Opinie o Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F w Siedlce

BYŁA PRACOWNICA Nowy wpis

Jest wrzesień, zatrudnienie ustało w kwietniu, do tej pory nie otrzymałam świadectwa pracy, wynagrodzenia za przepracowany miesiąc oraz za zaległy urlop, tak wygląda zatrudnienie w spółkach pana borkowskiego, zwykłe (usunięte przez administratora) .....zero szacunku, klasy takie zwykłe bractwo wychodzi

Marta Nowy wpis

Dwa miesiące od rozwiązania umowy. Nadal brak zaległego wynagrodzenia i świadectwa pracy.

wieloletni pracownik

nikt nikogo na siłę nie trzyma; współpraca trwa latami - rzetelność i kompetencje determinują jej "przebieg", a nie osobiste "wycieczki"; zdecydowanie posiadając wiedzę i choć odrobinę profesjonalizmu nie trzeba uciekać się do tanich chwytów tylko rzetelnie wypełniać swoje obowiązki i współpracować z cudownymi klientami, których pozdrawiam

Były podatnik Nowy wpis
@wieloletni pracownik

Osobo, która napisała post wyżej - albo nigdy nie pracowałaś w tym biurze albo nie znasz znaczenia polskich słów. Profesjonalizm wymaga się od obu stron nie tylko od pracownika. Wg ciebie profesjonalizmu to wyzywanie podatników, za plecami, brak kontaktu z ksiegowym, wieczne opowieści jaki on zapracowany i chory, prywatne wycieczki o swoim życiu i życiu pracowników, czy uważasz że profesjonalizmem jest pokazywanie poufnych dokumentów jednego podatnika drugiemu bardziej zaprzyjaźnionemu, gubienie dokumentów księgowych, a po zakończonej współpracy odzyskanie dokumentów graniczy z cudem. Jeśli to jest profesjonalizm to dnia 29 kwietnia 2023 roku słowo to zmieniło znaczenie, zapewne Rada Języka polskiego powinna zmienić jego znaczenie. Brawo

Marta Nowy wpis
@wieloletni pracownik

Aż tyle pozytywnych wypowiedzi, w tak krótkim czasie po tym jak rozpowszechniłam dziś rano opinie, świadczy tylko o tym, panie Bohdanie, że rozpaczliwie próbuje pan ratować swój misternie utkany z kłamstw i pozorów wizerunek. Tyle wielkich słów... Właśnie poczuwając się do obowiązku opuściłam kancelarię, której obyczaje odbiegają od rzetelności i profesjonalizmu, nad którymi się tak pan rozwodzi. Trudno zakamuflować niewygodne fakty, więc nazywa je pan tanimi chwytami aby nam, pracownikom umniejszyć. To z poczucia obowiązku w stosunku do podatników i ich pieniędzy odeszłyśmy. Z szacunku do nich i nas samych. By właśnie swoją wiedzą i profesjonalizmem nie wspierać stosowanych przez pana praktyk. Końcówka powyższej wypowiedzi jest żenująca.

była pracownica

raz lepiej raz gorzej, ale z perspektywy czasu dobrze wspomniam pracę w tym biurze

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Chałupnictwo, praca zdalna? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Elżbietka

Jeśli obojętne jest Ci własne zdrowie psychiczne - śmiało możesz pracować w tej firmie, jeśli jest Ci obojętne wykonywanie księgowania bez zachowania obowiązujących zasad księgowości- śmiało może "tu" pracować, jeśli godzisz się na wyrzucanie faktur kosztowych przedsiębiorców, których przyjdzie ci księgować- śmiało może "tu" pracować, jeśli chcesz śmierdzieć jak popielniczka, wdychać dym papierosowy,wąchać nieumytego szefa (bo takie przypadki się zdarzają) śmiało przyjmij "tu" pracę, jeśli chcesz aby twój szef dzwonil po godzinach pracy, wysyłał tobie swoje zdjęcia, aby wkradał Ci się na telefon prywatny - śmiało możesz tu pracować, jeśli chcesz aby przez cały okres zatrudnienia nie placil za ciebie składek ZUS ani PIT 4 a co gorsze nie wypłacał pensji na czas śmiało to idealna praca dla ciebie. Jeśli na zadane pytania odpowiedziałeś "nie" to oznacza tylko jedno - nie podejmuje współpracy z tym panem i z żadną z jego spółek- B@F Innovium bis, B@F Innovium, Kancelaria Podatkowa B&F

