Opinie o Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski o rekrutacji.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski w Wrocław

Luidzi

To, że firma oszczędza nie jest czymś złym. Może nie jest idealnie ale wiem, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

@Luidzi

Nie nie jest idealnie jest wręcz fatalnie. I rozumiem , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale nie można oszczędzać na wszystkim nie wykluczając w tym papieru toaletowego...

Anon Nowy wpis
@Byly pracownik

Pamiętam jak szef wydawał imiennie rolke papieru toaletowego ;-> Ciekawe czy po zakończonej wizycie w toalecie i oddaniu własności firmy (papieru toaletowego) przeliczał ilość zużytych listków :-D

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski?

Incognito

Atmosfera w OST ? Obłuda, nieszczerość, pracownicy uprzejmie donoszą- każdy na każdego, dziwne szefostwo, oszczędzanie na środkach materialnych oraz pracownikach .... Nie polecam !

Justyna
@Incognito

Możesz podać więcej konkretów? Co dokładnie oznacza ta "nieszczerość", jakich kwestii dotyczy? Zastanawiam się również, czy napięta atmosfera jest w każdym dziale. Piszesz też o oszczędzaniu, w wielu firmach pracodawcy byli zmuszeni do obniżenia wynagrodzeń przez pandemię, czy w Ost taka sytuacja również miała miejsce?

Anon Nowy wpis
@Justyna

Tutaj nie chodzi o pandemie... Wyplaty były niskie (na poziomie najnizszej krajowej) od wielu lat gdzie jeszcze nikt nie slyszal o wirusie i pandemi.

Gabriela Nowy wpis

Ostro narzekacie ale zacznijmy od najważniejszej kwestii - ile się zarabia? Na to też narzekacie ale wiadomo że dla każdego "poniżej oczekiwań" znaczy całkiem coś innego. A potem można dyskutować czy warto za tą stawkę pracować w takim miejscu czy nie warto.

Alan Nowy wpis
@Gabriela

Wymagania na stanowisku pracy nieadekwatne do zarobków. Wypłaty na poziomie najniższej krajowej

tercet

Macie tak dobrze i dlatego forum zamilkło?

@tercet

Nie poprostu szkoda czasu na powielanie opini. Wszycy zgodnie piszą o tej firmie a widocznie pracodawcę prawda w oczy kole i tu jest problem. Nawet otwozyli nową strone z powodu nieprzychylnych opini - lecz niestety prawdziwych

Brałeś udział w rekrutacji do Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Leszek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę? Jakie zarobki?

@Leszek

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie. Zarobki ponizej oczekiwan. Podejscie do pracownika fatalne. Szef tylk patrzy gdzie mozna zaoszczedzic... Podejscie do pracownikow jak i klientow jak z poprzedniej epoki.

Tomasz

Firma krzak. Właściciel firmy zatrzymał się w poprzedniej epoce ... Bez szans na zdobycie doświadczenia. Bez możliwości awansu na wyższe stanowisko. Obiecują gruszki na wierzbie a później nic z tego nie wynika ... Zdecydowanie odradzam jako miejsce pracy a tym bardziej jako klienta biznesowego !!! Firma wykonuje usługi na zasadzie "sznurka i druta"

Mariusz

Mogloby byc lepiej, ale... czlowiek potrzebuje pracy.

fabian

To jakas jedna wielka sciema, Własciciel pozostam przy scenariuszach zarzadania firma i personelem z poprzedniego ustroju. Niczego sie tam od nikogo nie nauczysz. Panuje tam klimat obłudy kazdy kazdego za plecami obgaduje nie wylaczajac wlasciciela. pracodawca obiecuje rozne rzeczy a pozniej sie z tego nie wywiazuje. potrafi zwolnic ludzi ot tak poprostu, bez powodu. brak sprecyzowanych szczebli hierarchi - nie wiadomo kto pod kim jest, wiec kazdy chce byc kierownikiem:) Szczerze odradzam tego pracodawce - strata czasu zawodowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski - Wrocław

Ost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Witold Ostrowski
  • Aleksandra Ostrowskiego 13B