Opinie o Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat w Siedlce

Byly klient Nowy wpis

Na początku trza go złapać za jaja, to będzie robił co trzeba, inaczej to będzie robił ch....wie co. Ja tego nie zrobiłem, to wyczyniał cÓda. Wydaje mi się że powinien sobie zaśpiewać,, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejśc.......... A z cieawostek, to kiedy zmyśla ( oszukuje , fanfazjuje) to się jąka ????

Czy w Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Klient który stracił zaufanie Nowy wpis

Szanowny pan ,,Marnypopis,, jest mistrzem w nawijaniu makaronu na uszy, swoim klientom. Nie można mu zarzucić ze nic nie robi, lecz efektywnośc zerowa, lub ujemna. Rozsądniej wziąć radcę prawnego, z cywilizowanym układem : no win-no fee.

IM

Mecenas godny polecenia. Bardzo zaangażowany w sprawę. Obalał idealnie ataki prokuratora. Posiada bardzo duża wiedzę w zakresie prawa karnego. Jest niesamowicie skuteczny. Dba o kontakt z klientem. Sprawa wygrana! Polecam z czystym sumieniem.

Aleksandra Nowy wpis
@IM

Czy jego specjalizacją jest właśnie prawo karne? Czy inny zakres może?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Polecam serdecznie. Jeśli chodzi o prawo cywilne nie ma w regionie lepszego specjalisty!

Zofia
@Anonim

Odmòwił zajęcia się sprawą nie patrząc nawet w dokumenty..nie polecam

Szymon
@Zofia

Dlaczego? Skoro nie wiedział jaka to sprawa to na jakiej podstawie odmówił? Może kancelaria nie zajmuje się każdym rodzajem prawa i stąd problem?

Elena
@Zofia

W sprawie rozwodowej był bez użyteczny. Lepiej wcale bez niego siebie bronić. Nie polecam.

Elena
@Szymon

Wydaje że szuka bardziej opłacalnych i łatwych spraw.

Aleksandra
@Elena

A sprawa rozwodowa poważnie jest aż tak trudna? Bo skoro tak twierdzisz łatwe sprawy to jakie np.?

Jaja

Zupełne zero. Zero aktywności. W zasadzie działanie na szkodę klienta. W sumie wychodzi na to ,że to był obrońca strony przeciwnej. Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM ,A WRĘCZ ODRADZAM.

Fasola
@Jaja

Popieram

Filip

@Jaja Nie rozumiem dlaczego taki wpis znalazł się na forum pracowniczym?

Dominik

Czy pan adwokat zatrudnia na staże studentów?

kowal

na dzień dobry bierze pieniądze, nie daje żadnego pokwitowania nawet po zakończeniu sprawy. Na sprawy wysyła aplikantkę, a jak się pokaże , to nie zabiera głosu. W trakcie mojego przesłuchania sobie wyszedł mimo, iż sędzia zwróciła mu uwagę. Zdecydowanie nie polecam. Gdybym wiedziała, jacy to adwokaci to żadnego bym nie wzięła do pomocy. Żaden nie zapoznał się z aktami sprawy i nie próbował przedstawić stanu faktycznego. Zdecydowanie nie polecam żadnego z Siedlec, bo to jest jedna wielka (usunięte przez administratora) (policja, prokurator i sędzia łącznie z niby obrońcami, którzy nie robią nic by poszkodowanym pomóc.

Lola

Nie polecam kase bierze pozniej ciezko o kontakt malp skuteczny

Jola

Nie Polecam.Nic nie robi,a kasę bierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat - Siedlce

• Jak się pracuje w Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat?

Zobacz opinie na temat firmy Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wiktorzak Maciej Kancelaria Adwokacka Maciej Wiktorzak Adwokat
  • Józefa Piłsudskiego 7