Opinie o BAKKER DETACHERING w Zwaag

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BAKKER DETACHERING. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BAKKER DETACHERING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAKKER DETACHERING w Zwaag

benek

ada - 2012-04-10 14:24:10 hej wszystkim ,mam pytanie ..czy jesli mam zaklepany termin na wyjazd to jak zadzwonia to czy nie bedzie problemu jesli bede chciala go przelozyc?Moze ktos cos wie na ten temat ,bardzo prosze o odpowiedzWitam mam termin na piątek 8,06,2012 jadę do horn napiszcie coś jak tam jest acha prawdopodobnie na cebulki.Bede wdzięczna za odpowiedzi

ada

ewaaa

Witam ...również pracuje w tej firmie dość długo i jestem bardzo zadowolona,(usunięte przez administratora),Ci zas ktorzy sami nie wiedza czego chca i wiecznie im cos nie pasuje to czy polska czy holandia czy nawet ameryka -zawsze beda biadolic i wypisywac bzdety:)pozdrawiam

kamil1234561

Co do wypłat pieniadze na czas, co do warunków ,mieszkalnych ja mieszkałem na wok nibbixwoud tak że bez komentarza:( 4 w pokoju metraż może 16m2, pralka i suszarka płatna po euro, ubrania i rzeczy osobiste trzymane pod łóżkiem(usunięte przez administratora)

MIKI

JA MAM DOBRE ZDANIE O TEJ FIRMIE SA WYPLACALNI MAM TYLKO JEDNO ZLE ZDANIE O KIEROWCY (usunięte przez administratora)

czesc mam sprawe do ciebie moj chlopak teraz tam wyjechal chcialam spytac czy mam sie czego bac prosze o odpisanie

zal

co do kasy to spoko co do reszty to lipa , chcesz zostać białym [usunięte przez admina]- zapraszamy do naszego biura:)

bobo - 2010-05-03 16:29:57 nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi , (usunięte przez administratora) Pewnie wyleciałeś hehehe. To może ja z Tobą mieszkałem nawet? Trzeba bylo pić? a teraz się narzeka;d , to jest najlepsze hahaha

bobo

nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi , (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BAKKER DETACHERING - Zwaag

• Jak się pracuje w BAKKER DETACHERING?

Zobacz opinie na temat firmy BAKKER DETACHERING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAKKER DETACHERING?

Kandydaci do pracy w BAKKER DETACHERING napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAKKER DETACHERING