Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III

Opinie o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III

mania

Pracuję jako kolektorka. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam od pracodawcy ani jednej maseczki. Zakupiłam we własnym zakresie. Spytałam o możliwość rekompensaty poniesionych kosztów. Niestety spotkałam się z odmową. Bardzo dobrze firma prezentuje się w reklamach telewizyjnych. Szkoda, że nie dba o swoich pracowników.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III?

Teraz już nie

nick

To jest czas ochrony ludzkiego życia i zdrowia, a nie czas generowania zysku kosztem tego zdrowia! Taka idea przyświeca dziś ludziom odpowiedzialnym! Takich ludzi niestety brakuje nam dziś w Firmie. Od samej Góry poprzez związki zawodowe ,wszyscy skrzętnie pomijają w wytycznych, pismach i zaleceniach, stanowisko takie jak PRS, czyli przedstawiciel handlowy! Nie można tego nazwać inaczej niż skandal! Jest to skrajnie nieodpowiedzialne! Darzymy wielkim szacunkiem kolektorów i ich poświęcenia, ale proszę nie porównywać tego do pracy PRS, który dziennie odwiedza kilkanaście punktów, w większości sklepów spożywczych, gdzie żywność zakupić musi i osoba chora i osoba zdrowa! PRS musi wejść za ladę, musi złamać wszystkie reguły 1.5m odstępu, musi wystawać przed wejście z wieloma ludźmi, ponieważ wpuszczają po 5 osób!, itp. Do tego PRS wytrze dziennie kilkadziesiąt klamek, kilkanaście pulpitów i odwiedzi kilkanaście miejsc, gdzie potencjalnie utrzymują się zarazki w powietrzu. Potem wróci do swojej rodziny z tym dobrodziejstwem inwentarza! W Firmie jak mantre powtarza się, że płyn do odkażania i chusteczki są lekarstwem na całe zło! Ludzie, opamiętajcie się!!! Pracujecie nad pracą zdalną dla biur, gdzie nie przychodzą zadni petenci!!! Ograniczacie ilość ludzi na magazynach, reagujecie tam, gdzie zagrożeń w zasadzie nie ma! Opamiętajcie się i reagujcie tam gdzie są! W jednym z oddziałów zupełnie zignorowano informacje, że spotkanie PRS ów odbyło się z uczestnictwem osoby, która miała do czynienia z osobą na kwarantannie! Czy tak trudno obdarzyć nas, Prsow minimum szacunku i opracować rozwiązania? To samo dotyczy dostawców! Identyczna sytuacja, skandaliczna! Czy tak trudno opracować inne rozwiązania? Jeśli brak kompetencji zespołom roboczym, to zwróćcie się do PRS, mają mnóstwo dobrych pomysłów! Prosimy, niech firma nie zachowuje się jak objazdowy sprzedawca maseczek, który wyczuł, że kosztem zdrowia i życia zrobi wspaniały, spekulacyjny interes!

Straceniec
@nick

Ciekawe, czy będzie podjęte uczciwe rozwiązanie premii Q1 w sensie odliczenia obrotów kolektur zamkniętych od planów sprzedaży dla osób, które podejmują szaleńcze ryzyko pracy w terenie...

Kwarantanna
@nick

Jak to jest moi mili ... ze Mentorzy nasi oddziałowi uprawiają pełen hipokryzji taniec na portalach społecznościowych Udostępniają materiały które przedstawiają ich w bardzo odpowiedzialnym społecznie światłe pod jak ze szumnym hasłem ZOSTAŃ W DOMU ( Co tez sami czynić postanowili ) Jak to jest moi mili .... ze Ci sami nasi oddziałowi mentorzy jak kameleon potrafią przeobrazić swoją postawę społeczna w mniej niż mrugnięcie oka w przypadku i wobec swoich podwładnych ... Jak to jest mój miły ??? Określ się jednoznacznie : jest to ryzyko ? czy tylko takie jak w kolejce po pieczywo ???

master
@Kwarantanna

Ryzyko z każdym dniem jest coraz większe. Spółka Skarbu Państwa, która powinna promować uczciwe zasady prowadzenia działalności gospodarczej, patrzy tylko na wynik finansowy. Pracownik jest najmniej istotnym trybikiem tej wielkiej machiny. Poświęcić go można dla dobra ogółu.

