Opinie o Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka w Warszawa

Maciej

Szanowni Państwo, w związku z przedziwną atmosferą, krążącą wokół przedszkola "Przedszkolada", skutkującą wieloma negatywnymi, i w naszej ocenie, niesprawiedliwymi opiniami, nie mogliśmy milczeć. "Przedszkolada" to profesjonalna i rzetelnie wywiązująca się ze swych obowiązków firma. Współpracujemy z "Przedszkoladą" od wielu lat, świadcząc usługi w zakresie klimatyzacji i wentylacji. Nigdy nie spotkaliśmy się z nieodpowiednim czy nieprofesjonalnym podejściem Dyrekcji przedszkola czy kadry tam pracującej do kogokolwiek: dzieci, pracowników czy rodziców. Panie tam pracujące są zawsze bardzo miłe i pomocne a Dyrekcja robi wszystko, aby utrzymać wysoki standard przedszkola, zawsze przestrzegając przepisów i dbając o dobro przebywających tam dzieci. Polecamy to miejsce wszystkim. Z wyrazami szacunku Maciej

Przedszkole Przedszkolada
@Maciej

Dziękujemy uprzejmie za ocenę współpracy z Przedszkoladą oraz cieszymy się, że nasza praca spotyka się z tak pozytywnym odbiorem! Państwa ocena jest dla nas ważnym wyróżnieniem, szczególnie, że dotyczący wszystkich aspektów funkcjonowania naszej placówki, którą możecie Państwo obiektywnie ocenić obserwując przez długi czas pracę naszych pracowników oraz Dyrekcji. W naszej codziennej pracy zawsze dzieci są dla nas najważniejsze i dbamy o to, aby im zapewnić beztroski i wszechstronny rozwój. Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym podopiecznym bezpiecznej przestrzeni do nauki i zabawy w atmosferze bliskości i empatii. Dziękujemy również za docenienie naszych warunków lokalowych i obowiązujących w placówce procedur. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu był dla dzieci i naszych pracowników komfortowy pod każdym względem, a sale i ogród były dla nich bezpieczne. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz polecenie naszej placówki. Zespół Przedszkolady

Maciej Nowy wpis

Przedszkole Przedszkolada Nowy wpis
@Maciej

Przedszkole Przedszkolada Nowy wpis

Dyrekcja przedszkola Przedszkolada oświadcza, że wszelkie działania podejmowane od 15 lat prowadzenia przez nas działalności oświatowej są zgodne z prawem, a nadrzędnym celem jest zawsze dobro i bezpieczeństwo emocjonalne oraz fizyczne każdego dziecka, które uczęszcza do naszej placówki. W przypadku kiedy Sąd Rodzinny ustala prawo opieki nad dzieckiem placówka postępuje zgodnie z zaleceniami Kuratora przypisanemu dziecku. Wiemy, że są to dla rodzin bardzo trudne i pełne skrajnych emocji sytuacje, a szczególnie dotkliwe dla dziecka, tym bardziej rolą przedszkola jest działanie w poszanowaniu wszelkich zasad etycznych i prawnych, gdzie dobro dziecka jest absolutnie najważniejsze.

Karola

Polecam to przedszkole! Moje dzieci chodziły tam w czasie przerw wakacyjnych i ferii, kiedy nasze było zamknięte. Wszystkie panie zawsze były miłe, a podejście do dziecka było indywidualne. Panie Dyrektor zaangażowane w sprawy bieżące przedszkola i pomocne. Nam atmosfera tego przedszkola bardzo się podobała! Gdyby nie odległość z pewnością dzieci właśnie tam by chodziły. Do tej pory wspominają Przedszkoladę:)

Misia

Na plus tutaj naprawdę są obie dyrektorki. Walczyły o mnie, żebym tutaj została. Pomimo wszystkiego, jestem im wdzięczna za to, bo widać, że im zależy na pracowniku. Niestety dziewczyny, które pracują dłużej dla nowych osób za zwyczajnie nieprzyjemne. Zwalanie na nich odpowiedzialności i wielu obowiązków jest słabe. Nowa osoba chce się wdrożyć, czegoś nauczyć, a z takimi wymaganiami, no każdy by się wystraszył i uciekł.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Asia

