Tesco

Tarnowskie Góry

Opinie o Tesco

indyk

@tesco market sieciowy jak inne w kontekście pracy - raz na kasie posiedzisz, raz towar wyłożysz, innym razem na magazyn cię wyślą - praca to praca, nie ma lekko ale warto

ed

w BOBROWNIKACH W TESCO JEST BRUD I SYF BRAK TOWARU NA REGALACH ZATO NA PALETACH WSZYSTKO KIEROWNIK PALI PRZED SKLEPEM I DAJE PRZYKLAD PRACOWNIKOM A PODLOGA SIE KLEJI ODRADZAM TEN SKLEP KIEDYS BYLO LEPIEJ

Praca SOLIDNA

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako BARDZO DOBRĄ Atmosfera jest BARDZO DOBRA i ludzie tam pracujący są MEGA SYMPATYCZNI. Najbardziej podobało mi się w Tesco: LUDZIE TAM PRACUJĄCY, POZYTYWNA ATMOSFERA ORAZ DOBRA ORGANIZACJA PRACY Najbardziej nie podobało mi się w Tesco: PEWNA PANI KIEROWNIK TROCHĘ SOBIE ZA DUŻO POZWALAŁA A TAK POZA TYM WSZYSTKO BYŁO OK;)

Słowa kojarzące się z Tesco (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Tesco: Najbardziej nie podobało mi się w Tesco: jt

Zostaw opinię o Tesco - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco