Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus w Kraków

xyz

Spółdzielnia... Hmm.. W ogóle nie dba o mieszkańców. Nie umie poradzić sobie z panem, który notorycznie pisze w windach, czy rozrzuca śmieci (chyba się go boją). Czystość w bloku - średnia, klatki ewakuacyjne i okna brudne. Reszta ok. Nic nie robią z palaczmi, którzy kopcą papierochy na klatkach ewakuacyjnych i na korytarzach. Podłogi i i drzwi wejściowe do korytarzy są w opłakanym stanie. Dodatkowo, powiini poruszyć temat dobudowy balkonów , stare PRLowskie, dziwaczne bloki jeszcze bez balkonów. Mam nadzieję, że przyłożą się porządniej do swojej pracy.

Roman
@xyz

Nasz rację, co jak co ale temat balkonów już dawno powinien być poruszony z mieszkańcami - nie taki bloki potrafią dobudować balkony, a tutaj… nic się nie rozwija, ciagle tkwimy w (usunięte przez administratora) Drzwi wejściowe na korytarz również powinny być na domofon a nie na klucz. Proszę poważnie zastanowić się nad tymi sugestiami, pozdrawiam

Stanisław

Co wy tu za bzdury piszecie. to jest najlepiej w Małopolsce zarządzania spółdzielnia. Jak nie dbacie o własne otoczenie to tal majce. Pani która sprząta nie jest wstanie chodzić za ponad setką mieszkańców i sprzątać za nimi.

Agatka Nowy wpis

Specjalista ds. organizacyjnych, kadr i płac ma taką stresującą pracę? Że aż w ogłoszeniu wymogiem jest żeby umieć pracować w stresie. No ja jednak liczę na spokojną pracę, w poprzedniej się wystarczająco nerwicy nabawiłam.

Mirus

@Rodo może Prezes zapomniał o spotkaniu, szkoda, że mu się nie przypomniałeś przed terminem spotkania. Pogadaj z ludźmi zróbcie jeszcze raz zebranie, na którym wybiorą Ciebie, jeśli nie chcesz to kogoś konkretnego zaproponuj. U nas na Stachiewicza 40A od jakiegoś czasu jest nowy przedstawiciel i blok jest nie do poznania wszystko lśni. Jak ostatnio znajomi przyszli to powiedzieli, że tak zadbanego i czystego bloku na Azorach dawno nie widzieli.

@Mirus

To jest wina administratorki jesli jest na Ty ze sprzątaczkami i nie odróżnia brudu od czystości to tak jest ,jesli przychodzi na kontrole to na 3 sek.uchyli brame zobaczy 7 schodow mokrych i tak wyglada jej kontrola Nie wsiadzie do windy nie przejdzie po pietrach. Ludzie dzwonią do niej i ma jedna odpowiedz alez Pani,Pan jest w błedzie blok jest sprzątany nik sie nie skarzy tylko pani sie nie podoba .Lokatorzy pisali skargi na sprzatanie w bloku skargi zostały bez odpowiedzi .Pan Prezes nie odpisał na zadną ze skarg a ja wien o 8 skargach było wiecej.szefowa firmy brudas ma klucz od skrzynki korespondencyjnej i wyjmuje niszczy skargi ,sama na siebie nie bedzie dawała pism a administratorka robi to samo jedna banda klika . Pseudo firma niby wygrała przetarg na sprzatanie ,przetarg kturego nigdy nie było ,tak samo wygrała przetarg na mieszkanie na ul.Gniezdzinskiej po Magdzie M.przetargu nie było bo nikt o tym nie wiedział mieszkanie kupiła dla synalka .Pseudo firma sprzatajaca wypowiedziała umowe do konca listopada 2023 ri dalej sprzata to wszystko był kit na wode JEDYNIE CO JA WYZUCILI TO Z MAZOWIECKIEJ I KIJOWSKIEJ FIRMA KTURA ZATRUDNIA 1,--JEDNĄ SPRZATACZKE NA 6 PLOKOW TO JEST SUPER FIRMA LEPSZA OD JAPONSKICH ROBOTOW

Miras Nowy wpis
@Rodo

@RODO Współpracujący ze sobą przez dłuższy czas ludzie zazwyczaj przechodzą na ty nic w tym dziwnego. Jednak źle jest, jeśli przez to z relacji zawodowych robią się one wyłącznie towarzyskie. Samym narzekaniem tu nic nie wskórasz, pogadaj z sąsiadami, zjednoczcie się i zaproponujcie zebranie z udziałem Pani Administratorki i Prezesa. Przekażecie (na spokojnie) wszystkie zastrzeżenia do pracy firmy i na pewno znajdzie się dobre rozwiązanie. Chyba nie podejrzewasz, że Zarządowi odpowiada ciągłe słuchanie pretensji mieszkańców czy czytaniu tu narzekań na swoją pracę.