@master

Kolego, Wiadomo, że ryzyko jest ! Tak są osoby, które codziennie odwiedzają kilkanaście sklepów. Tak, wracają do domu po pracy z „dobrodziejstwem inwentarza”. Tak, mają rodziny. Kilkanaście wizyt ze względu na pracę w zastępstwach za Takich jak Ty ? przebywających na zwolnieniu/opiece/urlopie ? Jeśli się mylę to przepraszam ale wydaje się, że to Ty pierwszy uciekłeś na L4/Urlop. Zdrowia na urlopie BB.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III?

lotto

całe wpływa na konto

Wanda
@lotto

Ile tej kasy wpływa dla sprzedawców Totalizatorów? Jest system prowizyjny, bez podstawy? Jak on działa?

zofia
@Wanda

Umowa zlecenie. 100% system prowizyjny. Brak urlopu i wszelkich dodatków. Nigdy nie wiesz gdzie pracujesz i jaki będzie obrót.

Daniel

witam . chciałbym podzielić się opinią na temat pracy w lotto Szczecin . byłem na rozmowie o pracę w tej firmie , przedstawiono mi warunki które może nie tyle co są śmieszne , ale wręcz obrażające człowieka chętnego na współpracę z tą firmą ... a więc umowa zlecenie świątek , piątek i niedzielę (wolne niedzielę zależą od punktu lotto bo jeśli znajduje się w centrum handlowym a niedziela jest nie handlowa to jest wolna ) , wynagrodzenie zależy od zysków kolektury - 8.5 % od obrotów miesięcznych i najbardziej szokujące osoba chętna na współpracę musi wpłacić kaucję w kwocie 5tys złotych !!! jeśli takich środków nie posiada kolektura zatrzymuje 30% wynagrodzenia do momentu skumulowania owej kwoty ????????. pozatym spotkanie na godzinę 10:00 pani spóźniona 15 minut. choć przyjemna w miarę atmosfera, to same warunki i świadomość pracy w 2 osoby ,w systemie zmianowym sprawia że czuje się jakby splunięto mi w twarz ... Ogólnie jeśli ktoś chętny na spotkanie w sprawie pracy to strata czasu . jednogłośnie NIE POLECAM

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

A jak w weekendy ? Pracuje się czy wolne ?

luki

Jaka atmosfera w magazynie? Mam wieloletnie doświadczenie, pracuję jako starszy magazynier. Wysłałem CV i nawet na rozmowę nie zaprosili :( czy przed konkursem było wiadomo kto wygra? kolejna fikcyjna rekrutacja?

mgr
@luki

Chłopie daj sobie spokój. To firma "rodzinna" i nikogo nie obchodzą twoje referencje.

Nie, na początku tego miesiąca zostały zatrudnione nowe osoby, a kolejne rekrutacje może będą za rok.

Czy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III są regularne szkolenia pracownicze?

BezNicku

Tak.

nick

No i wakacje się już skończyły... Pracowite zakończenie wakacji zwolnieniem PRS a za mniej lub bardziej wyimaginowane przewinienia... Czyli jak zawsze. Kozioł ofiarny na gwałt poszukiwany , bo dowodów winy nijak się doszukać! Metoda oczywiście stalinowsko-korporacyjna. Niby nagłe spotkanie , piąteczek , piątunio i ciach! Można przypuszczać , że autorem akcji był jakiś były pracownik korpo. Do tego iście wzniosła postawa związków zawodowych , która dodaje chwały wszystkim im członkom i władzom. Miejmy nadzieję , że regionalna S się tym mocno zainteresuje. Pozostaje mieć nadzieję , że chłopak w sądzie nikomu nie odpuści... No i wakacje się już skończyły... Nadal trudno pobudzić biurowych tytanów pracy do pomocy/zastępstw za innych , tych wypoczywających na przykład? Tych którzy wracają z urlopu na sam koniec sierpnia i okazuje się , że NIKT im nie pomógł w sprawach bieżących , za to są krzepiące i motywujące słowa dyrektora , że WAKACJE SIE JUŻ SKOŃCZYŁY! Kontynuowana jest nadal polityka JJ , polegająca na duszeniu do granic możliwości PRS ów , nie słuchanie ich i dyskryminowanie na tle innych pracowników oddziału... Czy to jeszcze firma , która szczyci się tradycjami i zaufaniem publicznym , czy zaczynamy tonąć w Wiśle u progu zepsutego kolektora z szambem?

