Opinie o Sisi Silva Grigoryan-Jarosińska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sisi Silva Grigoryan-Jarosińska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sisi Silva Grigoryan-Jarosińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sisi Silva Grigoryan-Jarosińska w Warszawa

lewka

Bardzo źle wspominam czas spędzony w tym miejscu...Sklep prowadzą matka z synem. Szkolenia jako takiego brak, a później są pretensje po kilku dniach. Stale sprawdzają i za wszystko zwalają winę na pracowników. Pracy jest dużo, dużo zamówień, zapytań na skrzynce, telefon cały czas dzwoni (często dzwoni właścicielka z zastrzeżonego i sprawdza czy odbierasz telefon lub przyłazi i stoi nad tobą z założonymi rękoma i nadzoruje), klienci co chwila przychodzą do sklepu po odbiór albo kupić coś na miejscu, przyjęcie dostaw, sprzątanie - więc kocioł. Praca na umowę zlecenie, 12zł/godz. netto (czasami zdarzały się nadgodziny ale nie zawsze płacili). Chociaż stawka była ok, ale podejście właścicielki do pracowników poniżej krytyki. Jeżeli zdarzyła wam się jakaś nieprzyjemna sytuacja np. ze zwrotem kasy to nie jest za to odpowiedzialna dziewczyna z którą rozmawiacie tylko właścicielka. Po pierwsze kwestia dostępu towar zamawia właścicielka, jak np. nie ma rozmiaru S, to właścicielka każe M przerobić na S. Ta zamiana rozmiarów jest w sklepie normą - mają nawet drukarkę na której drukują nowe nalepki. To oszustwo mnie najbardziej raziło w tej pracy. Jak telefony dzwonią i właścicielka jest w sklepie, to się czepia czemu tak długo się rozmiawiasz (dla niej długo to 3 min., bo klient od miesiąca nie dostał zwrotu kasy) i uczy pracownic jak trzeba zbywać klientów, którzy chcą więcej się dowiedzieć o oferowanym na stronie produkcie. Przy mnie była rozmowa jej i klienta który awanturował się (słusznie!) że nie dostał zwrotu pieniędzy po miesiącu. Przekazywaliśmy jej kilkakrotnie nr konta faceta. A ona mu odpowiedziała że nic nie dostała od pracownic i wyjaśni to. Nie wiem jak tam jest teraz, ale kilka lat temu było tak jak powyżej. A i zapomniałam powiedzieć, tam jest taki burdel że czasami nie można znaleźć zamówionej rzeczy (albo została sprzedana osobie która przyszła z "ulicy" albo właścicielka wzięła tą rzecz na domu) i oskarża o kradzież. To też jest norma w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Sisi Silva Grigoryan-Jarosińska - Warszawa

Sisi Silva Grigoryan-Jarosińska