Opinie o Dekofilm Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dekofilm Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dekofilm Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekofilm Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wiki Nowy wpis

Ciekawa byłam czy nie będzie tu coś napisane o (usunięte przez administratora) handlowca, bo znalazłam właśnie ofertę z tamtego roku. jest to opcja stacjonarna, która by mi odpowiadała, mieszkam niedaleko Węgrzyna. Nie wiem tylko nic kompletnie o zarobkach, za specjalnie tego tematu nie poruszyli w treści. znacie więc może przedziały placowe?

Tomo Nowy wpis

Czy składki odprowadzane są od faktycznych zarobków?czy od najniższej krajowej? Na czym polega praca?

Tomo Nowy wpis

4800 brutto na start po 3msc 6800brutto czy to prawda? Bo tak jest w ogłoszeniu.Na czym polega tam praca? Czy prawdą jest ze nawet wyjście do łazienki wiąże się z następstwem na maszynie?

Pracujący

Nie mogę powiedzieć złego słowa na firmę. Pracuję tutaj kilka lat i pomimo starszych maszyn i ciężkiej pracy (jak w każdej firmie produkcyjnej), rozwijamy się - inwestujemy w nowe maszyny i systemy. Atmosfera pracy jest dobra. Nowe miejsce w porównaniu ze starą lokalizacją robi duże wrażenie i daje wyższy komfort pracy.

Pracownik Nowy wpis
@Pracujący

Szkoda tylko że Panu J woda sodowa odwaliła,nikt nie chce pracować na ranki... wiadomo czemu, a był jednym z nas.. Opamiętaj się panie J bo wrócisz do ciuchów roboczych z braku ludzi,,,,

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dekofilm Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno

Świetny pracodawca i firma tylko trzeba pracować a z tym niektórzy mają problem!!

@Marek

Tam się nie pracuje, tylko za....... a,

Renata

Ciężka praca wiąże się często z dodatkowymi premiami. Czy tak jest również w Dekofilm? Ważne jest aby pracodawca nagradzał Swoich pracowników. Daj znać jak wyglądają kwestie finansowe.

Romuald1921

Radzę omijać firmę szerokim łukiem... Zapierdziel taki że nawet nie ma czasu zjeść śniadania. Robota dla białych murzynów za marne pieniądze...

On

Witam, chciałbym zatrudnić się w tej firmie. Jakie są wymagania żeby zostać przyjętym na stanowisko pracownika produkcji? Na jakie zarobki można liczyć?

Prezes
@On

Co wy pierdolicje to praca dla białych Muzynuw a zarobki to cały (usunięte przez administratora) do tego zapierdolu robiłem tam to wiem a maszyny to stare jak świat robiłem na zmianie kasztana

Bolo
@On

Nie warto omijaj to fabrykie z daleka

Pracuję tam.Dobre pieniądze i spoko atmosfera,niestety ciężka praca w systemie ciągłym(soboty i niedziele).

Prezes

Za taki zapierdol jaki tam jest i ty zarobisz tam 2600 zł do ręki i to so dobre dla ciebie pieniądze to jesteś pewnie jakiś Czesiek

PreKamikadzezes
@Prezes

Zgadzam się z tobą robiłem tam i zarobki były (usunięte przez administratora) a zapierdol jak ta lala i jeszcze cwaniaków od (usunięte przez administratora) a tam na tej zmianie Pawła to sama rodzina robiła 3 szfagruw jeden z tarchomina z Nowodworów jak pamietam

Kamikadze

Pracowałem tam i była (usunięte przez administratora) ale pozdruwcje Kasztana tako miał ksywę dojeżdżał z Pszasnysza sejczentem albo oplem i jeszcze pozdro dla takiego małego trola z zegża on nie miał jedynki z przodu oni byli z jednej zmiany i brygadzista Paweł tez taki czop

igoj

Oprócz rozbudowanego pakietu socjalnego @malak, w tej firmie możesz także liczyć na wiele szkoleń rozwojowych

mich

faktycznie praca cieżka,ale zarobki i socjal super:))pracowałem tam w 2007 roku, musiałem się zwolnic ,a teraz bez skutecznie próbowałem wracać od tamtego czasu ,ale nie chcą :((

Zostaw merytoryczną opinię o Dekofilm Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Dekofilm Polska Sp. z o.o.
  • Świderska 35
    03-128 Warszawa

Dekofilm Polska Sp. z o.o.