Pan

Z powodu braku jakiegokolwiek zainteresowania chaosem stworzonym przez TS pracownikom sprzedaży ,tj. PRSom , zasadnym jest , aby zacząć używać innych metod dotarcia do głów w pancerzach. Chaos , chaos , chaos. Kto żyw , albo wali PRS a w głowę , albo dodaje mu kolejnych zadań. Góra udaje , że problemu nie ma. Gdzie jest osobą zastępującą Prsa na urlopie , L4 itp? A Zdrapki w terminie trzeba dowieźć! Końcówki pleców żaden z biura nie ruszy! Lepiej trzódkę zwołać na mrb i wyzywać , że nic nie robią! Tak się zarządza! A co ! Nieważne , że skonstruowana ilość zadań dla PRS mocno przekracza czas 8 godzin dziennie! Nieważne! Lepiej wrzasnąć , że lenie są nieudolne! To trzeba nazwać po imieniu bo od tego się zaczyna. To jest SOFT (usunięte przez administratora) , który za niedługo przerodzi się się w HARD. Kwestia czasu. Czytajcie , udostepniajcie , wysyłajcie link Goworka do innych oddziałów , do przełożonych , do ZZ , gdzie się da! Dość udawania , że jest tutaj przyjazne środowisko pracy! Traktują nas jak mięso armatnie! Cdn

Pan

I co PRSi? Przez Waszą opieszałość znów oddział polegnie? Znów nic nie robicie! Macie tylko czas na zabawę! A tu w biurze się psuje kostkarka do lodu i co my teraz biedni poczniemy w ten upał? Robić szybko i długo! Cóż z tego , że łamiecie standardy pracy mówiące o 10 wizytach , a wy robicie po 15 ? Cóż z tego , że biegacie na zastępstwa , macie świętą , urlopy , serwisy samochodów , a zdrapki w terminie trzeba dowieźć? Cóż z tego , że jesteśmy mało kompetentni i nie umiemy zrozumieć podstawowych problemów trapiących oddział? Cóż z tego , że w końcu doniesiecie na nas do inspekcji pracy , lub ktorys z was już to zrobił? Cóż z tego , że link do Goworka trafi do włodarzy tej firmy? Trwajmy zjedniczeni przy kostkarce , a wy do roboty!!!!

Mam prośbę. Chciałbym aplikować do Waszej firmy. Jakie macie warunki zatrudnienia?

Saldo

Polecam bracia PRS porównać sobie PIT 2018vs2017 i odjąć spektakularną , zeszłoroczną podwyżkę. Wielu wyjdzie niestety obniżka uposażenia. Ten rok będzie jeszcze "lepszy" ponieważ plan jest tak perfekcyjnie ułożony , że może tylko jakiś promil PRS weźmie premię. Będziecie jednak pracować w tym roku za trzech , a i się tak bez premii. Przemyśl więc to sobie , czy zrobisz 60 procent planu , czy na wysokich obrotach 95 procent , to i tak nic z tego dla Ciebie nie będzie. Polecam przewartościować w końcu swoje zachowanie.

Lotto
@Saldo

Kolego SALDO , czy Ty nie jesteś przypadkiem z centrali, albo jesteś jakimś proporokiem? Przyznaj się , albo dawaj kolejne rewelacje i cenne informacje!

