ROL-PAK sp.z.o.o

Tarnowskie Góry

Opinie o ROL-PAK sp.z.o.o

były pracownik 2010-05-11 20:15:51
Szczerze nie polecam tej firmy,jest to robota sezonowa (o czym nie informują na rozmowie kwalifikacyjnej )od około kwietnia do września za marne 1400zł.brutto ,non stop cię gonią,firma po byku pięciu ludzi na krzyż. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były 2010-07-01 13:31:46
[usunięte przez moderatora] pracowników! Marna płaca. Totalne dno!
wykorzystany123 2011-06-06 16:36:50
Bardzo nie polecam!!! [usunięte przez moderatora] pracowników, szykanowania,[usunięte przez moderatora]na każdym miejscu. Najpierw obiecują 1400 zł na rękę a potem zarabia się po 1000zł! Wymagane jest by być 24h w pracy, najlepiej nawet w niedziele. a jeśli pracowało się w soboty na koniec okazywało się że wcale się więcej nie zarobiło, a wręcz premia (uznaniowa) jeszcze bardziej malała. Ogólnie pracownik traktowany jest gorzej niż maszyny produkcyjne. Ekipy wymienia się średnio co rok. SZCZERZCIE SIĘ TEJ PRACY!!!!!!
skrajnie znerwicowany 2011-09-01 23:31:23
myśl przewodni firmy to :
Jak zarobić a nie zapłacić :D

1100-1300 netto max a mówią 1500 1600 jak dobry miesiąc, tylko że takich miesięcy niema przynajmniej dla zwykłych roboli :(

Omijać tą firme z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik 2012-06-03 19:48:23
Pracowałeś w tej firmie w Sobiekursku??
fizyczny 2014-01-29 19:08:06
Szczerze nie polecam pracy w firmie ROLPAK TARNOWSKIE GÓRY,praca nie jest skomplikowana ale zarobki marne(usunięte przez administratora)
robol 2015-02-27 21:12:29
JAK SIE NIE CHCE ROBIC TO SIE POTEM NARZEKA, NAJLEPIEJ SIEDZIEC NA ZASIŁKU, JA TAM ROBIŁEM I NIE BYŁO TAK ZLE, POTEM COS SIE IM SYPNEŁO I SIE SKONCZYŁO
maker 2016-05-15 13:22:39
arek, wedlug mnie ludzie po prostu boja sie wypowiadac osobiscie bo moga liczyc sie z jakimis konsekwencjami. troche kiepsko ze cos takiego jest mozliwe.
Zostaw swoją opinię o ROL-PAK sp.z.o.o - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROL-PAK sp.z.o.o