Widzę, że klienci nie są zadowoleni m.in. z usług sprzątających, które oferuje ta spółdzielnia... Ja osobiście chętnie zatrudniłabym się tutaj na stanowisko sprzątaczki. Może byłoby coś lepiej. :) Czy jest taka możliwość? Jeśli tak, to na jakich warunkach bym tutaj pracowała? Umowa o pracę czy raczej zlecenie? Jaka wysokość wynagrodzenia? :)

Rodo Nowy wpis

Prosze sie nie godzic na prace z obecnymi firmami a zwłaszcza z firma pseudo sprzatajaca BRUDAS .Za sprzatanie bloku bierze 3400 zł a da 1300- 1400 zł .nabrała blokow to niech sama sprzata a zatrudnia 1 pracownice kturą zwalnia i przyjmuje już 5 raz TO JEST FIRMA .Sama jeszcze sprzata osrodek zdrowia ,chodziłem na rechabilitacje to nasłuchałem sie od jej kolezanek jak ja bardzo lubia .Siedzi na recepcji i udaje ordynatorke osrodka stapilizator na kolano zakłada i udaje strasznie chorą a po wyjsciu z osrodka zdejmuje z kolana stapilizator Kobieto bedziesz pracowała na nieroba ,wes umowa zlecenie od Sm.Krakus

Edyta Nowy wpis

Czyli można do państwa wysyłać CV mimo braku ofert na dane stanowisko ? W takim razie jakie stawki państwo oferują na stanowisko sprzątaczki i czy wszystko odbywa się na podstawie umowy o pracę ?

Maryla

Czytałam dla zorientowania się ogłoszenie o pracę, które rok temu mniej więcej zamieścili, na stanowisko Specjalista ds. organizacyjnych, kadr i płac, wówczas lista obowiązków była naprawdę spora, można wiedzieć, czy to jest praca, która się zamyka w ośmiu godzinach dziennie aktualnie? Pozdrawiam.

@Maryla

Witam. Tak - praca na pełny etat i osoba zatrudniona radzi sobie spokojnie. Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Rodo

Na ul.WEJSSA NIE PATYCZKUJĄ SIE Z FIRMAMI SPRZĄTAJACYMI TAM W CIAGU 8 MIES. TO BYŁO Z 50 FIRM ADMIN ZMIENIA FIRMY JAK SKARPETKI TYDZIEN DWA NOWA SPRZATACZKA NAJDŁUZEJ TOSPRZATAŁA KASKA ze STACHIEWICZA 3 MIES I MUSIAŁA 3 BLOKI SPRZATAC I TAK WYLECIAŁA ---PROPONUJE administratorke SM. KRAKUS --MARTE ZAJAC NA PRAKTYKE ,PRZYUCZENIE DO ZAWODU ODESŁAC NA WEISSA

Rodo

Dzieki Smencik . W bloku nie ma blokowego przedstawiciela wspólnoty nie został wybrany .Niestety tak wyglada sprzatanie bloku .Pseudo firma sprzatajaca potrafi pieniadze brac a nie wywiazywac sie z obowiazkow. aDMINISTRATORKA jest slepa głucha jest nie uczciwa ,ze sprzataczkami jest na TY 12 mioteł mowi że to jej funfela sa na ty .Do bloku nie wejdzie nie sprawdzi schodow windy ,nie zapyta lokatorow .Ludzie pisali skargi dzwonili bez odpowiedzi skargi ,klucz do skrzyneczki ma szefowa firmy BRUDAS i wyjmuje ze skrzynki skargi na nią --- Wrzuciłem 86 zdjec tego (usunięte przez administratora)brudu na strone FB to były 40 min i zostały usuniete sam PREZES INTERWENIOWAŁ I KAZAŁ USUNOC ZABLOKOWAC .=== NA ZEBRANIU UMOWIŁEM SIE Z NIM NA KONTROLE I SAM WYBRAŁ DATE NIE STETY NIE DOCZYMAŁ SŁOWA NIE PRZYSZEDŁ

Próbowałam się zorientować w sprawie stanowiska Specjalista ds. organizacyjnych, kadr i płac. W marcu było takie ogłoszenie i tam pisali, że jest na czas nieokreślony umowa pytanie czy faktycznie od razu i jak to teraz wygląda, no ogólnie to od kiedy można dostać taką umowę? Właśnie bardzo mi zależy na stabilnym zatrudnieniu, mam już dosyć pracy na zleceniach i jakichś krótkich projektów.

