Opinie o Przedszkole Niepubliczne Edukoland w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedszkole Niepubliczne Edukoland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedszkole Niepubliczne Edukoland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Edukoland w Koszalin

Babcia

Brak zajęć tylko ciągle bawią się na dworze..a panie siedzą i nawet na dzieci nie patrzą. Zero zainteresowania. W głowie to się nie mieści jak sprawowana jest opieka.

@Maryśka

Dziękujemy za zainteresowanie. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiamy :)

Widzę tu wpisy o ty, ze firma daje dobre warunki pracy i są możliwości awansowania, Super. A wiecie coś o aktualnych ofertach? Są rekrutacje obecnie? W sieci szukałam jakichś ogłoszeń, ale nie znalazłam niczego. Dlaczego? Ja szukam pracy biurowej, może woźnej czy jako pracownik gospodarczy. Gdzie szukać ogłoszeń? A może trzeba zanieść cv prosto do placówki bez ogłoszenia?

Jakie wartości są cenione w Przedszkole Niepubliczne Edukoland?

Pracodawca Nowy wpis

Staramy się wychowywać dzieci poprzez prezentowanie wartości takich jak szacunek, uczciwość, mądrość, odpowiedzialność i przyjaźń.

Babcia

Sonia
@Babcia

To na dworzu zabawa nie jest zajęciem? Pracownice nie mogą usiąść? Ciekawe, jak z perspektywy pracodawcy to wygląda. W ogóle mają jakieś przerwy?

@Babcia

Ze względu na panującą porę roku i temperaturę powietrza, wiele zajęć odbywa się na świeżym powietrzu. Dzieci uczestniczą w zajęciach ruchowych, sensorycznych, eksperymentach warsztatach plastycznych i zabawach wodnych. W wakacje organizujemy wiele wyjść i wycieczek. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Ostrzegam
@Pracodawca

To częsta praktyka dla tego przedszkola, dzieci bez żadnego zajęcia biegają , albo stoja znudzone koło drzew a panie siedzą z kawą i plotkują nie zwracając uwagi na nie.

@Ostrzegam

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że takie uwagi nie są nam przekazywane bezpośrednio. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie!

Maryśka Nowy wpis
@Pracodawca

Czy od września szykują się jakieś wolne etaty? Rozglądam się właśnie za pracą jako nauczyciel przedszkolny. Ile ma się godzin w tygodniu? Można wiedzieć ile pieniążków ma się na początek? Odnośnie zajęć ma się wolną rękę?

Pracodawca Nowy wpis
@Maryśka

Bardzo dobre warunki pracy. Dyrekcja daje możliwość awansu zawodowego. Miły i zgrany zespół. Polecam wszystkim nowym kandydatom.

Sylwia

Chciałabym dopytać czy warunki finansowe są tak samo dobre? Ile można dostać na pierwszej umowie? Od czego zależą te stawki?

@Sylwia

Dziękujemy za zainteresowanie. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji. Jeżeli jednak bardzo nurtują Panią kwestie finansowe zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy

@Przedszkole Niepubliczne Edukoland

A co jaki czas się zdarzają mniej więcej wolne wakaty? Jeśli pracy nie ma to zaznaczę, że interesuje mnie też staż lub praktyki zawodowe. I tak nie mam jakiegoś dużego doświadczenia. Organizujecie takie coś?

Czy po rozmowie w Przedszkole Niepubliczne Edukoland rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Alicja

Wspaniała kadra,atrakcyjne i urozmaicone zajęcia, zdrowe i smaczne jedzenie, a do tego taka atmosfera, że ciężko jest się z tym miejscem rozstać.Z całego serca polecamy to miejsce wszystkim rodzicom szukającym najlepszego przedszkola dla swoich pociech.

Agata

Synek z radością biegnie do tego przedszkola każdego dnia, a to jest dla mnie najlepszą rekomendacją :⁠-⁠) Cudowna, wspierająca kadra i świetnie zorganizowany czas ( bogata oferta zajęć dodatkowych, eventy, wycieczki, spacery). Polecam!

Czy Przedszkole Niepubliczne Edukoland ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzień dobry, Nasze Przedszkole jest otwarte w godzinach 6:45-17:00.

Ela

Obie nasze córki uczęszczały do przedszkola. Opieka w przedszkolu jest połączona z rozwijaniem kreatywności i umiejętności dzieci. W przedszkolu dostępne są liczne zajęcia dodatkowe. Ciocie są miłe, wspierające i troskliwe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola i z całego serca polecamy go wszystkim!

Czy Przedszkole Niepubliczne Edukoland zatrudnia studentów?

Dziękujemy za zainteresowanie Naszą Placówką. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji.

Joanna

Ej pisał ktoś o tym, że w firmie skrócono godziny pracy. A czy to nie jest powiązane z niższa pensją? Skoro mniej się pracuje, to co z kasą? I czy te godziny skrócone mają przedszkolanki, nauczyciele czy administracja?

@Joanna

Dziękujemy za zainteresowanie. Jeżeli bardzo nurtuje Panią ta kwestia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Julia

Świetne miejsce dla maluchów , super atmosfera i opieka . Wychowanie dzieci na naprawdę wysokim poziomie. Panie pracujące w tym przedszkolu są naprawdę świetne, jeśli jakiś rodzic ma wątpliwości co do tego przedszkola to zapewniam że warto zapisać swojego malucha właśnie tam.

