Opinie o Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha w Białystok

Elżbieta Nowy wpis

Leczenie mojego kota polegające na ekstrakcji zębów zrobione jak na froncie wojny. Brak szwów górnych zębów, zapalenie dziąseł, ropna wydzielina z nosa. Potrzebne było usunięcie dwóch fragmentów korzeni, tkanki zębowej pod dziąsłem i wykryto brak kości zębodołu( po wyrywaniu).Patrzę teraz na zwierzaka, który pomimo usilnych starań innej kliniki nie je i nie pije od kilku dni i z bólem widzę, że chyba go pożegnam. Tym którzy odwiedzą tę lecznicę radzę zwrócić uwagę na stan podłogi. Nie mówię o zwyczajnych śladach, proszę spojrzeć na zapuszczone brzegi. W malutkim lokalu o takim stanie higieny nie powinno się wykonywać skomplikowanych zabiegów. Ja i mój kot płacimy za lekkomyślne okazanie zaufania.

11111 Nowy wpis

Nie polecam! Przez weterynariat mo kotek rasowy brytyjczyk umarł NIGDY TU NIE WRÓCĘ!!!!!!!!!!

Anita

Najcudowniejsza klinika pod słońcem. Pan dr Karol Wojtacha jest wspaniałym człowiekiem i niesamowitym specjalistą. Nie skupia się na leczeniu objawowym ,ale szuka przyczynę choroby,co jest bardzo ważne. Moja kotka trafiła do kliniki w ciężkim stanie. Chodziłam z nią do innej kliniki w której miała przeprowadzone usg i niestety Pani dr nic nie zauwżyła. Pan Karol w klinice przeprowadził dokładne badanie usg i odrazu zauważył stan zapalny trzustki. Moja kotka została zaopatrzona w leki i kroplówki dzięki czemu będzie czuła się lepiej. W klinice przeprowadzona jest szczegółowa diagnoza i pełne leczenie dzięki czemu ja jak i moja kotka czujemy się bezpiecznie. Oprócz Panna doktora , Pani asystentka ma wspaniałe podejscie i olbrzymia wiedze. Jest skrupulatna w wykonywaniu badan, a zwierzeta otacza cieplem i miloscia. Moja kotka jest w Pani zakochana. Wszystkim gorąco polecam !!

Zostaw merytoryczną opinię o Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha - Białystok

Firma Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• LEKARZ WETERYNARII, Białystok - Grudzień 2023
  • TECHNIK WETERYNARII, Białystok - Luty 2023

Czy pracujesz w firmie Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Psikot Usługi Weterynaryjne Karol Wojtacha
  • Bolesława Chrobrego 10A