Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SKK

Pracowałeś w firmie SKK i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-04 07:26:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (13)
Słowa kojarzące się z SKK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w SKK:
Najbardziej nie podobało mi się w SKK:
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-08-28
Żródło: Gowork.pl
Bydgoszcz
(kujawsko-pomorskie)
Skk Sp. z o. o. znana i renomowana placówka edukacyjna działajaca na bydgoskim rynku od osiemnastu lat w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:     WYKŁADOWCY KOSZTORYSANTA ROBÓT BUDOWLANO INSTALACYJNYCH Wymagania: - doświadczenie w kosztorysowaniu i realizacji robót budowlanych w oparciu o narzędzia informatyczne - doświadczenie w prowadzeniu wykładów, seminariów, szkoleń - praktyczna znajomość pr
zdjecie uzytkownika
Szukający pracy - 2012-10-19 14:58:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (7)
Proszę o opinie jak się pracuję w Ekocel-u?
Czy ktoś powie o sytuacji pracowników w firmie?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-24 21:33:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (8)
Hej, poszukuję pracy, nie wiecie, czy w SKK są wolne etaty? Jak jest z nadgodzinami ekstra płatne? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń?
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-02-24 13:00:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
niemiecka firma polskie realia, na umowę o prace nie ma co od8 do13zł netto na łape plus tam jakieś premie przykład 200godzin razy 10 netto 2000netto słabo nie ale jakieś tam plusy też sa pracy w tej firmie na koniec roku premie na święta zawsze coś wiekszośc na działalnościac gospodarczych niby lepiej się zarabia punkt widzenia
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKK

Twoj email:
Wiadomość: