Opinie o BAKKER DETACHERING w Zwaag

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BAKKER DETACHERING. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BAKKER DETACHERING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAKKER DETACHERING w Zwaag

Dorak Nowy wpis

Witam, potrzebuje aktualnego adresu email do Bakker uitzendbureau Zwaag. Sprawa dość pilna. Dzieki

Krzysztof Nowy wpis

Od dosyć dawna nikt z osób pracujących poprzez Bakker Detachering B.V. nie wypowiedział się na temat tej firmy. Czy jest to dobry pośrednik pracy i w każdej chwili można liczyć na jego pomoc w trakcie wyjazdu? Czy warunki mieszkalne i wynagrodzeniowe spełniają Wasze oczekiwania? Opiszcie proszę swoje doświadczenia.

Radek Nowy wpis
@Krzysztof

Ta firma nie istnieje. Zmieniają się nazwy najpierw Van Koppen, potem Charlie Works, a zostają Ci sami ludzie i wyzysk.

benjamin

Witam wszystkich o firmie baker można powiedzieć wiele nieprzyjemnego wyjechałem z ta firma i żałuję do dziś jedyna korzyścią było otrzymanie sofi co ułatwia znalezienie pracy w innej firmie , to lecimy z krótką charakteryzacja. Warunki mieszkalne tragedia pierwszy tydzień domek następnie hotele rzucają człowiekiem gdzie i jak popadnie - praca podobnie jeśli jest oczywiście :) na spędach tak nazywają to kierowcy busów otrzymujesz co dzień nowa informacje gdzie do pracy pojedziesz jeśli niema dla ciebie pracy to leżysz w pokoju z 5 innymi osobami na koi wymiary pokoju hm 2 może 2,5 m na 3 do 4 metrów koje oczywiście 2 piętrowe łazienki wspólne prysznice również (oczywiście na żetony) pranie podobnie na + mogę napisać jedno kasa była terminowo reszta życia to po prostu slamsy

@benjamin

Kolego to ze nie miałes pracy wynika z tego jakim jesteś pracownikiem.Nie sprawdziłeś się na jednej firmie,to nie chcieli Cię na innej , myślisz że oni mają kręcone zęby.Pracowałem tam dwa lata.Fakt warunki mieszkaniowe nie były szałowe,ale złego słowa nie mogę na tę firmę powiedzieć .Ps. Jakbyś trafił na dick vijn- a na myjke to dwa dni i sam poleciałbyś do domu.(Nażekają tylko nieroby zawsze tak było jest i będzie

Prosty człowiek Nowy wpis
@45

Narzekają...

@VX, każda firma ma swoje zasady których musisz przestrzegać, podpisujesz umowę z której również musisz się wywiązywać, tak to działa wszędzie. Mam pytanie odnośnie zatrudnienia czy umowę podpisujesz polską czy holenderską?

VX

Byłem w 2013, na Nibbixie. Jak tam? Polaczki cwaniaczki cebulaczki dalej wyzyskują swoich rodaków? Dalej każą sobie płacić 150 euro za luksus mieszkania w małej, depresyjnej klitce, która w dodatku musisz dzielić z kilkoma innymi osobami? Dalej przyłażą jak cię nie ma i grzebią po szafkach? Dalej zabraniają dorosłym ludziom pić piwa i palić trawy w wolnym czasie, strasząc, że za to wysyłają do Polski? Dalej jak ktoś nie pozwala się gnoić, straszą że nie będą dawać pracy i wyślą z powrotem do Polski albo "zatrzymają" ci wypłatę? Kierowcy dalej "zapominają" odebrać kogoś z pracy, przez co musi czekać 2-3 godziny? Dalej jak zadzwonisz do biura z jakąś sprawą, to drą na ciebie mordę, że masz czelność dzwonić i przeszkadzać w nic nierobieniu? Omijać szerokim łukiem. Polaczki cwaniaczki zrobiły (usunięte przez administratora) w którym wyzyskują i gnoją swoim rodaków.

małgotka

PROSZĘ O POMOC. Poszukuje niejakiej Jolanty lat 23 mieszka teraz w Zwaag, wcześniej mieszkała w Horn w hotelu z Klaudiuszem T. potrzebne sa mi jej dane do pozwu rozwodowego. PROSZE JESLI KTOS JA ZNA O informacje na sonia252@wp.pl

małgotka
@małgotka

czy ktoś może mi pomóc jak usunąc te moje wpisy, musze to zrobić i nie wiem jak wrrr

ada

ja teraz mam zamiar wyjechac do holandi do filetowania ryb przez bakiera jak jest powiecicie prawde pozdrawiam wszystkich rodakow...

Japodrzej
@ada

ada, zasuwaj tam czym prędzej.Bakker jest jedną z najlepszych agencji w Holandii.Zobaczysz,nie będziesz żałować.

xgfy

Przeciez firma bakker juz nie istnieje, pozatym i tak byl kijowa, towarzystwo wzajemnej adoracji.

xgfy

?

