intryganci.

Musso
@Basia

@Basia nie wiem kto jest dla Ciebie intrygantem! W firmie panuja bardzo przejrzyste regoly i ludzie sa pozytywni ale zawsze jest jakas czarna owca, ktora szuka intryg i sensacji! Niestety. Firma bardzo przyjazna pracownikom;-) super energia i super ludzie!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski?

***

Awanse?Nie ma możliwości rozwoju.Pozostaja niespelniine obietnice!Szkoda czasu ...jak chcesz sie rozwijać i mieć doczynienia z uczciwymi ludzmi to szukaj pracy gdzie indziej!

Tak jak w większości korpo. Wszyscy wiedzą o co chodzi.

pytak

@Pytanie jak najbardziej jest mozliowsc awansu. Wiem bo doswiadczylam! wystarczy chciec. Chyba, ze ktos jest slaby w tym co robi i sie obija, no to wiadomo - ,ze nie ma!

Znana mi firma
@pytak

A awans to chyba swoją dupą sobie załatwiłaś

Mariusz

Nie polecam. Bardzo słabe pieniądze.

gwiazda
@Mariusz

Mariusz chyba jednak nikt Ci tam nie proponowal pracy skoro mowisz, ze malo? Moze odnies sie co znaczy dla Ciebie malo!

Darek

Nie każdy spełnia warunki do awansu i wszyscy o tym wiemy. Cieszmy się, że firma jest ok!

Asystentka
@Darek

Nie, firma nie jest ok. Może dla lekarzy, dla pracowników niższego szczebla radzę uciekać. Intrygi, podkładanie świni na porządku dziennym. Chcesz być w porządku? I tak Cię w coś wmanewrują. Nie polecam.

Regina

Zalecam uważać na tych pracodawców - nie płacą pieniędzy w terminie, ignorują przypomnienia. W firmie panuje totalna dezorganizacja i chaos komunikacyjny. Jeśli lubicie intrygi - polecam - kadra "wyższego szczebla" jest wiecznie skłócona. Jeśli nie macie kompetencji - chętnie Was przyjmą, bo nie lubią fachowców.

admin

Co nowego wiecie o firmie Platinum S.C. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski - Wrocław

• Jak się pracuje w Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski?

Klinika Platinum sp.j. Paweł Bernatek Andrzej Warchlewski
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Księcia Witolda 49 lok. 28
    50-202 Wrocław