Witam serdecznie,mam pytanie o zarobki w biurze, konkretnie w dziale administracji bo takie pojawiło się ogłoszenie. Pozdrawiam

Gal Anonim
@Anonim

Anonimie :) zarobki są dobre ;) W administracji to zbyt duże pojęcie ponieważ są różne stanowiska, a co za tym idzie różne zarobki zależne również od stażu pracy. Co można powiedzieć to praca od 7 do 15 i stawka w okolicy wyższej niż średnia Krajowa. Plus praca w miłym towarzystwie.

PRS

Bracia i Siostry PRSi. Pragnę jeszcze dodać , że jestem zachwycony i wniebowziety pracą w naszym oddziale. Odkąd dostałem telefon i laptot zawsze mym pragnieniem było otrzymywanie maili , tak w czasie pracy , jak i po godzinach. Jednak do tej pory czułem ich niedosyt. Dopiero wczorajszy debiut sprawił mi prawdziwą satysfakcję w ilości otrzymanej poczty. Było tych maili dokładnie 73. Byłem co prawda troszkę zawiedziony , że przychodzi ta sama treść od kilku osób , jednak jest to dobry prognostyk na przyszłość. Moje kolejne sugestie dla Totalizator Sportowy Sp. z.o.o Oddział III Proszę o więcej maili!

Poldi

Zauważyłem że jest ogłoszenie na Pracownika ds. Administracji (magazyn) , jakie są zarobki netto i atmosfera na magazynie. Warto złożyć CV? Obecnie mam 3400 na rękę, stanowisko Starszy Magazynier.

PRS

Bracia i Siostry PRSi ! Dostałem wiadomość, że toczy się tutaj ciekawa dyskusja, a jednak jestem zawiedziony ! „kot” napisał o godzinach w których to otrzymuje maile i telefony :) ja po pracy wyciszam telefon i nie odczytuje poczty, odkładam telefon. Przynam, że w debiuty zależy mi na wynikach to zerkam dla pewności ! Ale nie mam z tym kłopotu. Jak chce świeże informacje to robię to, nie to nie i problemu bym z tego nie robił. Chcesz czytać to czytaj, nie chcesz to wycisz telefon i tyle. Czy ktoś komuś coś zrobił za to że nie odebrałeś telefonu lub nie odpisałeś na maila po godzinach ? Raczej NIE !!! „saldo” napisał aby porównać PIT 2017 vs 2018 i jakoś wychodzi mi więcej w 2018, jak ktoś przebywa na L4 przez 1/4 roku to może liczyć się z tym, że L4 płatne jest 80%. A są tacy co chodzą na L4 bo ciśnienia nie wytrzymują i trzeba za nich prace wykonać ! Gdyby Pani czy Pan nie chodził na L4 co chwile to i każdy miałby czas dla swoich kolektur to niebyłoby tego tematu. „Spartakus” napisał do biednych Żuczków, pomimo zastępstw za „kolegów” przedstawicieli, którzy nie wytrzymują ciśnienia daje sobie radę ! Nie jest łatwo ale to Wy Panie Saldo, Spartakus, Kot - pracowaliście w FMCG i jak chcecie wrócić do pracy od 7 do 19 i brak urlopu w sezonie to zamiast narzekać , zróbcie to ! Chcesz strajkować ? To idź na L4 jak do tej pory, a koledzy i koleżanki zrobią Twoją robotę za Ciebie i będą pisali Tu, że mają za dużo pracy. Szukajcie rozwiązań w swojej postawie, a nie u innych ! Mamy tu reprezentacje z browarów i innych „napojów” o ile wiem to Przedstawiciele w branży FMCG mają się super ! To może zapytajcie jakie warunki mają ? Czy otrzymują telefony po godzinach ? Czy ich PIT 2017 vs 2018 bez L4 okazał się lepszy ? Jeśli na wszystkie odpowiedzi uzyskacie odpowiedź TAK. To nie wiem co jeszcze robicie w tej firmie skoro pracy PH jest dużo. Pozdrawiam PRS Moje sugestie dla Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III: .... Lubię atmosferę w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III za: Wynagrodzenie

