Soudal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soudal Sp. z o.o.

konkurencja

Ludzie to czytają, ludzie lubią czytać prawdę.Dziękujemy panom z "górnej półki"szkólcie dalej pracowników a najlepsi trafiają do nas.to jest jednak dobra firma dla innych.......Dziękujemy

@konkurencja

a z jakiej ty konkurencji jestes ze tak piszesz?? bo jakos nie slyszalme zeby tak wszyscy szli do konkurencji

pajacyk

kolega $ 1400 na ręke ? czy brutto.od 2-lat odeszło juz/rotowało około 60osób taka stabilność.w marketach widze dłużej twarze osób niż tam ciągle nowy jest. wystarczy poczytac historie tej strony każdy od miesięcy/lat zmyśla......

pajacyk

pachnie mi tu marketingiem.każdy pracuje dla kasy tu na tych na górze.jak Cie to zadowala...

pajacyk

ogłoszenia się pojawiają cyklicznie. każdy kto poczyta to sam rozsądne wnioski wyciągnie. każdy jest kowalem swojego losu lub niewolnikiem za 1500

Przedstawiciel Handlowy

Ogólne pytania co się robiło w poprzednich pracach, jaki teren obsługiwało, dlaczego się zrezygnowało z poprzedniej pracy, ogólne informacje o sobie. Niestety podejście kierownika ze śląska bardzo słabe ,ponieważ informuje że dostaniemy odpowiedz zwrotną co do rozmowy a nic takiego nie ma miejsca ( Jak tak wygląda podejście całe firmy Soudal do pracowników to może i lepiej że nie dostałem zatrudnienia) Jest to bardzo mało profesjonalne podejście i firma Soudal( powinna zwracać uwagę na takie szczegóły ,ponieważ psują takim lekceważeniem markę.

Nie ma takich pytań

były handlowiec

szkoda ludzi do tej pracy, firma nie wie jak zarządzać nie ma planu na sprzedaż ani na rozwój, płaca kiedyś nie była taka zła ale za to zdrowie zmarnowane

pajacyk

Adaś jesteś pracownikiem firmy z Cząstkowa? Może działu marketingu? Daj sobie na luz bo prawda jest taka, że może mają dobre produkty, klienci są zadowoleni ale pracownicy dostają ochłapy a nie pieniądze adekwatne do tego jaką robią robote.

konkurecjca

(usunięte przez administratora) kolejny raz dziękujemy za wyszkolenienie pracowników i przejście ich do nas.jesteśmy bardzo wdzięczni (usunięte przez administratora)

pajacyk

Ooo chyba któryś z ko zainteresował się tematem.

czytajacy

ktoś co wie dalej o tym wątku?

pajacyk

pytacie o nowego ko.długo nie porobi, słyszałem ze załoga sie już sypie za ta kase.plany kosmos.a gosc skoczek, tu farby,tu (usunięte przez administratora) bo gdie on nie robił i kogo nie znał... a gu... robi ten okret tonie mówia ze robia co musza tam lub nieudolni dobrzy odeszli lub odchodza.za 1500netto do do kiosku moze nabór robic

@pajacyk

czemu tak sadzisz, ? ze jakis ko sie zainteresował.?

Zedd

To jeden z najbardziej żałosnych i nieprawdziwych wpisów . Kolego konkurencja nie ma bladego pojęcia kim są Ci dwaj Panowie.

gepard

pajacyk dzieki za info

gepard

Był ktos ostatnio na rozmowie na ph Slask? ponoc nowy rks jakie warunki? jak nowy rks?

konkurencja

Dziękujemy firmie Soudal za szkolenie dla nas pracowników :) Panie Piotrze obyś jak najdłużej trzymał u siebie tych panów z parteru ...

ika

Nie polecam tej firmy własnie "uciekłem z nie "

zorientowany

Kolega obeznany ma chyba racje , wpis niezwykle inteligenty brakuje tylko popisu M. :) z drugiej strony znając dział marketingu tej firmy to naprawdę tam mogą tak myśleć :))

ciekawy

Nie wiem czemu ale usunięto mój wcześniejszy wpis. A ja tylko pytam ile zarabia się jako handlowiec, kierownik, etc

XXX

Z Twojego postu zieje pełen profesjonalizm i znajomość branży. Aplikuj śmiało bo idealnie nadajesz się na kierownika w tej firmie.

rynkowiec

chyba ci na głowę padło kobieto, chemia budowlana w Polsce leci w dół po bandzie, za dużo firm na rynku z czasów boomu budowlanego a sprzedaz teraz mizerna, chora walka na ceny i obniżanie jakosci do granic absurdu byle taniej i więcej, nedzne marze i problemy finansowe wiekszosci producentów, szczególnie tych mniejszych firm które produkuja tylko chemię budowlana sypką i płynna, poza tym zatory płatnicze wielkie jak himalaje i markety budowlane wymuszajace chore warunki na dostawcach/producentach chemii

obeznany

A nie widzicie że to pachnie wpisem tak sztucznie stworzonym zapewne przez dział marketingu Soudala - tylko imię się nie zgadza :)...

zorientowany

czy praca jest stabilna ... taaaak :) w tym roku odeszło już 10 przedstawicieli handlowych oraz kilku kierowników i to chyba najlepsza odpowiedź odnośnie zarobków , atmosfery w pracy i stabilności :)

zxc

aaale u was rotacja ;) ile ogłoszeń na pracuj.pl

zainteresowany

Witam. Pomimo wcześniejszych wypowiedzi chciałbym dowiedzieć się czy praca jest stabilna, a atmosfera w porządku.Czy tylko zatrudniają i za miesiąc dziękuję ... i czy płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy przedstawiciela.

Zostaw merytoryczną opinię o Soudal Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Soudal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soudal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soudal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soudal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soudal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soudal Sp. z o.o.