Hoorn

Opinie o J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar

anonim 2008-11-20 22:38:51
Słowa kojarzące się z J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna,rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .życzliwi,pomocni
Od jakiej stawki można negocjować pensję?8 E/netto
Najbardziej podobało mi się w J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar:
Najbardziej nie podobało mi się w J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar:
doswidczony 2010-02-09 07:43:24
Normalnie jak każdego pracodawcy nie ważne kto byle byś zrobił całą czarna robotę. Jak Cię potrzebują to jesteś jak nie to nic ich nie interesuje kopa i pa pa. Możesz popracować i jeden dzień i do widzenia .Nie polecam
Zostaw swoją opinię o J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar - Hoorn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J. & P. Schouten w Holandii przez pośrednictwo pracy „Agros” Geestersingel 61 A 1815 BB Alkmaar