Czy pracodawca Przedszkole Niepubliczne Edukoland Aleksandra Krawczyk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zdecydowanie nie

Joanna

W sensie? Nie macie żadnych benefitów nic?

Nic..

Joanna

A płaca chociaż na czas czy ta podstawa to tez jest problem jak w niektórych polskich firmach i firemkach? :)))

@Joanna

Dyrekcja potrafi docenić pracę i starania swoich pracowników w zadawalajacy sposób????ponadto od stycznia mamy skrócone godziny pracy, co w tym zawodzie bardzo się ceni.

@Joanna

Oczywiście, że wypłaty są na czas, to bardzo porządna placówka.

Agata

W jaki dokładnie sposób skrócone? Jak to w takim razie wpłynęło na organizację pracy tutaj, bo rozumiem, że grafiki się pozmieniały?

Dzień dobry, nauczyciele zatrudnieni w Naszym Przedszkolu mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez odbywanie awansu zawodowego oraz uczestnictwo w szkoleniach. Dbamy o atmosferę w zespole, organizując spotkania integracyjne. Nauczyciele mają swobodę w prowadzeniu zajęć i do dyspozycji dużą bazę materiałów dydaktycznych. Mogą także liczyć na wsparcie doświadczonych metodyków i specjalistów.

Pracuję w Przedszkolu Edukoland od kilku lat i cieszę się, że to właśnie w tej placówce stawiałam swoje pierwsze kroki jako młody nauczyciel.W Przedszkolu panuje miła atmosfera, a każdy pracownik może liczyć na wsparcie współpracowników i Pani Dyrektor.

Dziecko zawsze głodne, porcje głodowe, pół kanapeczki, pół parówki i zimne obiady. Mało zabawek, wszystko tylko pod zdjęcia. Czekam na miejsce w innym przedszkolu i zabieram małego z tego absurdu

@Anna

Dziękujemy za opinię. Szkoda, że taka informacja nie została nam przekazana bezpośrednio. Sprawdziliśmy jadłospisy i w tym roku szkolnym parówki nie pojawiły się w jadłospisie ani razu ;-) Jeżeli mają Państwo jakieś uwagi i sugestie, zachęcamy do kontaktu .

Dawid

Przedszkole super.Kameralna rodzinna atmosfera. Dziecko już od pierwszego dnia polubiło przedszkole. Polecam.

Super przedszkole ???? jesteśmy zadowoleni. Panie nauczycielki kochane i bardzo pomocne. W przedszkolu dużo zajęć dodatkowych i atrakcji dla dzieciaczkow.

Grzegorz

W tym kameralnym przedszkolu panuje bardzo miła atmosfera. Dziećmi opiekują się miłe, zawsze uśmiechnięte Ciocie, które bardzo się starają by ich podopieczni czuli się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie. Zawsze otrzymuję informacje na temat dziecka, jesteśmy też na bieżąco informowani o prowadzonych zajęciach, planowanych wydarzeniach i wycieczkach. Polecam to przedszkole, zwłaszcza rodzicom dzieci, które niełatwo adaptują się do nowych warunków.

Jaki jest styl zarządzania w Przedszkole Niepubliczne Edukoland?

Witam, Nasza placówka zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro dzieci.

Jak wygląda sprawa grafiku w Przedszkole Niepubliczne Edukoland Aleksandra Krawczyk. Czy pracodawca idzie na rękę?

Oczywiście, Panie są zgranym zespołem i nie zawsze jest możliwość dogadania godzin????od ostatniego czasu są one bardziej atrakcyjne????

Przepraszam, miało być, że zawsze jest możliwość dogadania godzin ????

Agata

A jak te godziny aktualnie standardowo wyglądają jeśli chodzi o zmianę?

Dzień dobry, organizując pracę w przedszkolu staramy się uwzględniać ewentualne potrzeby pracowników.

Mama

Mam w przedszkolu synka już drugi rok, jestem bardzo zadowolona. Ciocie cudowne i kochane. Hiszpański super, rytmika i angielski też, bezpieczna atmosfera, synek nie chce wracać do domu. Polecam.

@Mama

Potwierdzam. Zajęcia językowe to coś fajnego dziecko zawsze wraca z nich z nowymi słówkami i zabawami językowymi. Ale gdzie karate/gimnastyka?

@Ania

Dziękujemy za opinię. Oprócz zajęć językowych w przedszkolu odbywają się cotygodniowe zajęcia taneczne, które prowadzą instruktorzy ze Szkoły Tańca King Dance, rytmika oraz zajęcia sportowe z Drużyną Kangura prowadzone przez Przedszkoliadę

Bardzo fajne przedszkole, miła kadra, uśmiechnięte twarze. Moje dzieci są bardzo zadowolone. Z całego serca mogę polecić to miejsce.W placówce odbywa się bardzo dużo zajęć dodatkowych z czym nie spotkałam się do tej pory. Oby tak dalej.

Bożena
@Anna

A nie wiesz czy na ten rok są jeszcze miejsca?

@Bożena

Dziękujemy za zainteresowanie. Szczegółowe informacje na temat dostępności miejsc w poszczególnych grupach wiekowych uzyska Pani pod nr. tel. 604 497 506.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Edukoland - Koszalin

• Jak się pracuje w Przedszkole Niepubliczne Edukoland?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Niepubliczne Edukoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Niepubliczne Edukoland?

Przedszkole Niepubliczne Edukoland
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.

Przedszkole Niepubliczne Edukoland