Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr w Gdańsk

Paweł R.

Zgłosiłem się do ośrodka jako osoba dorosła z wyraźnym zapytaniem czy podejmą się leczenia mnie jako osoby z objawami adhd a wręcz kombinacją wielu innych. Odpowiedź była twierdząca zatem dało mi to nadzieje, że po latach mi ktoś pomoże gdyż tematyka pomocy dorosłym z takimi zaburzeniami w Polsce jest kulejącą żeby nie powiedzieć, że nie ma jej wcale. To co mnie spotkało to wielki skandal, (usunięte przez administratora) a wręcz wyłudzenie prawie 500 zł gdyż tyle sobie ośrodek liczy za diagnozę. Pani „dr” wysuwała niepoparte żadnymi metodami diagnostycznymi tezy o zupełnie innych zaburzeniach. Pozostawała głucha podczas wywiadu i reprezentowała postawę „ja wiem lepiej”. Po zwróceniu uwagi, że mota się między niczym nie popartymi diagnozami pożegnała mnie pośrednio przyznając się do niewiedzy na temat mojego przypadku (ciężko być poinformowaną gdy pozostaje się głuchą na jakiekolwiek argumenty i wyjaśnienia podczas przeprowadzania wywiadu) Lakonicznie przeklejając listę innych lekarzy, do których powinienem się zgłosić. Tym sposobem zostawiła mnie bez pomocy lekarskiej przed długim wyjazdem za granicę. Pani w mojej ocenie bawi się w lekarza ale z pewnością nie przystoi do takiej roli. Na stronie ośrodka widnieje zdanie, że dzieci lubią tam przychodzić i spędzać czas na warsztatach. Proponuje zatem pani otworzyć przedszkole a nie ośrodek terapeutyczny. Czuje się (usunięte przez administratora) na prawie 500 zł i nikomu nie życzę trafić na leczenie w tym ośrodku.

Witold
@Paweł R.

Widzę Pawle, że ogólnie nie jesteś zadowolony z całej wizyty, którą miałeś okazję odbyć. W ogóle to może na dobry początek wyjaśnisz wszystkim, jak to się w ogóle stało, że zgłosiłeś się akurat do tego ośrodka? Ktoś Ci go polecił, czy może Twój wybór był dokonany na zupełnie innej podstawie? Fajnie by było, gdybyś w tym zakresie dodał merytoryczny i bardzo rozbudowany wpis. Będę Ci serdecznie wdzięczny.

Paweł Nowy wpis
@Witold

Nie Twoja sprawa. Jestem już po diagnozie u prawdziwego lekarza psychiatry i nie chce mi się wracać do sprawy tej przedszkolanki.

Zawiedziona

Niestety negatywna opinia. Pani chyba jest zbyt zajęta żeby posłuchać rodziców i przejrzeć dokumentację dziecka. Wizyta pośpieszna, rutynowa, mam wrażenie, ze irytowały ją zadawane przez nas pytania. Pomimo, ze prywatna ;-( nawet spóźniła się na wizytę. Przykre. Pomimo wiedzy i doświadczenia zraziła nas swoim podejściem do problemu, z którym przyszliśmy.

Zadowolona
@Zawiedziona

Jak latwo zepsuc czyjs wieloletni dorobek tak lekko anonimowo sie oczernia doktora ktory pomogl tysiacom ludzi wielki niesmak czesto zostaje dluzej i spotyka sie dodatkowo ale niektorym i tak nie pasuje

kk Nowy wpis
@Zadowolona

zgadzam się z tą opinia bo poznałam tego lekarza - na pewno ma dużo pracy i na pewno nie "trzęsie się" i nie "rozczula" nad każdym przypadkiem. Czy jest kompetentna - chyba tak bo oprócz zdegustowanych/ zawiedzionych/ rozczarowanych/ rodziców i dorosłych pseudopacjentów jest całe mnóstwo tych którym pomogła. Czy jest specjalistą dobrym - trudno żeby laik bez wiedzy specjalistycznej i odpowiedniego wykształcenia oceniał lekarza i jego pracę... Ja za każdym razem dziękuję za pomoc.

Dawid_231 Nowy wpis

Jestem wdzieczny pani doktor za to, że dobrze pomogła mojemu dziecku.

Kasia Nowy wpis

Ciepła, zaangażowana i bez reszty oddana pacjentom, została znacznie dłuzej niz się umawialismy, odpowiedziała na wszystkie pytania , bardzo nam pomogła

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Rozczarowana

Niestety nie polecam. Pani doktor traktuje pacjentów przedmiotowo. Wizyta bardzo krótka. Nie wysłucha dokońca rodziców. Z dzieckiem czasami rozmawia, czasami nie. Pomimo wielu wizyt nie pamięta dziecka, nie przygotowuje się w ogóle do konsultacji. O wszystko trzeba się prosić. Pomimo iż wizyty są zawsze prywatne ma się wrażenie że jest się gorzej potraktowanym niż przez psychiatrę na NFZ. Odradzam

Zdziwiona

Zadzwoniłam do tej pani, bo przeczytałam książkę jej współautorstwa o mobingu. A już mam niestety doświadczenia z terapeutami, którzy nie mają pojęcia, jak pomóc. W czasie rozmowy spytałam, czy ma doświadczenie z ludźmi, którzy przeżyli mobbing. A ona odpowiedziała: "nie, książkę napisałam na podstawie literatury". Po chwili ciszy z mojej strony, dopowiedziała, że przecież nie mogłaby napisać książki bez doświadczenia.

Zadowoleni Rodzice

Wspaniała Pani Doktor!!! Tak działa szybko, ale konkretnie i na temat. Przychodzi się do Pani doktor po poradę lekarską, a nie na piknik. Mojemu synowi bardzo pomogła w temcie ADHD. W tej chwili uczęszczamy na zajęcia grupowe dla dzieci. Moje dziecko bardzo tam lubi chodzić i odkąd tam chodzi jego życie odmieniło się o 180 stopni na lepsze. Jest uśmiechnięty, w szkole zdobywa dobre oceny, a jego relacje z otoczeniem wspaniale się poukładaly. Pani Doktor to fachowiec bez dwóch zdań!! Bardzo dziękujemy:) Zadowoleni Rodzice !!

Niestety
@Zadowoleni Rodzice

I sama sobie pani doktor opinie napisała. Niestety, popieram w pełni. Pawła.R

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr - Gdańsk

• Jak się pracuje w Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centrum Diagnozy I Terapii Adhd Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek Centr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Piecewska 33 lok. U5
    80-288 Gdańsk