Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski w Warszawa

Mikołaj

Zgłosiłem Postępowanie dyscyplinarne przeciwko adw. Adam Bartłomiej Adamski NIP 5261026774 Kto chce przyłączyć się do skargi i dalszych postępowań Kontakt TEL. 519-361-587 PN-PT 11-19 SB 11-16 od 11:15 do 19:00

Podaj numer sprawy , a nie pisz sentencje Henrego forda

Ida Nowy wpis

Witam, przyznam, że przyszłam na to forum przeczytać ewentualne opinie od aplikantów lub też praktykantów ale komentarzy od klientów i to jeszcze w takiej formie to się nie spodziewałam. W googlach wyglądały nieco inaczej. może jest tu ktoś kto realizował aplikację i by się ustosunkował? Sama dla siebie jej szukam

poszkodowany

Dzień dobry Szukam realnych osób które mają do czynienia z tym Panem

@poszkodowany

A w jakim celu konkretnie? Myślę, że jak nakreślisz problem, będzie łatwiej takie osoby znaleźć.

Justyna Mrc Nowy wpis
@poszkodowany

Poszukuję osób pokrzywdzonych przez tego gościa. Naciął moja mamę na 60 tys , a teraz jest jeszcze na tyle bezczelny, że próbuje drugi raz naciąć ja na ten numer. Nawet nie chce myśleć ile ludzi (usunięte przez administratora) Gdyby ktoś jeszcze chciał się do niego dobrać to chętnie pomogę i proszę o kontakt.

Poszkodowany Nowy wpis
@Justyna Mrc

Witaj, Widzę że dużo osób (usunięte przez administratora) Pewnie ma jeden i ten sam sposób na wszystkich którzy potrzebuję pomocą. Ps. Czy była byś może chętna do wymiany emaila ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski?

Niestety mogę potwierdzić słowa z poprzednich wpisów. Niekompetentny, nie rozumie co sąd do niego pisze, gubi wątki, wniosek do sądu napisany na kartce A4, myślę ze lepiej sama bym to zrobiła. Na rozprawach pajacowanie, wstyd przed sądem i przeciwną stroną. Arogancki, nieuprzejmy, z przerośniętym ego człowiek (oczywiście po otrzymaniu zapłaty). Wymuszający pieniądze (usunięte przez administratora) Hitem jest brak własnego biurka tylko latanie po hotelach i różnych miejscach na terenie Warszawy. Pan który nigdy na sprawie nie pojawił się w todze. Żenada

Poszkodowany
@Anonim

Potwierdzam, ten niby adwokacina jest dobry tylko w wyciąganiu PLN od swoich klientów. Nic więcej nie umie

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ja również zostałam ofiarą tego niby prawnika. Straciłam 30 000 PLN, sprawy nie wygrałam. Brak pokwitowań wpłat, brak przygotowania do sprawy, w sądzie robił z siebie błazna i idiotę. Jest mi wstyd, że dałam się na te jego gierki naciągnąć - wstydzę się własnej głupoty i naiwności. Pisma były tak napisane, że musiałam sama poprawiać - masa błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. NIE POLECAM !!! KAŻDY INNY PRAWNIK BĘDZIE LEPSZY OD TEGO (usunięte przez administratora)I BAJKOPISARZA.

Pokrzywdzony

U mnie dokładnie było tak samo , jak u Ciebie. Pieniądze wyciągnął, a na rozprawy załatwiał sobie zwolnienia od jakiegoś doktorka. Na żadnej z wyznaczonych rozpraw nie zjawił się. Zawsze miał zwolnienie od doktorka

Klient

Witam wszystkich Dzień dobry. Widzę że dużo osób miało lub ma do czynienia z tym Panem. Czy ktoś z Państwa byłby chętny do nawiązania kontaktów i złożenia wspólnego pisma przeciwko temu Panu ?