Rodo

Znowu to samo korytarze nie zamiatane nie myte na pietrach raz w tygodniu tak jak pisze w grafiku.Nowa sprzataczka już sie popsuła pokazała jej kolezanka jak nie sprzatac szybkie 15 min Renata bo była z nia .W tamtym tygodniu nie były myte ,korytarz na parterze ma byc myty codziennie a nie jes znowu myje 7 schodow ,maja byc myte od 1P nie sa .WINDA TRAGEDJA NIE MYTA WIELE TYGODNI

@Rodo

Nie możesz tego zgłosić do spółdzielni? Ile sprzątaczek jest teraz zatrudnianych? Wiesz czy są wolne wakaty bo akurat rozglądam się za taką pracą. Spółdzielnia wywiesza na tablicy ogłoszeń jak kogoś potrzebują do sprzątania klatek albo prac na terenie osiedla?

Rodo

Zgłaszane to było wielokrotnie ,lokatorzy dzwonili do administratorki a ta nic nie zrobiła i nic nie robi zbywała głupią gadka ze nikt nie zgłasza nikt nie dzwoni tylko Pani Panu sie nie podoba .Były pisane skargi lecz prezesik wogóle nie odpisał nikomu na zażalenie ..Skargi sa wybierane ze skrzynki korespondencyjnej przez admin. i szefowa (usunięte przez administratora) sprzatajacej i niszczone .Firma miała sprzatac do 30 XI i dalej sprzata złozyła wypowiedzenie ,troche przycichło i dalej sprzata . NIE ZREZYGNUJE Z KURY ZNOSZĄCE ZŁOTE JAJKA ===TO WYPOWIEDZENIE TO WSZYSTKO TO JEST (usunięte przez administratora) SM. KRAKUS -- (usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora) POTRAFIA OBCZERNIC CZŁOWIEKA CO CHCE SZEFOWA (usunięte przez administratora) FIRMY SPRZATAJACEJ TO PREZESIK ROBI TAM NIE PREZES ŻADZI TYLKO SPRZATACZKA ZA SZNURKI POCIAGA A PREZESIK (usunięte przez administratora) === NIE DBA SIE O CZYSTOŚĆ W BLOKU I ZDROWIE LUDZI TYKO O (usunięte przez administratora) FIRME NIBY SPRZATAJACA === SZEFOWA ZAZYCZYŁA SOBIE ŻYWŁOPOT POD ŚMIETNIKIEM CIEKAW JESTEM KIEDY PREZESIK SPEŁNI JEJ ZYCZENIE .NIE CHCE SIE SPRZATAC POD SMIETNIKIEM TO ŻYWŁOPOT SIE SADZI

@Rodo

Słabo że taka sytuacja. Nie można zmienić firmy sprzątającej na taką co by nie dość że posprząta klatki to jeszcze ogarnie teren wokół? A macie kogoś do odśnieżania jak teraz sypnie śniegiem?

Czy firma Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dzień dobry:) Ciężko coś z wątku dowiedzieć się o pracy, ale może jednak forum obserwują pracownicy? Kiedyś współdzielenia poszukiwała Administratora, w ofercie podzielili się wymaganiami i obowiązkami na stanowisku. Niestety widełek brak, tego co oferują również (benefity, premie itp) Podzielicie się jak podchodzą do tych kwestii?