Praca w tej firmie jest odrażająca Pracodawca nie szanuje swoich pracowników wszyscy są dla niego idiotami i tepakami. Obiecuje złote góry a później prosto w twarz twierdzi że czegoś takiego nie mówił. Gdy przyjmowałam się do B&F rozmowa z właścicielem była nawet ok jego niski cichy ton mówienia sprawiał wrażenie spoko faceta. Niestety zeczywistosc okazała się inna. Praca w pomieszczeniu zadymionym papierosami nie zwracał uwagi na nikogo bo on jest tu Panem i władca Pracownicy dla pana B....to idioci nie mający pojęcia o księgowości przy czym sam Pan B..... nie zna przepisow Wchodził na firmy księgowane przez pracowników zmieniał zaksięgowane faktory ( robił to z bledami) później wolał pracownika do siebie i pokazywał błędy, nie zdawał sobie sprawy z tego że program zapisuje historie kto wchodził i co było zmienione Wynagrodzenie nie było wynagrodzeniem na które się umawia z pracownikiem i płacone nie w terminie Praca w odrażających warunkach Sprzęt masakra Socjalny brak socjalnego

B&F Kancelaria Podatkowa sp. z o. o. zarejestrowana w Warszawie, tak naprawdę działa w Siedlcach. Podobnie jak powiązane z nią spółki: B&F Innovium Bis sp. z o. o. zarejestrowana w Mierzwicach oraz B&F Innovium sp. z o. o. zarejestrowana w Piasecznie. W mojej opinii, zostając pracownikiem w tym miejscu godzisz się na: - pracę z narcystyczno - szowinistycznym szefem, panem Bohdanem B., który manipuluje, kłamie, odwraca role i odgrywa rolę ofiary lub macho bądź kumpla wręcz oskarowo, - pracę w pomieszczeniu wypełnionym dymem papierosowym, - otrzymywanie wynagrodzenia na czas tylko na początku ze względu na „pilniejsze” potrzeby przełożonego, - praktycznie całkowite nie płacenie składek za pracowników do ZUS, - pracę na zwolnieniu, - pracę na podstarzałym sprzęcie i radzenie sobie z tym często we własnym zakresie, - pracę w bałaganie informacyjnym, bez bardzo istotnych informacji, brak szkoleń, sprawdzanie informacji uzyskanych od szefa, w celu potwierdzenia ich rzetelności lub pozostawienie samej/samego sobie z problemem , - zrzucanie przez wyżej wymienionego na ciebie winy za jego błędy i robienie wśród klientów opinii – tu cytat: „głupiej ku...wy”, i osoby nie posiadającej kompetencji do pracy na swoim stanowisku, bo taką opinię szef stworzy na swoje potrzeby, oraz niszczenie twojego wizerunku bez twojej wiedzy i za twoimi plecami, - wysłuchiwanie, że klienci i pracownicy to głównie niemyślący (usunięte przez administratora) i tępaki, tudziesz szczegółów z życia osobistego p. Bohdana ( lub innych klientów), które choćby nie wiem jak banalne było, zostanie zmienione przez niego w film akcji, w którym to on jest głównym bohaterem, - posługiwanie się przez szefa oprogramowaniem szpiegowskim na prywatnych telefonach pracowników bez ich wiedzy oczywiście, - stosowanie szantażu i gróźb wobec pracowników w okresie wypowiedzenia, - manipulację i obiecywanie gruszek na wierzbie w bliżej nieokreślonym czasie. Jeśli zatem interesuje cię praca w wyjątkowo niekomfortowej atmosferze, stresująca i wpływająca negatywnie na twoje zdrowie psychiczne i fizyczne, zapraszamy do Kancelarii Podatkowej B&F w Siedlcach lub spółki powiązanej.

Zostaw merytoryczną opinię o Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F - Siedlce

• Jak się pracuje w Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F?

Zobacz opinie na temat firmy Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Borkowski Bohdan Kancelaria Podatkowa B&F
  • Henryka Sienkiewicza 43 lok. 3