Wez chłopie nie pisz bzdur. Która firma teraz by ryzykowała chyba jakaś bardzo tandetna. Prędzej czy pózniej szef da ci umowę. No chyba że zgadzasz się na pracę bez umowy czyli na czarno (budowlanka,rolnictwo)

?

A kto teraz pracuje na czarno przez biuro pracy @egrus ? Co ty piszesz? Kto by ci dał dzisiaj wejść na szklarnie czy inne miejsca pracy bez umowy?

prawda

Jak ko tam jest? Rozwodniki i ćpuny!

ktos

czy ktos mi szczeze powie jak jest teraz w tej firmie ? Kto tam teraz juz jest lub nie dawno worcil

bakker

eods masz racje ale ja mam jedno pytanko dlaczego Kobiety za granicą sie tak poniżaja zostawiają rodzine wszystko i tworzą nowy wizerunek kobiet lekkich oddaja sie kazdemu Ja mam pytanie czy w Bakkerze sa normalne kobiety jak mozna o nich tak powiedziec Ja byłem pracowałem w Bakkerze 2 lata super zarobki mi pasowały praca też ale nie moge pojąć jak kobiety mogą sie aż tak poniżac oddawac za piwo dlaczego za uśmiech Daniel ćpunie to ty piszesz? rodos?

?

Obrazić??? A czemu by się miała obrazić kobieta która ma czyste sumienie i szuka pracy za granicą bo chce podreperować budżet rodzinny?????? Co ty piszesz ????? Nie porównuj patologi do normalnych ludzi.

Bożena

Rozwód za rozwodem (usunięte przez administratora) co rozwalają małżeństwa. Patologia w jednej rodzinie tyle rozwodów oni się chyba przyciągają. To po co się żenią te patole, trzeba ich chyba segregować. Poprzyjeżdżały ze wsi zgniłe zęby poniszczone twarze ale na alkohol mają i na papierosy. PATOLOGIA.

x

Jeśli para ma już dość siebie nawzajem i decydują się na rozwód to tak, to jest ich osobista decyzja. Ale jeśli ktoś zdradza notorycznie i robi z związku nieprzemyślany cyrk ( małżeństwa 1,2,3 miesięczne) i podnosi statystyki rozwodów to to jest wtedy patologia a nie rodzina. Cwaniaki wyjadą z Polski i myślą że tu im wszystko wolno. Nie szkoda wam dzieci.

rodos

michał

witam wszystkich to co tu piszeciet o jest prawda pokjechałem i przez 2 tygodnie 2 razy byłem w pracy i tyle po robiłem w biurze gadaja co innego przyjezdzasz i siedzisz i po wyrokach ludzi przyjmują odradzam komu kolwiek jechac przez tą agencje moj kolega miala 209 godzin i zarobił 1100 euro za cały miesiac w koncu polak tania sila robocza a pajace maja z tego kase pozdrawiam tą kurwe zosie z tym palcem pocietym z hotelu horn to przez ciebie ludzie wylatują bo kur podpier do biura zebys suk... zdechł...razem z tym mężem wąsatym buraki z wioski powinas ciągnąc smoczka szef holendrowi

Kevin

ja tam zadowolony, godziny miałem nawet, udało się coś extra załapać choć jak dla mnie to bym dużo więcej chciał XD w pracy w miarę, wiadomo od dnia zależy raz lepiej raz gorzej. Fakt trochę lepszy przepływ informacji mógłby być. Wynagrodzenie na czas, tak jak w umowie, ponad 1k za te trochę godzin to nawet. Z przyczyn osobistych (nie zależnych odemnie) musiałem na trochę wrócić do PL, ale to nie znaczy ze będę obijał się tu!. Bo chętnie wrócę i śmiało mogę zachęcić do pracy, wiadomo szału nie ma ,ale ważne że w miarę wynagrodzenie na czas no i w miarę przejrzyste warunki. Bo są gorsze firmy co tak ciągną ze boże, naprawdę problem coś zarobić... Ważne chyba to być miłym i robić swoje to na pewno da się pracować. Pozdro dla mebelka!!! hmm spróbuj recykling, ta sama kasa + jak pomyśli się to bonusy sa XD Tez bym chciał w Berlinie pracować bo za darmo mieszkanie mam tam ale problem z ofertami trochę... nie znam niemieckiego a za 1945r. to na pewno nie będę się go uczył!!!

piotrek

tak jak zawsze najlepiej upier polaka no nie tania siła robocza za 1000 euro to ja w niemczech znajde i nikt mnie nie zmusza do jedzenia hotelowego pozdraw szefa bakkera i vankopen kiedys chu dostaniesz po ry.... i sie skonczy biznes za tych ludzi co w chu.. robisz pajacu a pierwszy ajax amsterda za podpier... cwel

Zostaw merytoryczną opinię o BAKKER DETACHERING - Zwaag

• Jak się pracuje w BAKKER DETACHERING?

Zobacz opinie na temat firmy BAKKER DETACHERING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAKKER DETACHERING?

Kandydaci do pracy w BAKKER DETACHERING napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAKKER DETACHERING