Hej, zauważyłam, że ostatnią rekrutację prowadzili w marcu, tutaj też widzę, że w tej spółdzielni pracują sprzątaczki, ktoś się orientuje czy szukają kogoś do sprzątania? chętnie dowiem się ile płacą za sprzątanie i ile obiektów jest do sprzątania oraz czy przyjmują starsze kobiety, nie ukrywam, że zostało mi 7 lat do emerytury i chciałabym jakoś do niej dociągnąć i mieć zagwarantowaną umowę o pracę, dajcie znaka czy w tej spółdzielni jest to realne :)

Rodo

Ludzie co wy za brednie wypisujecie że poprzednia sprzataczka była wspaniała cudowna jak super sprzatała nic nie robiła 30 min w tym przerwa na telefon . Nawet Japonski robot najlepszy nie wysprzata bloku za 30 min ,len nierób sama szefowa ja zwolniła bo przyłapała ja na tym ze siedzi w piwnicy w suszarni pom. gospodarcze i nie sprzata a były skargi pisane przez mieszkancow bloku . To jest własnie tak jak firma nabierze bloki a nie ma pracownikow i daje im po trzy bloki do sprzatania i przyjmoje pijoczki ,nieroby wyrzucone z innych blokow gdzie sprzatały .Usunac z piwnicy fotel i koce do spania przychodza sprzatac a nie spac trzy siedziec w piwnicy ZA SPRZATANIE BLOKU PŁACIMY 3300 zł a co mamy brudny blok chlew obore

Michał i Jadwiga

Co się dzieje z blokiem Różyckiego 4 obecna Pani sprzątająca nie ma zielonego pojęcia o sprzataniu ale za to ma pojęcie jak zapraszać ludzi do piwnicy i robic tam imprezki potem zbierze parę (usunięte przez administratora) i do domu poprzednia Pani robiła cokolwiek i było widać ale przynajmniej nie piła i nie sprowadzała szemranego towarzystwa do piwnicy wręcz nawet w soboty była w pracy korytarze proszą aż o pozamiatanie i umycie windy aż się chcę wymiotować ludzie jak tak pozwalacie by tak było sami tu mieszkamy i płacimy za to co nie jest robione ale nikt się nie oddzywa z mieszkańców

Stanisława
@Michał i Jadwiga

A do kogo my się mamy odzywać Pani która sprzątała od dłuższego czasu blok nie ma niewiadomo dlaczego nie pasowało komuś jej sprzątanie zawsze ktoś się do niej czepiał blok jest teraz dopiero zaniedbany bardziej niż był liście (usunięte przez administratora) a śmietnik za koszami sprzątany już dawno nie był szczury latają pod koszami barierki brudne w rogach korytarzy i balkony bardzo bardzo brudne i już od dawna nie sprzątane Pani która obecnie sprząta przychodzi rano i zaraz wychodzi administracji brak na bloku wcześniej jakoś potrafili przychodzić i się czepiać teraz nie ma nikogo i teraz nic nie jest robione naprawdę ale co my biedni mieszkańcy mamy zrobić nikt nie zwraca na to uwagi co my zglaszamy

@Michał i Jadwiga

Odzywa sie odzywa tylko sam jeden nic nie jest w stanie zrobic .Była Pani Ania dzwoniła pisała skargi lecz nic to nie dało skargi szły do kosza ,a ludzie dzwonili do administratorki bloku to była jedna odpowiedz cyt. Pani sie myli blok jest sprzatany to tylko Pani jest jedyna osobą która dzwoni i sie nie podoba ---.WSZYSTKIM TAK MOWI ADMINISTRATORKA BLOKU ZAJAC == SM. KRAKUS ZARZAD ,PREZES NIE ODPISALI NA ANI JEDNA SKARGE NA FIRME PSEUDO SPRZATAJCA .[ ZA SPRZATANIE BLOKU FIRMA BIERZE 3,300 ZŁ .KROLOWA MIOTŁY PRZYCHODZI NA 10 A KONCZY 10,30 ZA 30 MIN NIE POSPRZATA BLOKU KORYTARZE NIE SA ZAMIATANE I MYTE RAZ W TYGODNIU .LISCIE SA DMUCHAWA WDMUCHIWANE POD ŻYWŁOPOT ZA BRAME POD SAMOCHODY POD PŁOT JAK PARKING PŁATNY U MARKA --- FIRMA MA ZREZYGNOWAC ZE SPRZATANIA BLOKU W GRUDNIU ZA DURZO BYŁO SKARG I WIEDZIAŁA ZE NAMAWIAM LUDZI DO ZBIOROWEGO PISMA ZALENIA I WYZUCENIE ALE NIE ZDAZYŁEM PREZES WALIŁ WINE NA MNIE ZE TO MOJA WINA GNEBIE KROLOWE MIOTŁY KTÓRE MAJA MIOTŁO I WODOFSTRENT CELEBRYTKI-- WODA BYŁA NIE WYMIENIANA TA SAMĄ WODA BEZ PŁYNU MYTO 7 SCHODUW NA PARTERZE PŁYNEM SIE CHANDLOWAŁO POPRZEDNIA TO BYŁ LEN DOPIERO 30 MIN 7 SCHODOW BRUDNA SMIERDZONCA ZGNIŁA WODA SAMA SZEFOWA JA ZWOLNIŁA - -[ DLACZEGO NIE MA ZADNEJ WZMIANKI NA STRONIE SM. KRAKUS O TYM ZE SZUKA FIRMY SPRZATAJACEJ DO BLOKU I PRZETARGU ??????