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Jak twierdzą właścicielki faktycznie długoletnie pracownice mają się dobrze ponieważ są po prostu złośliwe i i wykorzystują jak tylko się da każdego nowego nauczyciela zrzucając ponadprogramowe obowiązki. Czasem pod opieką miałam 35 dzieci bo w tym czasie stara kadra miała kolejna przerwę lub super ważne, wymyślone zadanie. - trochę jak w szkole - nowego trzeba nauczyć posłuszeństwa, pokazać mu miejsce i zniszczyć psychicznie. Myślę, że wielu byłych pracowników się ze mną zgodzi. Bezpieczeństwo dzieci, którym firma się reklamuje po prostu nie istnieje. Właścicielki wiedziały o wszystkim ale nie reagowały. Jest to firma, w której każdy nawet ambitny nauczyciel albo ucieknie albo zostanie zwolniony jak będzie próbował coś zmienić. To prawda, że na rozmowie obiecują złote góry, szkolenia, dodatki itp ale w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca. O zajęciach językowych dzieci często mogą zapomnieć bo albo nauczyciel się zwalnia albo jest oddelegowany do innych obowiązków. Atmosfera w pracy jest bardzo nie zdrowa. To prawda, że nie da się utrzymać stałej kadry przez lata że względu na zmiany życiowe ale w tym przypadku nauczyciele odchodzą sami. Nie da się zdrowo i ze spokojem pracować w takich warunkach. Co z tego że z zewnątrz przedszkole jest piękne skoro dzieją się tam takie rzeczy, a wszystkie problemy są rozwiązywane za plecami pracownika, a najgorsze jest to że właścicielki nie są za nauczycielem i po prostu go nie słuchają.

Dobry przyjaciel
@Asia

Kasiu zjadłaś pierwszą literę swojego imienia wpisując nick. A osoba pod którą się podszywasz nigdy się nie podpisuje skrótem swojego imienia ???? Miej odwagę i podpisz się swoim prawdziwym imieniem, a wkładasz swoje słowa w usta innych. Pozdrawiam

@Dobry przyjaciel

To słuszna uwaga. Asia, która była jednym z najdłużej pracującym nauczycielem w Przedszkoladzie nie jest autorką tej opinii co podważa jej wiarygodność.

@Małgorzata

Ale w jakim celu, ktoś miałby akurat pod tę Panią się podszywać? Jaki to może mieć powód, żeby takie rzeczy wyczyniać?

@Weronika

Niestety w dzisiejszych czasach najgorszym ale częstym sposobem rozwiązaniem swoich frustracji zamiast szczerej rozmowy jest wysmarowania kogoś w internecie. Nie wiem czy ta osoba chciała zaszkodzić Przedszkoladzie wykorzystując wizerunek długoletniego pracownika czy też może akurat tej konkretnej osobie ale to nie są słowa Asi.

@Asia

W pełni się zgadzam. Atmosferę w środku toksyczna. Dużo obietnic, żadna niezrealizowana. Języka i wielu zajęć dodatkowych prowadzonych przez kadrę nie ma, bo nie ma nauczycieli, albo muszą robić inne rzeczy. Zrzucanie wszystkich obowiązków na nowe osoby - jak najbardziej! Przecież od tego są. A pozostali stali pracownicy pójdą sobie poplotkować... Kolejna rzecz - umowa na część etatu, a reszta pod stołem. Gdyby weszła kontrola to ciekawe kto by pracował, jak według umów prawie nie ma pracowników? Dyrektorki może miłe, ale zupełnie nie ogarniające. 35 osób pod opieką to i tak niewiele! Zdarzało się, że nie 2, a 3 i więcej grupy zostawały pod opieką jednej osoby, bo dyrekcja zwołała zebranie. Rozmowy z dyrekcją nie przynosiły żadnego efektu. Obietnice bez pokrycia. Wmawianie, że ustalenia były inne. Są i plusy - smaczne jedzenie, również dla pracowników. Duże sale i własny, duży plac zabaw. Jednak jeśli ktos zastanawia się, czy chce tam pracować? Odradzam! Uciekajcie jak najdalej.