@Klient

Przyłącze się do skargi i dalszych postępowań... Kontakt: Kampanie@10g.pl TEL. 519-361-587 PN-PT 11-19 SB 11-16

@Klient

Jest już termin na Wspólną skargę / Kto chcę się przyłączyć, to Zapraszam 3 Mara 2022 godzina 16:00 w W-wa Kampanie@10g.pl 519-361-587 PN-PT 11-19, SB 11-16

@Klient

A jakie jest Twoje doświadczenie z tym Panem? Domyślam się z kontekstu, że no niezbyt miłe, ale może napiszesz jakieś konkrety co poszło nie tak?

@Barbara

Także jestem ciekaw, czy to było tylko jakieś spotkanie , czy już jakaś rozprawa w sądzie ?

@Łukasz

Chyba raczej spotkanie. W naszych sądach rozprawy tak prędko się nie odbywają raczej. ;) Ale wygląda chyba na spotkanie właśnie na pozew zbiorowy. Kto może coś o tym wie?

@Mikołaj

Została już złożona ta skarga w sądzie ?

@Sylwia

Też jestem ciekaw , czy ten pozew został już złożony czy nadal nic się nie dzieje w tym temacie

@Łukasz

A pisałeś na tego maila, którego udostępnił? Bo widać, że już tu nie zagląda chyba, skoro nie odpowiada

jola
@Klient

bardzo potrzebuję zkimś wspólnie wystąpić, przeciw temu człowiekowi

lukasz
@jola

Zapraszam do kontaktu. Ja także mam do czynienia z tym osobnikiem

@jola

Zapraszam do kontaktu E-mail: Kampanie@10g.pl TEL. 519-361-587

@Mikołaj

Witaj Podaj jakiś adres e-mail do siebie

@Łukasz

Kto chce przyłączyć się do skargi i dalszych postępowań Kontakt: Kampanie@10g.pl TEL. 519-361-587 PN-PT 11-19 SB 11-16

Napisałem do Ciebie na maila

@Mikołaj

Czy możesz podać nr sprawy?

@Mikołaj

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces." - Henry Ford.

Podaj numer sprawy , a nie pisz sentencje Henrego forda

Czy ktoś ma jakieś najnowsze informacje ?

@Michał

Ma Pan na myśli tamten pozew, o którym kiedyś tu pisali? Ja to się zaczynam zastanawiać czy to w ogóle prawda, bo ten temat się ciągnie i ciągnie...

@Sylwia

Ja się zastanawiam czy jest ktoś kto miał naprawdę jakiś kontakt, lub sprawę prowadzona przez tego Adama

@Michał

Witaj. Ja mam niestety do czynienia z tym p. Prowadzi moją sprawę już prawie 2 lata , i nic nie umie załatwić. Zawsze jest nie przygotowany na rozprawę. Jak chcesz więcej informacji to daj znać

pokrzywdzony

Nie polecam tego zł.... Do pieniędzy to jest pierwszy, dzwoni nawet kilka razy dziennie. Natomiast jeśli chodzi o rozprawy , to na każdą załatwia sobie zwolnienie ( na żadną nie jest przygotowany)

@pokrzywdzony

ten sam scenariusz jak u mnie zaliczki bez pokwitowania, a póżniej radź sobie sam

@Mikołaj

Widzę że nie tylko ja mam z nim problem. Nim nie dostał kasy , to jest wszystko ok, milutki itd. Po dostaniu kasy totalna zmiana na gorsze. Myślę że on tylko umie wyciągać kasę i nic więcej nie robi w naszych sprawach. Rozumiem że u Ciebie jest podobnie ?

@Mikołaj

Tak, tak, to jego stała zagrywka, później odwraca, „kota ogonem” i twierdzi, że powinienem mu jeszcze za jego usługi zapłacić!

Poszkodowany
@Mikołaj

Czyli dodatkowo chce jeszcze wyciągnąć kasę za usługi które powinny byc zawarte w pakiecie ?

@Poszkodowany

Pokrzywdzony u mnie jest dokładnie tak samo jak u ciebie. Myślę że on ma taki plan opracowany. Wyciąganie kasy od swoich klientów, a potem tylko przeciąga sprawę

pokrzywdzony

Czy ktoś z was miał może jeszcze styczność z tym panem B ?

Łukasz

Dzień dobry :) Czy coś wiadomo w sprawie pozwania tego Pana ?

@Łukasz

A wiadomo za co go pozwano? Nie jestem w temacie.

Łukasz

@Mikołaj Czy coś się dzieje w tej sprawie już ?

Łukasz

Dzień dobry. Czy mogli byście zrobić wywiad z tym Panem w kwestii wypowiedzenia się w stosunku do tych wszystkich negatywnych opinii. Niech wypowie się jak wyglądają jego rozprawy, czy rzeczywiście jest tak jak ludzie piszą , czy to konkurencja?

@Łukasz

A sądzisz, że będzie w ogóle chciał przeprowadzić tego rodzaju wywiad? Nie wiem czemu ale ja osobiście wątpię

Pan Adwokat jest specjalistą od wyciągania pieniędzy przed sprawą . Spisuje umowy i nie daje kopii, wniosek do sądu złożył taki że teraz mam problem jak wyprostować bo oczywiście nie dał do przeczytania przed. Ogólnie bajkopisarz. Zastanawiam się jak Rada Adwokacka dopuszcza takiego oszusta do wykonywania zawodu. Podsumowując nie korzystacie z usług tego P. Adam B.A. ani z Kancelari na Lwowskiej

Hej
@Ewa

Ogólnie też miałem doczynienia z tym czymś,chcetnie nawiaże współpracę ponieważ zamierzam złożyć zażalenie do krajowej izby adwokackiej jeśli Pani ma ochotę to zapraszam do dialogu.

@Ewa

Też mam do czynienia z tym Panem , czy możesz podać mi do siebie jakiś kontakt ?

Lukasz
@Hej

@Ewa

Ewa możesz podać do siebie jakis kontakt. ?Też m do czynienia z tym Panem

Lewap

Szukam kogoś kto miał lub ma do czynienia z tym Panem

@Lewap

Dzień dobry, Ja też szukam osób, które prowadziły sprawę przez P. Adam B. Adamskiego. Kontakt jest przez portal > admin@gowork.pl

@Mikołaj

Nie będziemy pisać tutaj publicznie o naszych sprawach z P Adamem

@Lewap

...tak, mój kontakt tel i e-mail jest pod adresem redakcji admin@gowork.pl

Odpisałem Ci na maila

@Lewap

Zapraszam kto chce przyłączyć się jeszcze do skargi i dalszych postępowań... Kontakt: Kampanie@10g.pl TEL. 519-361-587 PN-PT 11-19 SB 11-16

Komitet odnowy Woli

Absolutnie nie polecam,pan To znany w środowisku oszust,na sprawach z Pana się nasmiewa,ogolnie dziadek uważa się za mentora. Człowiek o twarzy cięcia parkingowego. Dajcie sobie spokój nie warto z tym panem wchodzić w swoje sprawy.

@Komitet odnowy Woli

Witaj :) Czy możesz powiedzieć coś więcej o tej sprawie ?

Mikołaj

też Zgłaszam skargę w sprawie nieodpowiedniej jakości usług i naruszenia zasad etyki zawodowej: podejrzenie nieuczciwości; niewłaściwe wykorzystanie środków pieniężnych klienta; Zgłaszam Postępowanie dyscyplinarne przeciwko adwokatowi adw. Adam Bartłomiej Adamski NIP 5261026774

Aktor od porno

Ogólnie to facet bez Media Expert w okolicy ,bo wiadomo że to nie dla idiotów. Na moje oszust,coś tam niby wie o prawie ale na tyle to wystarcza żeby sprawę przegrać. Nie polecam

Poprawna

Ten pan zasługuje na pogardę,jest nie lojalny,zwyczajny (usunięte przez administratora)

Krystyna

Słaby i klamca,ogolnie to na rozprawach jest pouczymy z prawa. Człowiek małego pryzmatu. Dowody z portali społecznościowych to dla niego magia. Cóż komuna i czas na emeryturę. Absolutnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Bartłomiej Adamski
  • Chmielna 73C lok. 26