Opinie o Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras-Szulta w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras-Szulta. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras-Szulta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras-Szulta w Grudziądz

Asia Nowy wpis

Czekam na rozwój mojej sprawy w listopadzie na pewno podzielę się opinią.

Michał Nowy wpis

Wymagają dużego doswiadczenia ?

Roman Nowy wpis

Mam podobną opinię. Używają tam wyszukanych słówek aby wprowadzić uczestników postępowania w zakłopotanie, oczarować a tym samym zatuszować swój rzeczywisty poziomem kompetencji i fachowości. Na przykład: klient lub mocodawca to dla nich "mandant" itp. W Polsce językiem urzędowym jest język polski, wszelkiego rodzaju zapożyczenia są niedozwolone.

Nina Nowy wpis

Kancelarii tej szczerze nie polecam bo działa wg zasady "pecunia non olet" Przyjmie każde pieniądze nawet te z działalności przestępczej braki kompetencyjne nadrabia arogancją a nawet wrogością. Wobec klientów a w szczególności oponentów. Nie przestrzega żadnych zasad przyzwoitości. Rozpoznanie sprawy opiera jednostronnie na niesprawdzonych relacjach i pomówieniach bo kasę zarabia bez względu na wygraną czy przegraną.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras-Szulta? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JA

Adwokat to dla mnie nie tylko zawód - to misja i tradycja rodzinna. Studia ukończyłam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a po odbyciu aplikacji adwokackiej zdobywałam wiedzę i doświadczenie u boku mojej mamy, adw. Jadwigi Jędras, członka Palestry od roku 1954. Obecnie kontynuuję prawnicze tradycje rodzinne trwające nieprzerwanie roku 1930 r., prowadząc własną kancelarię w Grudziądzu. Specjalizuję się w prawie cywilnym, a w szczególności w prowadzeniu spraw rozwodowych, podziału majątku, spraw spadkowych, odszkodowawczych a także w prawie karnym – głównie w postępowaniu wykonawczym. Mam ogromne doświadczenie w kontaktach interpersonalnych, dzięki któremu mogę zapewnić fachową, rzetelną i sprawną obsługę prawną, ukierunkowaną na potrzeby klienta. Aktywnie udzielam się w szkoleniu nowych aplikantów, dzieląc się z nimi zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem.Moja kancelaria świadczy usługi prawne również w językach obcych: niemieckim, angielskim i francuskim. TAK PISZE O SOBIE TA "ADWOKAT" KŁAMSTWO NA KŁAMSTWIE - SZCZERZE NIE POLECAM

Załamana

Niestety nie polecam tego prawnika! Skonstruowała umowę bardzo słabo, na typowe odpier.... kilka akapicików ponad 600 zł! Bez faktury! Mało tego! Ta Pani zrobiła błąd w umowie! Skandal. Opinia innego prawnika na temat tej umowy: "umowa jest bardzo kiepska!". Omijać panią "prawnik" z daleka! Umową mogę sobie co najwyżej tyłek podetrzeć. W dzisiejszych czasach nikomu nie można już zaufać. Nawet prawnikowi, którym słono płacimy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras-Szulta - Grudziądz

Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras-Szulta
  • Mikołaja Z Ryńska 2