Opinie o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

1.4/5
Na podstawie 793 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fast Service Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast Service Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

oczytany

do prawdziwa krytyka Co do Twojej krytyki pod adresem DHL... Pracowałem przez FS dość długo i nie zauważyłem żeby mnie traktowali gorzej lub lepiej. Później pracowałem przez DHL i traktowałem firmowych i FS tak samo. Może czułeś się gorszy w żółtej kamizelce? Nie wiem... Co do ochrony... Są spoko. Mi często wypadała kontrola szczegółowa (nie osobista! Osobistą może Ci zrobić tylko policja) i również nie zauważyłem żeby traktowali mnie jak złodzieja. Tak więc... Więcej optymizmu i dystansu do siebie.

M

CO DO (usunięte przez administratora)TO SIE ZGADZAM 10000000% PRWDY....SAMA TO DOSWIADCZYLAM...CZŁOWIEK ZAPIERNICZA JAK MALY SAMOCHODZIK A TA PRZYJDZIE I JESZCZE MÓWI ZE SIĘ NIC NIE ROBI I MACHA TYLKO TA SWOJA ''MĄDRRĄ,NAJMĄDRZEJSZĄ'' GŁOWĄ... ALE CO ZROBIĆ...WŁADZA UDERZA DO GŁOWY.... JUZ CHYBA ZAPOMNIAŁA JAK TO JEST PRACOWAC PRZEZ AGENCJE...

prawdziwa krytyka

Witam , Ja miałem nieszczęście pracować w DHL i oczywiście byłem zatrudniony przez Agencję Fast Service. Okresu tego nie wspominam mile. Chciałbym wypunktować wszystko co nie podobało mi się zarówno w Fast Servicie , a także w DHL. A więc Fast Service: - już od samego początku , w biurze swoim zachowaniem pokazują że dla nich jest się tylko robolem , jednostką . Cóż skoro tyle osób do nich się zgłasza , mają ten komfort by traktować ludzi jak szm... , i poniżać ich. - pensja , nigdy nie wie ile się zarobiło , gdyż zawsze inna przychodzi i to bez żadnych wyjaśnień , jakiegoś rozliczenia opisującego którego dnia ile się zarobiło . Prowadziłem swoje wyliczenia , i zawsze było co innego , oczywiście na niekorzyść - W biurze nabierali wody w usta. - zatrudnili więcej osób niż było pracy , więc pracowało się po 2-3 dni w tygodniu , i oczywiście odwoływali w tym samym dniu , więc nic nie można było sobie zaplanować , a gdy samemu chciało sie wziąść dzien wolny to były wielkie problemy. - leaderki - od nich które pracują w DHL - poziom ŻENADA , brak kultury całkowicie , szkoda gadać . - i tutaj się tyczy wszystkich Agencji : wprowadzono na większości działów nadludzkie Normy , i albo pracowało się za 6 zł albo za 11. - oczywiście agencja tłumaczyła że czasami towar jest lepszy a czasami gorszy , ale było tak że w większości przypadków był gorszy lub była bitwa o lepszy towar ( brzmi to smiesznie ale tak było ) , lub też oczywiście znajomości wygrywały - co do znajomości to kto miał większe ten miał lepszą prace - wyszło przy obsadach na SPL , lub też na SMyka , i oczywiście też na innych działach przy lżejszej pracy. - szafek brakowało , kazali mi dzielić ją z kompletnie opcą mi osobą A teraz o DHL: - ludzi z agencji traktowano za pod rase , tak jakbyśmy mieli czarny kolor skóry lub skośne oczy , - kierownictwo , leaderzy - brak kultury kompletny , chamstwo . Domyslam się ze dla wielu to praca życia i tu się kłania przysłowie: "Nie ma większego tyrana niż z chłopa na pana" . Osobiscie chcialbym pozdrowić pewną leaderke , Panią Sylwie ( młoda osoba ) która ganiała wszystkich , ubliżała . Widziałem kiedyś sytuację gdy ganiła starszego dziadka za to że za wolno pracuje , choć robił to normalnie, odpowiedz Dziadka godna odnotowania: "Swój wiek juz mam , a motoru hondy w (usunięte przez administratora) nie posiadam" - 20 minut przerwy przy 8 godzinach pracy mówi samo za siebie. - ochrona która pracowała w DHL - też kompletne chamstwo , nie mila , przy kontrolach osobistych które były bardzo często traktowali jak złodzieji ludzi. Tak więc to jest moja opinia. Być może ktoś ma inną - napewno pracownicy DHL , leaderzy i kierownictwo , no i Ci z agencji ze znajomościami - folksdojcze xD PS: szukajcie pracy gdzie indziej , agencje traktujcie jako ostateczność. Pozdrawiam

gienia

Harówa za 7 albo 5 zł na godzinę, a grafik to wielka fikcja - praca na telefon, tylko dla ludzi, którzy nie mają rodzin i żadnych innych obowiązków. Dlatego jest tak duża rotacja pracowników, którzy wytrzymują na magazynach w takich warunkach do kilku miesięcy.

K.B.
@gienia

witam firma fast service jest dobrą firma i jestem zadowolona z tej pracy i to bardzo kierownicy wporządku szefowa moja rownierz pozdrawiam ja moge powiedzieć firma uczciwa wyplacalna wiec polecam ja :) pracownica fast service K.B.

mnich
@K.B.

Mogę się zgodzić że firma fast service jest uczciwą firmą i wypłacalną. Wysokość zarobków zależy od umowy firmy fast service z firmą dla której prowadzi usługi. Jak sama nazwa wskazuje jest to praca tymczasowa i nie ma obowiązku dać zatrudnienia przez wszystkie dni robocze danego miesiąca. Ja pracowałem w niej 8 lat temu dla tesco i sobie chwaliłem bo miałem wszystkie świadczenia, urlop i umowę o pracę, co prawda z miesiąca na miesiąc ale miałem. Źle się stało że teraz wprowadzono umowy- zlecenie- ale wpływ ma na to wielka konkurencja agencji prac tymczasowych które konkurują ze sobą w przetargach . Która agencja przedstawi najniższą stawke ta wygrywa a ludzie muszą robić za grosze. W obecnej chwili nie podjął bym pracy w agencji bo za tą jałmużnę nie da się wyżyć. To zajęcie dobre dla młodych bez żadnych obowiązków.

logo firmy Murarz
Würzburg
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
logo firmy Kierownik Robót Teletechnicznych
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

lipa lipa lipa, raz sie wypłaty nie doliczysz to jesteś juz dy..any co miesiac na małe kwoty wynagrodzenie rzadko kiedy sie zgadza, terminowość wypłat raz w roku może jest na czas (dobry procent chociaz z kilku dni) turany troche pala. poza tym cóz jak nie macie gdzie pracowac to mozna sie jakos z nimi przemeczyc,

a jak warunki pracy i zarobki bo dostalem propozycje pracy przez fasta na centrum logistycznym w gliwicach

allan 77

ale ja mam pracowac na tzw myjce praca 21 dni w miesiacu wiec mam pytanie czy jest realne zarobic1500 na reke bez nadgodzin

realistka

w zależności od ilości dni pracujących w miesiącu wypłaty wahają się od 700 do 1400 zł, w kilku miesiącach w roku mogą zdarzyć sie nadgodziny, jeżeli załapiesz się na nie to możesz odebrać 1500 - 1700 zł

a jak z wynagrodzeniami mi gadali na rozmowie ze 1500 netto normalnie wyciagne bez nadgodzin czy to prawda bede wdzieczny za odpowiedz

młody

Pracuje już kilka miesięcy i nie było jeszcze szkoleń na wózki. Jest nas osób bez uprawnień już kilkadziesiąt, nawet ciężkie palety z chemią i alkoholami musimy ciągać nie elektrycznymi a zwykłymi paleciakami. Jakoś daje sobie na razie radę z tym ciężarem w przeciwieństwie do części kobiet, ale to już sprawa dla inspekcji pracy. Apel do koordynatorów i behapowców : Zajmijcie się w końcu tymi szkoleniami!

allan

mam pytanie co sie robi na tz myjni w centrum dystrybucji bo dostalem oferte pracy przez fastaw nowo otwieranym centrum dystrybucji tesco gliwice prosze o odpowiedzi

co wy gadacie. ten pensje za późno, ta urlopu nie ma. Ja jakoś pracuję u nich już bardzo długo i nie narzekam. Jak bym chciał to bym zmienił. To nie komuna, że czy się robi czy się leży to i tak się należy!!!! jak jesteście tacy mądrzy to otwórzcie sobie agencje i każdy będzie szczęśliwy. OK, może nie mam umowy na czas nieokreślony ale zarabiam podobnie do pracowników stałych, i nie tyram w pocie czoła. 3/4 ludzi na magazynie bzyka się po kiblach a potem udeje zmęczonych pracą, albo walą i na kacu przychodzą do roboty, to ja się nie dziwię że w pocie czoła. firma jak firma, robota jak robota. I na koniec dodam, że(usunięte przez administratora) do roboty zawiozą, ale pewnie zaraz pojawi się komentaż, że autobus nie ma klimy albo telewizora. Ps. Ciekawe czy tesco albo dhl daje zaliczki?

co wy gadacie. ten pensje za późno, ta urlopu nie ma. Ja jakoś pracuję u nich już bardzo długo i nie narzekam. Jak bym chciał to bym zmienił. To nie komuna, że czy się robi czy się leży to i tak się należy!!!! jak jesteście tacy mądrzy to otwórzcie sobie agencje i każdy będzie szczęśliwy. OK, może nie mam umowy na czas nieokreślony ale zarabiam podobnie do pracowników stałych, i nie tyram w pocie czoła. 3/4 ludzi na magazynie bzyka się po kiblach a potem udeje zmęczonych pracą, albo walą i na kacu przychodzą do roboty, to ja się nie dziwię że w pocie czoła. firma jak firma, robota jak robota. I na koniec dodam, że DUPE do roboty zawiozą, ale pewnie zaraz pojawi się komentaż, że autobus nie ma klimy albo telewizora. Ps. Ciekawe czy tesco albo dhl daje zaliczki?