@Małgorzata

Ach, zapomniałam jeszcze o jednej istotnej rzeczy. Pracownicy często nie mają żadnych uprawnień do prowadzenia zajęć, do których są odsyłani. Do tego stopnia, ze w żłobku pracowały osoby bez uprawnień do pracy z dziećmi. Studentka pierwszego roku psychologii była przedstawiana jako doświadczony psycholog! Jeśli w ogóle ktokolwiek tam miał skończone studia pedagogiczne... To znacznie mniej niż połowa kadry.

Przedszkolada

Dyrekcja przedszkola zapoznała się z komentarzami, które zostały zamieszczone na tym portalu przez pracownika, z którym współpraca nie ułożyła się. O nieżyczliwej wobec przedszkola postawie świadczą zarówno anonimowe nicki osoby dokonującej wpisy, jak również następujące po sobie godziny wpisów. Niemniej odniesiemy się do tych opinii, szczególnie, że są one dla nas krzywdzące i niesprawiedliwe. W naszym przedszkolu, jak w wielu innych mają miejsce zmiany kadry. Szczególnie zauważają to długoletni pracownicy. Nie jest możliwe utrzymanie całego zespołu przedszkola przez tak wiele lat, niezależnie od warunków finansowych, finansowania szkoleń, wyżywienia, wyjść integracyjnych, premii uznaniowych, prezentów na dzień nauczyciela i święta, dotykowych dni wolnych w święta i z okazji urodzin itd. W przedszkolu, jak i w innych branżach pracownicy zmieniają po prostu pracę. Nie mamy również wpływu na sytuacje życiowe naszych nauczycielek kończących z nami współpracę z powodu np. założenia własnej rodziny, rozwoju zawodowego lub też przeprowadzki. Wszyscy nasi pracownicy w przedszkolu i w żłobku, w tym dyrekcja mają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do pracy z dziećmi, a także uczęszczają na szkolenia uzupełniające i podnoszące kompetencje pedagogiczne, o co jako pracodawca bardzo dbamy i to finansujemy. Pełne portfolio naszych pracowników (ukończone szkoły, kursy, doświadczenie zawodowe) włącznie z personelem niepedagogicznym jest dostępne w holu naszej placówki i w internetowej Strefie dla Rodzica. Jeżeli istnieje potrzeba zweryfikowania informacji o placówce zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Katarzyna Brol, Edyta Mikucka Właścicielki przedszkola

@Przedszkolada

Zgadzam się z umieszczonymi przez Dyrekcję Przedszkola powyższych informacji. Pracowałam w Przedszkoladzie przez 5 lat. Ponadto w tym samym czasie byłam mama dwójki dzieci, która uczęszczała do Przedszkolady. I mimo, że już tam jakiś czas nie pracuje to nadal czule wspominam to miejsce - a przede wszystkim ciepła, rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do dzieci, Dyrekcję - która była wymagająca ale jednocześnie otwarta na nowe pomysły, zmiany czy po prostu służąca pomocą, gdy coś nie działało; świeże pyszne jedzenie, rodzinne uroczystości, integracyjne wyjścia a przede wszystkim szczerość i uśmiech, za którymi chyba najbardziej tęsknię. Owszem były czasami różne sytuacje trudne ale zawsze można było liczyć na próby szukania rozwiązań, pamiętam nawet mediacje zaproponowane przez Dyrekcję. Moje dzieciaki także fajni wspominają ten Przedszkoladowej czas. Jeśli miałabym coś powiedzieć przyszłym pracownikom to polecam szczerość, wtedy nie ma rozczarowań. Natomiast nowym potencjalnym klientom - przyjdzie z dziećmi na adaptację i sami zobaczcie czy Przedszkolada to miejsce dla Waszej pociechy.

XD
@Małgorzata

Przecież widać, że same piszecie sobie te pytania i same na nie odpowiadacie.... Wszystko wspaniałe, dyrekcja wspaniała, przedszkole wspaniałe, wspaniałe pikniki i inne (usunięte przez administratora) No kto w to uwierzy? Więcej realności musicie nadać tym wypowiedziom! Dziewczyny, stać was na więcej. Wiem, że potraficie lepiej to napisać. :) Spróbujcie jeszcze raz, tylko z większym wyczuciem!