@Stanisława

Ta królowa miotły co sprzatała wcześniej miała miotłowodowstrent przychodziła na 30 min pozbierała albo nie ulotki jak jej sie chciało tereny zielone to raz na miesiac .Klatka schodowa nie była zamiatana ani myta ,windy brudne ,korytarze na pietrach nie zamiatane nie myte raz na tydzien jak pisze w grafiku smieci pod smietnikiem nie sprzatane .Nie zmieniała wody nie uzywała płynu mopem zamiatała i myła 7 schodow na parterze to była wszystko co robiła i nie piszcie bzdur jaka była wspaniała i przychodziła w soboty sprzatac hahaha kon by sie usmiał piwnica nie zamiatana a raz na miesiac sie nalezy sprzatnac tak pisze w grafiku sprzatania --grafik a sprzatanie to jak kosmos a ziemia sa punkty brednie np. podlewanie kwiatkow, sprzatanie szybu windy kto ja tam wpusci bez uprawnien sprzatanie daszku nad klatka i wiele innych bzdur sprzatanie według potrzeb a niby kto ma o tym decydowac

Stasiek

Myślałem, że poczytam tutaj o pracy, bo w końcu od tego jest to forum, a tutaj same wpisy mieszkańców … Mam pytanie (do pracowników), natrafiłem na ofertę w której firma szukała kogoś na stanowisko specjalisty ds. organizacyjnych, kadr i płac, jednym z warunków przyjęcia jest min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, a co jeśli ktoś ma mniejsze, to wtedy nie ma co aplikować? Ta umowa na czas nieokreślony na pełny etat jest od razu na start czy wcześniej jest okres próbny?

janek

Kraków kijowska 37 dozorca wyłączał lub ograniczał wodę w rurach podczas kąpieli prawie nic nie leciało lub za słabo, robił to specjalnie bo mu tak jego znajomi przestępcy kazali 06.2022-07.2022

Jaki jest styl zarządzania w Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus?

RODO
@xyz

TEN PAN SMIECI NIE ROZRZUCA ,TEN PAN DBA O CZYSTOSC W BLOKU TO FIRMA PSEUDO SPRZATAJACA (usunięte przez administratora)NIE WYKONUJE SWOICH OBOWIAZKOW JAK NALERZY . ZATRUDNIA SAME (usunięte przez administratora) I CHCE PRZEJAC BLOKI SM. KRAKUS I CAŁE OSIEDLE . DLACZEGO ZREZYGNOWALI ZUSŁUG FIRMY BRUDAS GNUJ Z ul MAZOWIECKIEJ I KIJOWSKIEJ A ZNASZEGO BLOKU RUZYCKIEGO 4 ZROBIŁA MELINE W BARAKACH MAJA CZYSCIEJ NIZ MY W BLOKU ..[ TEN PAN DOPROWADZIŁ DO ZMIANY GRAFIKU SPRZATANIA NIE MA JUSZ ZE SPRZATANIE WEDŁUG POTRZEBY PARKINGU CHODNIKOW I ZBIERANIE SZKŁA PAPIEROW SMIECI Z TERENOW ZIELONYCH TERAZ JEST SPRZATANIE CODZIENNIE TAK JAK BYŁO PRZE 50 LAT GRAFIK POWINIEN ZOSTAC STARYJAKI JEST W INNYCH BLOKACH PO LICHWIDACJI ZSYPOW POWINNA BYC WYKRESLONA POZYCJA ZSYPU I NIC NIE ZMIENIONE .NIE SPRZATANIE WEDŁUG POTRZEBY KTO USTALAŁ TE POTRZEBY SPRZATANIA SPRZATACZKA I FIRMA (usunięte przez administratora)

