Opinie o Flagowa Kraina Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski ul. Marklowicka 20

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Flagowa Kraina Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flagowa Kraina Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flagowa Kraina Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski ul. Marklowicka 20

FA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Dzień dobry, Chciałabym zapytać jak się miewają opinię na temat firmy w obecnym czasie? Zauważyłam, że przez ostatni czas nie przybywa negatywnych opini. Czy to znaczy, że sytuacja pracowników w firmie się poprawiła?? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Chętny do pracy

Widzę, ze wielu użytkowników jest niezadowolonych z pracy tam. Czy jednak poza postacią j.w, która tu państwo opisują, praca ma swoje plusy? Bo mimo wszystko mysle o podjęciu tam pracy...

@Chętny do pracy

Potwierdzam, że opinie napisane na gowork.pl są zakłamane i nie powinno się na ich podstawie oceniać żadnego pracodawcy

Jojo
@Jakub

Musisz nieźle lizać Du... Y im opinię nie są zaklamane tylko pisane prze osoby które tam pracowały nie miesiąc tylko przeważnie po kilka lat i mieli dość traktowania jako podkategorie człowieka mobing itp ja się zwolniłam ale myślami wracam bo tęsknię za praca w tej firmie i za ludźmi niektórymi tyle w temacie a myślałem że zostanę tam do końca życie...... Tyle w temacie

Mało ważny Nowy wpis
@Jojo

To że ci nie wyszło w pracy w FK nie znaczy że komuś się podobać nie bd ja gdyby nie niskie zarobki dalej bum pracował w FK ale po wielu latach bez jakieś podwyżki no musiałem znalesc co nowego ale dobrze wspominam pracę w FK nie licząc kilku osób

pkp targo Nowy wpis

Firma nie jest zła, ludzie którzy tam pracują na prawdę pracują nad tym aby atmosfera była przyjacielska . Kierownik tez nie jest zły w końcu to kierownik i musi to trzymać wszystko :) ale najgorsze są takie (usunięte przez administratora) które lata wstecz z kolei szyny kradły i wywoziły żukiem a teraz grają stróżów prawa bo trochę władzy dostali :) z mojego punktu widzenia własnie przez takich "konduktorów" psuja się relacje międzyludzkie w tej firmie . mówię dobrze ? pozdrawiam

Jakub

@Chętny do pracy, zawsze warto aplikować do danej firmy i wysłać swoje CV. Rozmowa kwalifikacyjna to okazja do zadania pytań oraz przekonania się czy informacje zasłyszane w sieci są zgodne z prawdą. Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy. Nie ma firm idealnych, ale też nie ma firm całkowicie złych. Może warto spróbować i aplikować do firmy Flagowa Kraina?

SK Nowy wpis
@Jakub

A na tej rozmowie w 30min na pewno sie prawdy dowiesz ..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Flagowa Kraina Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Wodzisław Śląski
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik działu BUDOWANIE
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Wodzisław Śląski
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
Jasiek

Widziałem w internecie, że firma jest dobrze oceniana. Warto szukać pracę w firmie?

Arek

Idealnie to nie będzie w żadnej firmie. A jeśli chodzi o forum to tu przeważnie piszą ludzie niezadowoleni!!

krawcowa

jakie teraz zarobki daja na reke szwaczkom? czy lepiej isc do supermarketu?

pomocny
@krawcowa

idz gdziekolwiek byle nie tam tam jest zakaz chorowania bo nie dostaniesz marnej premi w fk bedziesz tylko 0 dla nich

@krawcowa

ok.2000

Zarobki bez szału ale wszędzie tak jest

Jakub

Dużo negatywnych komentarzy pojawiło się na temat firmy Flagowa Kraina, z czego to wynika? W jaki sposób są traktowani pracownicy, co możecie napisać na temat atmosfery? Czy pracodawca zapewnia szkolenia, dostęp do benefitów? Jak kształtują się zarobki? Czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na stanowisko w firmie?

