Opinie o Restauracja Żelazówka Mariusz Jacek Fornalski w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Restauracja Żelazówka Mariusz Jacek Fornalski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Restauracja Żelazówka Mariusz Jacek Fornalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Żelazówka Mariusz Jacek Fornalski w Sochaczew

Mia Nowy wpis

Cześć, szukając pracy wpadłam na ich stronę na FB, ponoć zajmują się też obsługą imprez, wesel i tym podobnych. Jakie jest zapotrzebowanie na obsługę sali, kelnerki, są rekrutacje raz na jakiś czas? Nie mam doświadczenia jeszcze w obsłudze dużych imprez, byłby to problem czy nie patrzą na staż pracy?

Kamilton Nowy wpis

Wczoraj byliśmy tam z wycieczką...lokal z zewnątrz wydawał sie super ale to tylko pozory...jedzenie tłuste, ziemniaki twarde,zupa nie wiadomo jaka ni to żur ni ogórkowa do tego suche stare ciasto a obsługa koszmarna.koleżanka miala w zupie włos a w drugim mrówke. Po tym "wykwintnym "posiłku mialam koszmarne boleści ze nikomu nie życzę!!! Okazało sie że to zatrucie pokarmowe. Koszmar, omijać szerokim łukiem!!!

Kaśka Nowy wpis

W zeszłym tygodniu zamawiałam z koleżankami jedzenie do pracy , był mielony straszny mieso jakies dziwne , zupa pomidorowa masakra bez smaku . buraczki stare śmierdziały zgnilziną.a ziemniaki gotowane chyba poprzedniego dnia , coraz gorsze jedzenie , co z tego ze ceny ok , jak tego się nie da jesc :(

EWA Nowy wpis

Robilismy chcrzciny latem , muchy latały wszędzie , goraco strasznie , jedzenie dobre i dużo . ale z zabraniem pozostałości po imprezie problem tylko to co zostało na stołach i trzeba mieć swoje pojemniki . to co zeszło do kuchni czyli miesa zapomnij ze dostaniesz, muzyka tylko z radia , chcieliśmy dac kelnerce żeby pendrajwa włączyła to właściciel się nie zgodził. obsługa ok , miła i kompetentna , ale włąsciciel to bufon nie da się z nim nic ustalić .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Restauracja Żelazówka Mariusz Jacek Fornalski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rogzz

Bywalem tam czesto w weekendy dopoki bylo to przez te dwa dni czynne. Teraz można ewentualnie popatrzec sie na budynek. Widzialem ulotki az w koncu z kolegami w pracy zamowilismy obiad. Ja pracowalem wtedy na zmianie do 14. Przywieziono mi obiad po czasie, wtedy kiedy wychodzilem bo zmiana sie konczyla. Koledzy mowili ze jedzenie chlodne tak wiec dziekujemy i serdecznie nie polecamy. Wiecej nie zamowie jedzenia ani tam nie pojade.

edi

Jestem kolega Jana , zamówienia cateringowe przyjmowane do 13 30 , złozylismy zamówienie , jedzenie przyjechało zimne i twarde naleśnik jak podeszwa ,i strasznie pikantny , a tak się reklamowali ulotki roznosili , miało być bajecznie i co nic , kolejna knajpa co nie warto nic zamawiac , a i proponuje zmienić personel ten chłopak co odbiera telefony to jakiś ingnorant o nic się nie można zapytać bo od razu cos burczy i odkłada słuchawke ............nie polecam zero kultury

Masakra zero profesjonalizmu, kelnerzy z ulicy bez wiedzy o zasadach podawania i kultury,właściciel bufon. Omijajcie z imprezami ją z daleka.

JAN
@Marek

Popieram . już dwa tygodnie usiłujemy w weekend dostać się restauracji i cos zjeść, ale ciagle zamknięte wogole nie obsługują ludzi z zewnątrz , ciagle zamknięte a kelnera się nie doczekasz , jest tam chłopak co ma wywalone na wszystko nie myśli nawet żeby do ciebie podejść i przyjąć zamówienie tylko od rzu mowi niema , niema .....zamówienie na telefon ok , znów ten sam chłopak , niby przyjęte ale zero nie doczekaliśmy się ze znajomymi na lunch , NIE POLECAM ....................

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Żelazówka Mariusz Jacek Fornalski - Sochaczew

Restauracja Żelazówka Mariusz Jacek Fornalski
  • Działkowa 29B