Stefania
@xyz

To co piszesz to brednie ,sam zaprzeczasz sobie ,cytuje.;[Czystość w bloku średnia , klatki ewakuacyjne i okna brudne. Reszta ok. Nic nie robią z palaczmi, którzy kopcą papierochy na klatkach ewakuacyjnych i na korytarzach. Podłogi i i drzwi wejściowe do korytarzy są w opłakanym stanie] .To albo średnia czystość w bloku, albo jak piszesz [ na klatkach ewakuacyjnych i na korytarzach. Podłogi i i drzwi wejściowe do korytarzy są w opłakanym stanie.] Sam sobie zaprzeczasz . O czystość w bloku od paru lat nikt nie dba, jest coraz gorzej . Mamy pecha do sprzątaczek które nie wykonują swoich obowiązków należycie. To jest wina przedstawiciela wspólnoty który nic nie robi ,nie ma zebrań ,jego blok i dobro mieszkańców nie interesuje.

@Stefania

Jakie brednie? Klatki, windy są ok, drzwi, klatki ewakuacyjne i okna są brudne, więc wychodzi na to, że średnio :) w niczym sobie nie przeczę, trzeba wiedzieć co to znaczy"średnia" lub czytać ze zrozumieniem ;)

Agata
@xyz

Dodałabym do tego brak monitoringu. W każdym "normalnym" bloku jest monitoring, dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców (włamania, rozboje, brudzenie itp), a w tym bloku? No cóż... 2 tygodnie kamery w windzie i zostały usunięte. Windy często zepsute, nawet nie wiadomo gdy ktoś w zepsutej windzie zemdleje.. Niedawno ktoś porozbijał drzwi na korytarzach, palacze robią co chcą i śmiecą petami, nadal uważacie, że to normalne? Młodzież siedzi na półklatkach i pije alkohol, a zimą śpią tam bezdomni. Nie wiem dlaczego spółdzielnia aż tak słabo dba o mieszkańców... Chyba każdemu normalnemu mieszkańcowi zależy na czystości i własnym bezpieczeństwie. Pani sprzątająca jest tylko człowiekiem i jeśli sami również nie zadbamy o porządek to ona nie zrobi za nas wszystkiego. Szanujmy jej pracę i dajmy czasem coś od siebie. Ludziom nawet nie chce sięwyrzucać (usunięte przez administratora) do śmietnika tylko wyrzucają jedzenie do kosza na (usunięte przez administratora) pod blokiem lub na ziemię. Nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi... Śmieciarze i brudasy.

Roman

Stanisław

RODO

Nic sie nie zmieniło dalej bloku sie nie sprzata ,wode sprzataczka wylewa pod klatka ,pod oknami nie ruszy sie wylac na parking ,powinna wylewac do piwnicy do kanału .adm,Zajsac miała zwrucic jej uwage i nadal nic z wylewa wdalszym ciagu liscie leza gnija na chodniku parkingu.DOPADŁEM admin.(usunięte przez administratora)I POKAZAŁEM JEJ JAK WYGLADA SPRZATANIE MYCIE KLATEK KORYTARZY NIE MOGŁA SIE WYCOFAC UCIEC JAK TO ROBI .WYJECHAŁEM Z NIA NA 10 PIETRO I PIETRO PO PIETRZE SPRAWDZAŁA NIE MIAŁA WYJSCIA PRZYZNAŁA RACJE ZE NIE SPRZATANY NIE MYTY BLOK WINDA BRUDNA .TO NIC NIE DAŁO BO ALBO UKŁAD UKŁADZIK KUMOTERSTWO , BEZCZELNOSC ZE STRONY admin (usunięte przez administratora)TAKI MA POSŁUCH LUB NIE PRZEKAZAŁA FIRMIE (usunięte przez administratora)NIC . TO SAMO JEST DZISIAJ WINDA BRUDNA PAPIERY NIE POZBIERANE === (usunięte przez administratora)ILE BEDA LEZEC IGNIC TE LISCIE === NA SWIETA WIELKANOCNE BLOK BEDZIE ZAMIECIONY ,UMYTY I WYPASTOWANY JESLI TAK TO W KTURYM ROKU

Małgorzata

Krakus szuka specjalisty ds. finansowo-księgowych, CV chcą do końca miesiąca. Czy ktoś pomoże, pisząc, jakie zarobki są przewidywane? Z góry dziękuję i liczę, że zaglądają tu pracownicy, nie tylko jedna lokatorka..

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus - Kraków

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakus
  • Świętokrzyska 12