Opinie o Chatka Puchatka Przedszkole w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chatka Puchatka Przedszkole. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chatka Puchatka Przedszkole o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chatka Puchatka Przedszkole w Piaseczno

Była pracownica Nowy wpis

Brak stabilnego zatrudnienia, (usunięte przez administratora) ciągły w pracy . Niska placa a spore wymagania dekoracje i inne wymysły

Kici Kocia Nowy wpis

Przedszkole tragiczne!! ! Pisze to punktu rodzica i pracownika. Temperatury zima to po 15 stopni w salach. Dzieci się trzęsą Kadra zmienia się regularnie Winna za zmianę kadry jest dyrektorka , która nie szanuje ludzi, obgaduje ich do kolezanek. Sama przyprowadza chore dzieci , które z gorączka leza u niej w biurze. Każda ze ścian ma inny kolor , ściany brudne , podrapane. Stare , zepsute zabawki. Zero książek . Moja córka wracała głodna bo porcje podawane na małych talerzykach nie wystarczały na kilka godzin dziennie. Gdyby nie położenie tego miejsca nikt nie oddałby tam dziecka. W każdej grupie są wolne miejsca. To chyba mówi samo za siebie. Płac zabaw tragiczny i niebezpieczny. Wyglada jakby czas był nadal w miejscu. Grupy łączone , dzieci ciagle płaczą. Odradzam każdemu komu zależy na dobru dziecka.

Edyta Nowy wpis

Jestem pod dużym wrażeniem ciepła, zrozumienia i troski jakie otrzymaliśmy ze strony dyrekcji przedszkola, to cudowna osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Kadra dobierana starannie, wyjątkowo zgrany zespół. Kuchnia własna, dostosowana pod gust dzieci i dzieci na dietach. Znam to miejsce od 2 lat i szczerze polecam!

_×_ Nowy wpis

Aż niewiem od czego zacząć ... Dla osób które zastanawiają sie nad pracą w przedszkolu nie zachęcam . A dla rodziców którzy chcą puścić swoje dzieci do przedszkola w ciągu tego roku (2019) równiez nie polecam . Dzieci nie zdąża sie przyzwyczaić do jednego nauczyciela a juz jest zmiana . Jedzenie mało urozmaicone i nie zbyt smaczne . Nie polecam !

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Chatka Puchatka Przedszkole. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
xxx

przedszkole nastawione na zysk. Za wszystko trzeba płacić mimo że dyrektorka bierze dofinansowanie od miasta.Kadra zmienia się regularnie i często odchodzą wszyscy nauczyciele bo dyrekcja nie jest nastawiona na współprace. Ciągle zmiany dotyczą nauczycieli prowadzących zajęcia dodatkowe. dzieci przyzwyczajając się do jednego nauczyciela po czym następuje zmiana. Jedzenie monotonne mało urozmaicone a wmawiane jest rodzica ze jest ustalone przez dietetyka. Żenada nie polecam. To przedszkole swoją świetność ma już za sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Chatka Puchatka Przedszkole - Piaseczno

• Jak się pracuje w Chatka Puchatka Przedszkole?

Zobacz opinie na temat firmy Chatka Puchatka Przedszkole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chatka Puchatka Przedszkole

Chatka Puchatka Przedszkole