łomatkoicórko
@PRS

Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś. Czekałem, żeby w końcu "nożyce się odezwały". Trochę to trwało. Zapewne przedstawiciel "dobrej zmiany" kierowniczej , wybitny specjalista, który 10 lat temu zaszczycił wraz z podobnymi progi Totalizatora. Tylko do tej pory nie wiem od czego specjalista. No ale cóż. Stało się to co się stało. Tak więc oszczędź sobie tych wypocin. Jest faktem, że zarobki zmalały. To, że akurat twoje zarobki mogły wzrosnąć mnie akurat nie dziwi. Paru "wybrańców" było, a odbyło się to kosztem innych. Co do pracy za kogoś -na twoim miejscu tego tematu bym nie podejmował bo by mi było po prostu wstyd. L-4 , tu proponuję się dokształcić - chyba za dużo nie wymagam. Może w zamian tego pochwal się swoimi wcześniejszymi osiągnięciami i podaj powody rozstania, bo jakąś sprzeczność tu widzę. Firmy raczej nie pozbywają się dobrych specjalistów, że o wybitnych nie wspomnę. Może wtedy zmienię zdanie. A te "łapki" w górę śmiechu warte. Ile mam ci nabić?

kolorowy

Cokolwiek napiszę, to będzie to kropla w morzu..., w wielkim morzu żenady, kolesiostwa, marazmu i awersji do pracy, która trwa w najlepsze przy Ligockiej. Zdecydowana większość robi wszystko, by nie robić nic, ba powiem więcej, czasami nawet nie robi tego wrażenia, bo są tak bezczelni w tym lenistwie i wydaje im się, że nikt tego nie widzi. Praktycznie 80% składu oddziału 3 ciego przy ulicy Ligockiej 103 nadaje się natychmiast do zwolnienia, a "wybitne talenty" należałoby wywalić na zbity pysk, czytaj: dyscyplinarnie. Kierownik średniego szczebla, Pan AK i bliski przyjaciel erotomana JJ bije rekordy w niekompetencji i umiejętności przymykania oczu na oczywiste błędy swoich podwładnych - Panie Kierowniku, może czas uzupełnić wykształcenie, może czas na zmianę, może zmiana pracy, może zmiana stylu....? Miałem dopisać zmiana stylu zarządzania, ale ten termin jest zapewne Panu obcy. Reasumując, bida z nędzą made in Poland... Moje sugestie dla Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III: taką mam sugestię: ZMIANA KADRY "kierowniczej" , teraz, zaraz

łomatkoicórko
@kolorowy

100%

spartakus

Nie liczcie na to , że ktoś Wam pomoże biedne Żuczki. TYLKO całkowite położenie jakiegoś zadania może zainteresować kogoś z góry co tak naprawdę się dzieje! Idzie marzec , macie okazję.... Tylko kto ma "jaja"?

kot

Pracownik nie ma obowiązku świadczenia pracy poza określonym umową o pracę wymiarem czasu pracy. Tym samym nie ma również obowiązku odbierania służbowych telefonów i maili , które to czynności pozostają formą wykonywania pracy. Jeżeli pracodawca permanentnie oczekuję od pracownika pozostawania pod telefonem, a co za tym idzie wysyła do niego maile po godzinach pracy otwartym pozostaje pytanie o legalność takiego zachowania. W sytuacji gdy pracownik poza obowiązującym go wymiarem czasu pracy w sprawach służbowych prowadzi rozmowy , odbiera maile itp. faktycznie wykonuje pracę i czas ten traktowany być winien jako praca w godzinach nadliczbowych. To powinno rodzić uzasadnione roszczenia pracownika o rozliczenie nadgodzin w formie przewidywanej przepisami prawa pracy. Nie do tyczy to kadry kierowniczej. Tyle kancelaria prawna na podstawie kodeksu pracy... Warto więc archiwizować maile koleżanki i koledzy PRSi , bo ból pośladków zaczyna być nie do zniesienia...

Zostaw merytoryczną opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III - Katowice

• Jak się pracuje w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III?

Zobacz opinie na temat firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział III