Soudal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soudal Sp. z o.o.

aaa

WITAM, CZY KTOS PRACUJE,PRACOWAŁ W EKSPORCIE JAKIE WARUNKI, ZAROBKI???

:))

dobre! a co najważniejsze prawdziwe! )))

W firmie jest niedobrze. Od czasu otwrcia fabryki w pionkach lecimy na łeb na szyję. Świetny pomysła szefostwa, świetny. Tu jeden czlowiek ma 10 funkcji!! Masakra.

zeszłoroczny snieg

Współczuję, musi co poniektórych nieźle (usunięte przez administratora), skoro pozwalają się dobrowolnie rżnąć.....(skoro dobrowolnie, to obciach się przyznawać). Sam jestem galernikiem z wyboru ale mam o tyle świadomość, że firma jest od zarabiania kasy a nie od uszczęśliwiania pracowników. Jak dotrze do do kilku pustych łbów, to może skończą się żałosne komentarze jak to firma robi z ludzi ofiary.

Przedstawiciel Handlowy

Ogólne pytania co się robiło w poprzednich pracach, jaki teren obsługiwało, dlaczego się zrezygnowało z poprzedniej pracy, ogólne informacje o sobie. Niestety podejście kierownika ze śląska bardzo słabe ,ponieważ informuje że dostaniemy odpowiedz zwrotną co do rozmowy a nic takiego nie ma miejsca ( Jak tak wygląda podejście całe firmy Soudal do pracowników to może i lepiej że nie dostałem zatrudnienia) Jest to bardzo mało profesjonalne podejście i firma Soudal( powinna zwracać uwagę na takie szczegóły ,ponieważ psują takim lekceważeniem markę.

Nie ma takich pytań

eminem

10/10!

zbych

Witam wszystkich , czytam te wszystkie wypociny i nadal nie wiem o co w tym wszystkim chodzi . Szukam pracy i myślałem o tej firmie ale nie wiem teraz gdzie jest prawda . Proszę o konkretną odpowiedź : ile może wyciągnąć przedstawiciel handlowy i czy przysługują auta firmowe w czasie i po pracy

zeszłoroczny_śnieg

Czasy rozliczeń za rozmowy z prywatnych telefonów skończyły się jakieś 8, 9 lat temu. Nędzny argument i cała opinia niewiarygodna.

Szkoda czasu na rozmowę. scenariusz jest nastpujący: Wspaniale się Pan/Pani prezentuje, doskonale wpisuje się Pan?Pani w nasze plany. jesteśmy bardzo zadwoleni, że wreszcie znalezliśmy tak interesującego pracownika\". Trzy miesiące pózniej. Ależ proszę Pani/Pana, jak Pani/Pan sobie to wyobraża, nie ma Pani/Pan czasu wykonywać swoje obowiązki? Może by Pani/Pan w MIĘDZYCZASIE zajął się czymś co do Pani/Pana nie należy\" itd itp. jednym słowem, LUDZIE POMYŚLCIE bo pracy szukać przyjdzie bardzo, bardzo szybko. PS Od razu liczcie się z brakiem rozliczeń rozmów telefonicznych ze swoich prywatnych telefonów. (usunięte przez administratora)

ja tez mam zaproszenie na to stanowisko. Zaczęłam czytać z ciekawości a teraz żałuje czasu, który zmarnuje na rozmowę.

ktosik

o rany Boskie! mam zaproszenie na rozmowę i się poważnie zastanawiam. A powiedzcie mi ile wyciąga RKS? Bo może warto się pomęczyć :)

smith

za 1500 to chyba dzisiaj nikt nie pracuje...

rozgoryczone dziewczynki, bo nie wyszło....bo się nie nadawałam...Boziu...zawsze można pracować w Casto lub Biedronie na kasie...myśleć nie trzeba a kasa nienajgorsza...

smith

nie narzekam, 4500 co miesiąc i jakieś tam darmowe woźidełko bez ograniczeń:)

nowy

witam!! czytając to forum rozbolała mnie głowa a mam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną. Piszecie o marnych zarobkach i samochodach a można wiedzieć ile zarabia w tej firmie przedstawiciel i jakie auto dostaje się do dyspozycji??

Auta pozabierali? Gdzie odstawiacie? Nie mozecie uzywac do celów prywatnych? To naprawdę� jakaś paranoja!!!

Niestety większość opini jest prawdziwa. Bardzo zła atmosfera pracy( zaczyna się po pół roku od przyjęcia), zmiany zakresu obowiązków bez uprzedzenia, marne zarobki(wbrew obietnicom), słabe przygotowanie do pracy kadry kierowniczej(często szokujący ludzie na tych stanowiskach). Radzę szukać czegoś innego

ziom

Nie polecam

gerda

Stanowczo odradzam.

Stało się. HURA!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy wyróżnienie. Idę oblać ten sukces. Ja pikole ale zajefajnie.

jamal - 2010-06-08 20:54:19 Śmiechu warte. Wywalili was z roboty to teraz płaczecie gdzie popadnie. Pewnie największym błędem było przyjęcie was do firmy. No cóż, trudno! Nieudacznicy odpadają po krótkiej selekcji. Zostaje kwiat, który was w oczy kole. Firma się rozwija, oswaja nowe rynki. Pewnie dlatego, że was tu już nie ma. I bardzo dobrze. Grupa zgranych ludzi, oddanych szefowi jest podstawą sukcesu tej firmy. Nawet jeśli obecnie mamy tu paru niezbyt rozgarniętych ludzi, to każdy z nich wypełnia swoje zadania i prze do przodu. A wam pozostaje siedzieć na zasiłkach. Ej, rozwijająca się firma, komu chcecie wcisnąć ten kit. Jak tam Kazachstan. Był to chyba jedyny rynek, który miał być oswojony przez Soudal Czosnów. Reszta, to zasługa belgów (Indie i Chiny). Może wyślecie kogoś do Seleny na szkolenia jak poradzić sobie z Kazachstanem. Prawda jest taka, że firma jest w stagnacji i w wielu przypadkach cofa się do tyłu. Taka sytuacja jest skutkiem błędnej, a wręcz szkodliwej polityki kadrowej, która jest prowadzona od jakiegoś czasu. Mówisz, że został kwiat "zgranych ludzi" oddanych szefowi, oby tylko ten "kwiat" nie przemienił się w „wianek żałobny” po byłych osiągnięciach firmy, które moim zdaniem jeszcze kilka lat temu naprawdę były.

Zostaw merytoryczną opinię o Soudal Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Soudal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soudal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soudal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soudal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soudal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soudal Sp. z o.o.