Opinie o Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski w Bydgoszcz

Byłam na rozmowie i zaliczyłam test zostałam zatrudniona w Toruniu. Szef na rozmowie stwierdził, że nie dorastam do pięt Pani, która już tam w biurze pracuje. Cieszę się, że tylko pół roku pracowałam. Ciągle musiałam udowadniać, że mam wiedzę z zakresu podatków. Masakra. Minimalne wynagrodzenie, dużo pracy i nacisk na wiedzę.

@pracownik

Pracownicy biura nieustannie się rozwijają w zakresie merytorycznym, oraz nabierają doświadczenia z klientami. Praca księgowego polega też na samorozwoju, to nie jest puste "klepanie". Nawet jeżeli się z kimś rozstajemy to z korzyścią dla pracownika (zabiera ze sobą doświadczenie i wiedzę).

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@pracownik Nowy wpis

Opisane sytuacje się zdarzają a sposób odbioru jest poprzez wybranie godzin.

@pracownik Nowy wpis

Czy firma Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@pracownik Nowy wpis

W biurze nie było dotąd pożyczek pracowniczych. Ewentualne wsparcie uzależnione jest od sytuacji indywidualnej pracownika.

Czy firma Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szkolenia są finansowane w 100%, rozwój pracownik = kompetencja biura

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski?

W biurze każdy zaopatrzony pracownik wraz z zatrudnieniem przyporządkowywane ma całe stanowisko biurko, ergonomiczne krzesło i narzędzia niezbędne do pracy biurowej, czyli komputer, jeden lub dwa monitory, kalkulator akcesoria biurowe (długopisy, ołówki, zszywacz, dziurkacz itp.) telefon, poza tym w biurze na każdy pokój zainstalowana jest drukarka ze skanerem.

Przeczytałem, że biuro chętnie zatrudnia studentów. Czy osoba, która studiuje dziennie ma szansę na zatrudnienie? Czy firma zatrudnia jedynie osoby, które studiują zaocznie?

@Adam

Biuro jest czynne w godzinach 7-16, trudno to pogodzić ze studiami dziennymi, stąd informacja że raczej mile widzialni są studenci zaoczni. Potwierdzam, że chętnie współpracujemy ze studentami, posiadają chłonne umysły, szybko uczą się nowych rzeczy, nie są im obce nowinki technologiczne, a w obecnym systemie podatkowym zatrudnienie osoby uczącej się do 26 roku życia jest opłacalne dla obu stron, mamy tu sytuacje win-win, pracownik zadowolony, płatnik zadowolony i ostatecznie klient też.

No a jeśli chodzi o praktyki studenckie? Jak firma się na nie zapatruje? No i najważniejsze, czy za takie praktyki może wypłacają wynagrodzenie? :D

@Monika

Kierownictwo biura jest chętne przyjmować praktykantów w celu nauki i wprowadzenia nowego potencjału do biura. A wynagrodzenie w zależności od warunków przewidzianych w umowie stażu.Jeżeli w stażyście biuro ma pracownika to otrzymuje on wynagrodzenie, jeżeli ograniczmy się tylko do nauki to jest to wypłata w postaci czasu i wiedzy dla ucznia, które może zaprocentować wejściówką do pracy na przyszłość.

Emilia

To super, a jeśli interesują mnie praktyki - czy można łatwo dopasowac grafik? :) Mają państwo przewidzianą liczbę godzin, które praktykant musi odbyć, czy wszystko mozna ustalić? :)

@Emilia

W celu odbycia praktyki najczęściej wytyczne przyjmowane są ze szkoły. Biuro ma stałe godziny pracy najczęściej osoba będąca opiekunem jest też w stałych godzinach, więc tak nie do końca można "skakać" czasowo chyba ze ustali się to z opiekunem w biurze. Ważne zeby godziny się zgadzały i był czas na naukę.

Iwona

Jest tu Państwa możliwość podjęcia się pracy hybrydowej?

@Iwona

Na ten moment biuro nie oferuje pracy hybrydowej

@Iwona

Na ten moment biuro nie oferuje pracy hybrydowej

Iwona

Rozumiem, dziękuję. A czy w okresie późno jesiennym firma brałaby tę opcję pod uwagę? Dużo niestety słyszy się na temat powrotu do lockdownu

Urszula

Hybrydową nie, ale może całkowicie zdalną?

Urszula
@Urszula

Biuro ma swoje oddziały w Bydgoszczy, Toruniu, Gdańsku i w Poznaniu, praca w biurze pozwala na kontakt z klientem, praca w grupie pozwala na wymianę doświadczeń więc skupiamy się na pracy stacjonarnie na miejscu na ten moment jeżeli są możliwości, a są. Więc nie zdalnie a raczej stacjonarnie, z korzyścią dla obu stron.

Jak długo trwa proces awansu w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski?

;)

Nie ma ustalonego terminu na awans, jest on w dużej mierze powiązany z ambicjami pracownika, zaangażowaniem w prace, oraz zapotrzebowaniem pracy w danym dziale.

Ewelina
@;)

Wiesz czy w przypadku wakatu na wyższym stanowisku pracownicy mają pierwszeństwo awansu czy właściciele wolą zatrudnić kogoś nowego niż awansować kogoś ze stażem wewnątrz?

@Ewelina

Jeżeli się pojawia miejsce wolne na wyższym stanowisku to lepiej jest skorzystać z dostępnego kapitału ludzi, niż zatrudniać kogoś nowego. Nowa osoba to więcej czasu do przyuczenia, chyba że wśród dotychczasowej załogi nie ma osoby z poszukiwanymi predyspozycjami a wolne stanowisko takich wymaga, albo zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebny jest pracownik do 26 roku życia, uczący się - bo taki jest opis stanowiska (czasem decydują o tym czynniki zewnętrzne - np. dotacja na miejsce pracy).

Uczeń
@;)

Fajnie że nie trzeba "odklepać" swojego czasu w firmie żeby iść wyżej, a liczy się ile się wkłada zaangażowania

Na jakie benefity można liczyć w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski?

Pracownicy mają możliwość skorzystania z benefitów finansowych, które są uzależnione od zadania i wypłacane są w postaci premii, oraz mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych m.in. ogniska, klubowa zabawa przy muzyce, spotkania w kręgielni, gra w squash-a itp. które dofinansowane są przez biuro.

Czy w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak, pracownicy mogą uzyskiwać dodatkowe bonusy.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski?

Staż pracy i umiejętności wyznaczają stanowisko, pracując dłużej można awansować.

Czy Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski zatrudnia studentów?

Malwina

Tak, biuro zatrudnia studentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Rachunkowe Kurdynowski Piotr Kurdynowski
2.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 27
    85-079 Bydgoszcz