blue

anonim - 2011-05-10 13:41:23 Nie pracuję w biurze tylko na magazynie!!! Ludzie to jest agencja pracy tymczasowej co wy chcecie cudów?? takie są realia pracy przez agencję a w dodatku na magazynie. Ludzie siedzą w biurach za podobną kasę. Porównajcie sobie inne agencje ( dodam że też pracowałam przez inną agencję w podobnym charakterze i zarabiałam o połowę mniej a warunki jak w obozie np. do wc można było tylko na przerwie śniadaniowej a jak w czasie pracy ktoś poszedł to liczony miał czas!)U mnie na magazynie Koordynatorka z fasta zawsze broni pracowników i zawsze służy pomocą. Co Ty pitolisz, zarabiałaś połowę mniej ? To co za pracę w kiepskim miesiącu odbierałaś 400 zł zamiast 800 zł netto ? Bajki, chyba że jesteś teraz koordynatorką i zarabiasz 1600 zł co jest bardzo prawdopodobne, zważywszy na to że sama siebie chwalisz. Żaden pracownik agencji jeszcze nie chwalił koordynatora bo nie miał za co ! Koordynatorzy olewają swoją pracę np. zapominają wysłać sms o odwołaniu, nie chce im się organizować szkoleń na wózki, nie mają nigdy kluczyków dla nowych do szafek itd.. Jednym słowem - nie można nic u nich załatwić !

Boss

Stawki netto w Tesco T1 dla agencji FS po skróceniu czasu pracy z 8 do 7,5 godz.; przy założeniu wypracowanej miesięcznej normy godzinowej (praca bez absencji): Stock (regały) 1 karton = 1 pkt: 1 poniżej 750 pkt – 7,00 zł/godz. 2 powyżej 750 pkt – 8,90 zł/godz. 3 powyżej 938 pkt – 9,70 zł/godz. 4 powyżej 1032 pkt – 10,08 zł/godz. 5 powyżej 1125 pkt – 10,57 zł/godz. 6 powyżej 1219 pkt – 11,14 zł/godz. PBL 1 karton = 1,4 pkt: 1 poniżej 536 pkt – 7,00 zł/godz. 2 powyżej 536 pkt – 8,90 zł/godz. 3 powyżej 670 pkt – 9,70 zł/godz. 4 powyżej 738 pkt – 10,08 zł/godz. 5 powyżej 804 pkt – 10,57 zł/godz. 6 powyżej 871 pkt – 11,14 zł/godz. Odcinki niemierzalne (np. przyjęcia, załadunki, wywożenie, liderowanie, kompaktor, szkolenie nowych) gdy przekroczą 50% godzin w miesiącu - 4 stawka 10,08 zł/godz. Praca z absencją (powyżej 2 urlopów w miesiącu) karana jest obniżeniem stawki o ok. 2 zł/godz.

turbodymo-women

Próbuj zatrudnić się przez np. Tesco. Daj sobie spokój z pracą przez agencję (Fast lub Personel) z wielu powodów: - praca na akord - stawka godzinowa uzależniona od wypracowanej normy kartonów - normę kartonów wyrabia się w pocie czoła w regałach a na pbl-u mają ją tylko nieliczni, którzy dostana lepszą strefę i towar od kierownika (dupowkrętki) - brak świątecznych bonów i paczek - praca na telefon - dzwonią że jutro nie pracujesz odrabiając to lub nie w dzień, który sobie inaczej zaplanowałeś/aś (grafik to fikcja) - częste zakazy wykorzystywania dwóch dni urlopu w miesiącu (które ci przysługują) karane obniżeniem stawki godzinowej itp. - traktowanie przez kierownictwo jako pracowników drugiej kategorii - ludzi od brudnej roboty - wypłaty się często nie zgadzają ze stawką, którą masz wyrobioną - praca na DHLu na czarno (oddelegowania do pracy do pracodawcy, którego nie masz w umowie) - brak podwyżek płac o inflację - stawki godzinowe pozostały takie same od kilku lat, a ceny w sklepach poszły w górę - najczęściej dostajesz umowy-zlecenia (nie wliczają się nawet do stażu pracy)

Makumba

anonim - 2010-10-23 18:14:45 anonim - 2010-07-20 16:29:47 pracuje od dwoch lat i jestem zadowolona zero problemu z wyplatami ani umowami, w tej firmie liczy sie pracownik skoro się liczy pracownik - to nie żalcie się na stronie DHL, że tak mało zarabiacie... Tępy baranie, przecież widać że to "liczy się pracownik" pisał ktoś z biura Fast Service. A jeżeli źle ci w DHL to się przenieś do agencji i pracuj za 1tys. zł, będzie ci dożo lepiej.

Jasno - niebieska

Ciężka fizyczna praca za niskie stawki. Do tego ostatnio na telefon. Siedzi się w domu i ma nadzieję że następnego dnia jeszcze będzie praca i da się zarobić na życie i rodzinę. Koszmar.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.