JOCHNY
@Jakub

najlepiej sie nie pytaj a idz szukaj normalnej pracy ta firma JEST SKONCZONA komentarze mówią chyba same za siebie Ja po 12 latach pracy musialem sie zwolnic bo wykonczyli mnie psychicznie traktowany jak gow......o ..........maja tam swoich lizo,,,,,pow a pisał JOCHNY powtorze jeszcze raz fra...e..zy Z FK JOCHNY apropo była to najlepsza decyzja w moim zyciu dotych lizodup........ówz FK mam swoja firme i radze sobie doskonale baj

wujwer i rejkin
@JOCHNY

brawo jochny ! nie tylko Twoja byla dobra deycjza ! :D LIZODUOOPY Z FK : ]

Zbychteczny

Do bezimienny to przedstaw się Ty to i ja się ujawnie żaden problem A robiłem bo robić trzeba masz rację za długo myślałem że firma zmieni się na lepsze poszła w zła stronę przodu..........sY J.W

bezimienny

Wiadomość do autora wpisów , jak ci się w tej firmie nie podobało to, poco tyle czasu tam robiłeś ??. A jak już wypisujesz takie ciekawe rzeczy ,to mniej chociaż odwagę się podpisać ,a nie podpisujesz się za kogoś dziękuje i tyle w temacie

Alojz
@bezimienny

meeee !

Seba

Kto to jest J.W muszę wiedzieć komu lizać i się przymilac

@Seba

idzie nasz pan, idzie nasz pan, on tutaj biegnie by (usunięte przez administratora) mnie.. po przez góry, rzeki lasy, on (usunięte przez administratora) pół wypłaty idzie nasz pan..

papa smerf

Trzymajcie śię z daleka od tej firmy ..............................................UCIEKAJCIE Z TAMTĄD nie warto J.W to Pan ktory da wam popalic zniszczy psychicznie prowadzi mobing a dlaczego? bo jest człowiekiem który nigdy sie nie nadawał do pracy i teraz sie odgrywa 0

Zbychodupalos

Firma w ktorej zadzi mobing stosowany przez j w firma dn...o preezes ma to w d,,,,e byle kasa mu pasowala ludzie sie juz nie licza rodzinna firma w ktorej zwykly pracownik jest zerem a z rodzinki ustawione wysokie stanowiska i moga chlac krasc i tak to jest tuszowane bo to rodzina to morze P prezesie bardzo nalo Pan wie jakim jest czlowiekiem j.w gdybym to napisal tu to znalezlibysmy sie w sadzie na moja kozysc a prezes by oczka otworzyl przepraszam to nie firma tylko korporacja

Złodziej Aluminiowych $mieci

poprawcie adres bo " marklowicka 20" jest dawno nieaktualny. pozdro

admin

Czy trudno jest się dostać do pracy w firmie Flagowa Kraina Sp. z o.o.? Wiesz coś więcej na jej temat? Podziel się z nami swoją opinią!

SS
@admin

łatwo sie można dostac ,wystarczy grac w drużynie J.W, tylko pytanie dla czego dobrzy pracownicy odchodza z wlasnej woli,mimo iz wysoko postawione osob probuja zatrzymač je dodatkowym wynagrodzeniem/podwyzkami...dziwne...

Zwolniony
@SS

Biada gdy pan z dziada dot. J.w!!

rejkin lisiodooop
@SS

trzeba odstawic bro z paczek od m. pakowacza, aha sory to rodzina a potem zajac sie praca tfuu zapomnielismy o kozidraku, wzorowym pracowniku, wynoszacym co sie z tego kebaba :) . btw ladnyasz ogrod zimowy wyhustany na tajlach z flagowej... :) zyczymy ci wizyty na kawie Leszka :). ciekawe, ktory pierwszy otworzy oczy :))

wbrzozka

Nic dodac nic ujac... i co Panie Prezesku? Dalej przyjaciel j.w. jest taki kochany? tyle zwolnien? Najwyzszy czas otworzyc oczy i wyciagnac wnioski, chlop ze wsi wyjdzie, wies z chlopa nigdy - j.w. hm? Otworzcie oczy na to bezprawie, konfidentow, pajacy i lizodupow!

Zostaw merytoryczną opinię o Flagowa Kraina Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Flagowa Kraina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flagowa Kraina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flagowa Kraina Sp. z o.o.