Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch w Żory

Janusz P.

Świetny kontakt i profesjonalne podejście wynikające z doświadczenia. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale to co jest możliwe do zrobienia. U mnie na 100%. Polecam

Ryszard K. Nowy wpis

W moim przypadku okazał się być mało ambitny mało aktywny I mało skuteczny. Wspaniały orator i krasomówca dbający tylko o swoje wynagrodzenie a to za mało aby wychwalać tegoż adwokata . Dokładnie nie polecam bo szkoda czasu i pieniędzy na tą kancelarię. Brak zdecydowanego działania oraz zaangażowania spowodowało przekazanie sprawy do innej kancelarii która z sukcesem w krótkim czasie załatwiła sprawę. Nie polecam bo szkoda czasu i pieniędzy na takie usługi.

Jak wygląda sprawa grafiku w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch. Czy pracodawca idzie na rękę?

Janusz P. Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Były klient.

Nie polecam tego adwokata.Ze mną postąpił podobnie jak z panią Małgorzatą.Straciłem czas i pieniądze a on ot tak przedawnil mi sprawę.Omijać z daleka,informować innych o nierzetelności tegoż adwokata,powiadamiać odpowiednie instytucje.Totalnie nie polecam!!!!!!

Małgorzata

Nie polecam. Adwokat zainkasował opłatę (w tym za złożenie pozwu) w sierpniu 2022 r., pozew miał być złożony na początku października. Czekałam spokojnie na termin rozprawy wierząc w zapewnienia mecenasa. W kwietniu 2023 r. zadzwoniłam do Sądu gdzie uzyskałam informację, iż takiego wniosku nie ma. Pan Wyleżuch do końca zapierał się, że pozew został złożony, zrzucając winę na bałagan w Sądzie, jednak nie był w stanie podać mi sygnatury akt w mojej sprawie. Na koniec zrobił rzecz karygodną – pomimo mojego telefonicznego poinformowania o wycofaniu udzielonego pełnomocnictwa i prośby o nie robienie już nic w mojej sprawie oraz umówieniu się w jego kancelarii 3 dni później (na jego z resztą prośbę) celem pisemnego potwierdzenia o wycofaniu udzielonego pełnomocnictwa –złożył pozew w mojej sprawie do sądu godzinę przed umówionym spotkaniem. Nie wyrażam zgody na takie traktowanie i nie znoszę kłamstwa. Skieruję skargę do Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej, jak również złożę skargę na adwokata Jacek Wyleżuch do Rzecznika Dyscyplinarnego.

Tadek Osiny

Do prawa budowlanego i nieruchomości gruntowych to go nie polecom.Tu nie styknie lanie wody i mielenie jęzorem.

Dawid Z.

Bardzo kompetentny Mecenas. Polecam wytrwałość i dążenie do celu Pana Mecenasa. Sprawa wydawała się być przegrana tak po ludzku, ale znajomość przepisów i doświadczenie wzięły górę. Polecam tą Kancelarię.

Emilia
@Dawid Z.

No to fajnie! A jak kontaktowość i terminowość? Z tym też wszystko ok?

Dawid Z.
@Emilia

Zawsze odbiera jak dzwonię, terminy bardzo przystępne, można powiedzieć, że "od zaraz".

@Dawid Z.

A można się dowiedzieć w czym konkretnie Pan Mecenas się specjalizuje?

Beata Z.

Polecam tą Kancelarię. Szybko i skutecznie. Każda sprawa wygrana.

Piotr M.

Nie polecam p.adwokata.Żadna ze spraw które powierzyłem p.adwokatowi od 2018 r nie trafiła na wokandę sądową (mimo jego 100% zapewnień że sprawy trafiły i toczą się w sądach).Od kwietnia 2022 roku próbuję odzyskać od p.adwokata pieniądze oraz oryginalną dokumentację powierzoną do prowadzenia tych spraw.Zero gwiazdek w mojej ocenie dla p.adwokata.

@Piotr M.

Ogólnie to duża kwota, którą potrzebujesz odzyskać? I ona w 100% Ci się należy? Bo ciekawa jestem czy faktycznie będzie z tym trudno

Piotr M.
@Piotr M.

Na powyższej stronie wyraziłem tylko swoją opinię wraz z krótkim uzasadnieniem.Ta strona nie jest przeznaczona do prywatnych dyskusji na ten temat dlatego z przykrością muszę odmówić odpowiedzi na zadane pytania.

Klient

Nie polecam tej kancelarii ani tego adwokata!!!!!!!!

@Klient

A powiesz dlaczego? Bo pisali tu o jakiś zadłużeniach ale przecież chyba nie można tak bezpodstawnie komuś czegoś takiego zarzucić?

Bardzo dobry adwokat, wygraliśmy sprawę, którą inny adwokat spisał na straty :) Polecam Pana Jacka - to na prawdę profesjonalista :)

Bożena
@Kasia

Słucham to chyba mowa nie o tej samej osobie bo mi wziął za sprawę i nie zwrócił pieniędzy pomimo że sprawa się odbyła bez jego udziału.

Terefere
@Kasia

Cinkciarz i zadłużony (usunięte przez administratora) Za troche ludzie będą kamieniami w niego rzucać. Kłamczuch przede wszystkim!

@Terefere

A że zadłużony to skąd Ty niby wiesz?

Profesjonalne podejście do klienta. Sprawa załatwiona od zaraz. Bardzo kompetentny, uprzejmy, duża wiedza i doświadczenie. Polecam Pana Adwokata Jacka Wyleżucha z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch - Żory

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Wyleżuch
  • Wodzisławska 6c