Opinie o Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc w Legionowo

JK

Składam serdeczne i szczere podziękowania pracownikom biura za to, że dzięki nim mam dodatkowe zlecenie ponownego zaksięgowania dokumentów byłego klienta, z uwagi na kardynalne błędy popełnione przez zespół księgowy i brak możliwości rozliczenia podatku dochodowego w nieodległym już terminie. Jeśli się posiada wiedzę fachową i trochę doświadczenia, to burze mózgów nie są potrzebne. Jeśli się wiedzy fachowej nie posiada, to podczas burz mózgów można jedynie konfabulować, ze szkodą dla klienta. Tak trzymajcie, a konkurencja będzie się mieć dobrze!

Irena Z.
@JK

Też szczerze dziękuję właścicielce i pracownikom biura za dodatkowe zlecenie ponownego zaksięgowania dokumentów byłego już klienta i zamknięcia roku. Biorąc pod uwagę fakt bardzo dużej nadpłaty w podatku dochodowym, błędy w rozliczeniu podatku VAT, błędy w księgowaniu przychodów, pominięcie kosztów uzyskania przychodów na poziomie PLN 400 000,00, jest co robić i jest za co pobrać wynagrodzenie. Zadowolonym klientom biura radzę pobrać księgi i dać je do weryfikacji, dla własnego dobra, spokoju i możliwości dalszego prowadzenia działalności. Z tym biurem daleko się nie zajedzie.

Pracownica

Jako wieloletni pracownik mogę potwierdzić, że zespół jest niesamowity i zdecydowanie nigdzie nie doświadczycie takiej atmosfery jak w tym biurze. Bezpośredni dostęp do najlepszych specjalistów, nastawienie na rozwój i kompleksowa pomoc na wielu płaszczyznach jest nieoceniona. Szkolenia, burze mózgów, integracje to tylko niewielka wartość dodana współpracy. Jeżeli szukasz ciekawej pracy w niepowtarzalnym zespole warto przyjść i przekonać się samemu. Niektórzy przyszli na chwilę, a pracują już trzynasty rok :)

Wieloletnia Klientka

Z usług księgowych firmy Pani Jolanty korzystam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pracownik biura jest bardzo zaangażowany, przypomina o terminach, szybko odpowiada na wiadomości, jest bardzo pomocny i ma dużą wiedzę merytoryczną, jak i praktyczną. Kontakt z Panią Jolantą również oceniam bardzo pozytywnie. Zawsze można liczyć na spotkanie, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Jeśli zmieniają się jakiekolwiek przepisy prawa, Panią Jolanta zawsze przesyła informacje i zaprasza na spotkania, aby klient posiadał jak największą wiedzę i świadomość. Będąc w biurze zauważyłam, że panuje miła atmosfera. Pracownicy pracują tam od wielu lat, więc myślę, że jest to najlepsza rekomendacja tego jak pracuje się w tej firmie. Polecam współpracę z biurem, nigdy nie miałam zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie!

JK Nowy wpis

Irena Z. Nowy wpis
@JK

K Nowy wpis

Jako wieloletnia, już ex pracownica i aktualna klientka czuję się w obowiązku, aby poruszyć kilka kwestii. Dla osób szukających pracę: Pani Jola jest bardzo empatyczną, ciepłą pracodawczynią o ogromnej wiedzy. Dyrektor i Kierownik Biura są zawsze w gotowości aby dać wsparcie w razie zaistniałej potrzeby. Takich przełożonych ze świecą szukać. Atmosfera w biurze jest bardzo przyjazna, współpracownicy są pomocni, nie zostaje się z trudnościami samemu. Z dodatkowych benefitów: - są dni wolne od pracy, w każdy ostatni piątek miesiąca (co daje dodatkowych 12 dni urlopu w roku), - premia za staż przy 5-cio letnim zatrudnieniu (zafundowanie wycieczki wg. pomysłu pracownika), - przy 10-cio letniej współpracy dochodzi dodatek stażowy (10% wynagrodzenia, jeśli mnie pamięć nie myli), - organizowane są cykliczne spotkania firmowe, te luźniejsze przy pizzy czy grillu, jak i bardziej elegancje w restauracjach, - w razie potrzeby, czy różnych losowych sytuacji zawsze można się dogadać- bo pracownicy nie są traktowani jak maszyny. A to rzadkość. Dla osób szukających księgowej: nie bez przyczyny zawierzyłam opiekę nad moją DG Pani Joli :) Polecałam, polecam i będę polecać, nie tylko z uwagi na wieloletnią relację i ogromne zaufanie, jakim darzę Panią Jolę i moją księgową. Dodam, że przy research'u biur rachunkowych pytałam znajomych o opinie i usłyszałam wiele niepochlebnych o innych lokalnych biurach. A w przypadku księgowości marketing szeptany uznaję za ten najbardziej wiarygodny. Legionowo jest duże i małe jednocześnie- niepodpisanie się z imienia i nazwiska pod postem nie oznacza pozostania anonimowym. ;) A klienci również rozmawiają o swoich księgowych i łatwo można ton wypowiedzi zidentyfikować. :) Jak ktoś robi dobrą robotę, nie musi nikomu tego udowadniać, poza klientami. Natomiast jeśli musi walczyć o klientów, lub wyrobienie swojej pozycji na rynku warunkuje rzucaniem fałszywych zarzutów wobec konkurentów, to proponuję się zastanowić z czego to wynika. Taki sarkastyczny ton komentarzy wskazuje, że relacja klient=księgowa może przebiegać w równie 'kulturalny' sposób. Dodatkowo- w zupełności nie zgodzę się, że burze mózgów nie są potrzebne- tak może powiedzieć jedynie osoba, która nie potrafi zarządzać zespołem i zostawia pracowników samych sobie. :) I takich pracodawców szczerze nie polecam.

... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Rozważam złożenie CV... jakieś opinie o tym miejscu pracy?

Polecam serdecznie Pracodawcę, w biurze panuje miła atmosfera i kontakt z każdym oceniam pozytywnie. Burze mózgów i szkolenia na forum ogólnym dostępne są tu bardzo często. Pracownicy są pomocni, są fachowcami na odpowiednim miejscu, cały czas służąc radą. Kontakt z Panią Jolantą po prostu polecam, to encyklopedia, z której należy czerpać wiedzę. Po prostu polecam!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wieloletnia Klientka

Na jakie wsparcie w Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracownica

Była pracownica

Szkolenia dla pracowników były, ale w bardzo małym zakresie. Kto chciał się czegoś nauczyć uciekał do innej pracy. Jakość obsługi była coraz niższa, klienci odchodzili. Chyba ilość zabiła jakość. Miła atmosfera była tylko na fotografiach.

IR

(usunięte przez administratora) niby szkoli pracowników, ale z naciskiem na "niby", bo znajdując pracę w innej firmie okazuje się, że szkolenie było "po łebkach", a tak naprawdę wychodzi się na rynek pracy z wielkimi brakami w przygotowaniu do pracy. To się również przekłada na jakość obsługi klientów. Najważniejsze jest wystawienie faktury i dopilnowanie zapłaty za nią - reszta pozostaje bez znaczenia. Potencjalnym pracownikom radzę zastanowić się nad zatrudnieniem, bo niewiele się tam nauczą, mają szansę na negatywne doświadczenia i elementarne braki w podstawach zawodu. Ale z daleka wygląda to profesjonalnie - taka umiejętność (usunięte przez administratora). Odradzam pracownikom i klientom.

Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o firmie Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc w mieście Legionowo, czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc - Legionowo

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc?

Biuro Rachunkowe - Jolanta Lenc
  • Łowicka 17