MagdaG

Moja dwójka dzieci chodziła do przedszkolady. Zawsze były tam fajne ciocie, w każdej grupie. Ale ciocie sie zmieniaja, wiec warto sprawdzć. Czasami miałam jakieś prośby do dyrekcji, współpraca była bardzo dobra, kulturalna. Jak pierwsze dziecko zaczynało to mogłam z nim być kilka dni i patrzeć na wszystko. Mi się podobało i rodzice z grupy z którymi rozmawiałam byli też zadowoleni. Ale może coś się zmieniło i trzeba sprawdzić czy jeszcze rodzice mogą być z dziećmi?

@MagdaG

W dzisiejszych czasach z powodu tej całej sytuacji związanej z pandemią podejrzewam, że niestety jest trochę gorzej. A jak wtedy było z posiłkami tutaj? Jak dzieciaki na żywienie poza domem reagowały?

MagdaG
@Weronika

Pani Weroniko Jedzenie dzieci super chwaliły, panie pakowaly nawet na wynos podwieczorki do domu. Sama czasem cos skubnęłam i wszystko było świeżo zrobione. I jeszcze robili takie pikniki dla rodzicow i dzieci, mozna bylo skosztowac jedzenia. Pytanie o kucharke czy jest ta sama Pani Ania. Ona była super.

@MagdaG

Tak to prawda, nadal nad kuchnia ma piecze Pani Ania???? Stająca zawsze na wysokości zadania, nawet przy najbardziej restrykcyjnych dietach i pomysłowych planów kulinarnych Cioć czy organizacji poczęstunków na różne uroczystości, w których biorą udział także rodzice, dziadkowie (Piknik Rodzinny, Dzień Babci i Dziadka, Warsztaty Bożonarodzeniowe- oczywiście mam na myśli okres przedpandemiczny). Prawda jest także, że z Przedszkoladowego wyżywienia korzystają nieodpłatnie pracownicy.

@Małgorzata

Czyli taki dodatkowy benefit jakby nie patrzeć. ;) A czy pracownicy jedzą razem z dziećmi czy na jakimś zapleczu?

Chce zapisać dziecko do żłobka. Czy ktoś wie jak ciocie i atmosfera ?. Czy dzieci dobrze się tam czują ? Bo dla mnie najważniejsze jest żeby moje dziecko czuło się swobodnie

Bożena

Komentarze co do tego przedszkola bardzo mnie martwią... Piszecie, że bezpieczeństwo dzieci tam nie istnieje albo że czasami jeden nauczyciel musi pilnować 35 dzieci. Czy ktoś z obecnych pracowników albo klientów mogłby napisać coś więcej? Z góry dziękuje

Cro
@Bożena

Także jestem zainteresowana opinia innych. Zastanawiam się nad ta placówką ponieważ moje dziecko nie przyjęło się do integracyjnej. Liczyłam, że mają tam kameralne warunki i są na uboczu w ładnej, spokojnej okolicy. Ale jak wygląda to od środka? Proszę o szczera opinię.

@Cro

Opinia, że się podoba lub nie czy interesuje was konkretny opis wszystkiego. Byłyście już w środku?

admin

Znasz dobrze firmę Przedszkolada S.C. Katarzyna Brol Edyta Mikucka lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Dark
@admin

Jeśli chodzi o pracę to nie polecam. Dyrekcja nie słowna. Słabe zarobki mimo że obiecują góry. Samo przedszkole ogólnie ok, ciocie jak odchodziłam były fajne. Natomiast nie liczcie na 2 zajęcia z języka angielskiego bo raczej nigdy to się nie udawało, za wiecznie za mało personelu by wszystko dopiąć. Ciocie często odchodzą lub są zwalniane i przychodzą nowe. Niektóre zajęcia prowadzą osoby bez uprawnień do ich prowadzenia.

White
@Dark

W samo sedno!

gość

Nie polecam, personel ciagle się zmienia.

O

Panie właścicielki nie mają pojęcia o prowadzeniu przedszkola za to świetnie nabijają rodziców w butelkę.

Ruff

Totalnie beznadziejne przedszkole. Pracownicy bez uprawnien, ciągłe zmiany personelu. Rodzie nierówno traktowani, czesne bardzo wysokie i inne dla każdego. Jedyny plus to ładny budynek i duży ogród.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka?

Przedszkolada sp.j. Katarzyna Brol Edyta Mikucka
  • Złotokwiatu 28