Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr

Pracowałeś w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-04 07:26:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (15)
Słowa kojarzące się z SKK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w SKK:
Najbardziej nie podobało mi się w SKK:
zdjecie uzytkownika
Szukający pracy - 2012-10-19 14:58:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (11)
Proszę o opinie jak się pracuję w Ekocel-u?
Czy ktoś powie o sytuacji pracowników w firmie?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-24 21:33:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (10)
Hej, poszukuję pracy, nie wiecie, czy w SKK są wolne etaty? Jak jest z nadgodzinami ekstra płatne? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń?
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-02-24 13:00:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
niemiecka firma polskie realia, na umowę o prace nie ma co od8 do13zł netto na łape plus tam jakieś premie przykład 200godzin razy 10 netto 2000netto słabo nie ale jakieś tam plusy też sa pracy w tej firmie na koniec roku premie na święta zawsze coś wiekszośc na działalnościac gospodarczych niby lepiej się zarabia punkt widzenia
zdjecie uzytkownika
jodol - 2015-09-15 12:39:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Trochę szkoda, skoro tak mówisz, bo wiadomo każdy chciałby niemieckie realia w niemieckiej firmie, bo oni mają inne poszanowanie co do pracownika niż polacy, no ale. Z drugiej strony patrząc na polski rynek to tak te 13 złotych na rękę to jest już stawka z tej wyższej półki raczej. Ciekawe czy teraz rekrutują.
zdjecie uzytkownika
piotr - 2016-04-22 14:55:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie SKK Studium Kształcenia Kadr!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr

Twoj email:
Wiadomość: