Soudal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soudal Sp. z o.o.

ciekaw

Proszę o konkrety !!!! -kasa z doś. i bez -auta -atmosfera -rozmowa Pozdrawiam

kaja

na awans to można liczyć pewnie dopiero jak już cokolwiek zorbicie ponad to, czyli jak już będzie wiaodmo, że sprawdziliście się u nich w pracy, ze warto w was inwestowac, bo przynosicie bezpośredni dochód firmie. Poza tym to zastnawiam się jak wygląda rekrutacja, jest tylko jeden etap czy jest więcej?

Ki

Ni polecam pracowałem tam. Reklamacja goniła reklamacje. Zarobki śmieszne.

ucho

Miejsca jest dużo , wysyłaj koniecznie cv :) Szczecin ,Gdynia , Warszawa .... a może chciałbyś zostać kerownikiem od sieci ? też jest wolny etat :) wkrótce będzie jeszcze na pewno kilka wolnych miejsc ...

Przedstawiciel Handlowy

Ogólne pytania co się robiło w poprzednich pracach, jaki teren obsługiwało, dlaczego się zrezygnowało z poprzedniej pracy, ogólne informacje o sobie. Niestety podejście kierownika ze śląska bardzo słabe ,ponieważ informuje że dostaniemy odpowiedz zwrotną co do rozmowy a nic takiego nie ma miejsca ( Jak tak wygląda podejście całe firmy Soudal do pracowników to może i lepiej że nie dostałem zatrudnienia) Jest to bardzo mało profesjonalne podejście i firma Soudal( powinna zwracać uwagę na takie szczegóły ,ponieważ psują takim lekceważeniem markę.

Nie ma takich pytań

gero

Może nie są z przypadku, tylko są dobrani według "klucza" którego nikt nie zna, tak też może być i weźcie to pod uwagę zanim wydajecie jakiś osąd np. na Soudal. Warto też pamiętać, że nie każda praca jest dla każdego, bo to też ważne. W każdym razie jak już piszę, to może ktoś słyszał o wolnym miejscu w soudal co?

edek

myślę, że tak czy inaczej można dobierać pracowników, bo przecież każdy przechodzi jakiś etap rekrutacji, więc nie rozumiem dlaczego piszecie, że ludzie są tutaj z przypadku.. dziwnie trochę. Mam jeszcze takie pytanie odnośnie godzin pracy, normalnie po 8 godzien pracujecie czy jak to wygląda dokładnie?

SS

szkiełka kleją w garażu bo zarządzanie jest garażowe ;) a tak serio, pracowałem dosyć długo i faktycznie obrzucanie konkurencji błotem jest w tej firmie na porządku dziennym ... szczególnie ostatnio odkąd na stanowisku kerowniczym wylądował taki jeden Pan Dyzma :) gość bez szkoły , bez języka musi tam pracować bo gdzie inndziej się poprostu nie nadaje...

harvy

Trzeba uważać na tą firmę. Wykorzystują swoją pozycję. Jako że jest to uznana marka w Polsce, zdecydowałem się na dojazd na pierwsze spotkanie w siedzibie spółki i moim zdaniem wyrzuciłem pieniądze w błoto. Wiedzieli gdzie mieszkami i że dojadę pociągiem. Mimo to spotkanie miało się odbyć w w tej wiosce, nie zaproponowali spotkania np w centrum Warszawy. Z dojazdem też musiałem sobie sam poradzić, gdzie w takich przypadkach często firmy potrafią zorganizować dojazd i odwózkę. Taka rozmowa mogła spokojnie odbywać się przez telefon lub Skype. Merytorycznie też słabo, trochę ogólnych pytań i opowieści o planach rozwoju firmy. Podsumowując straciłem jeden dzień i parę stówek na tą imprezę. A najlepsze na koniec, zapewnienie że jako poważna firma zadzwonią z informacją o pozytywnym bądź negatywnym wyniku dalszego procesu rekrutacji. Nie zrobili tego, co pozwala domyślać się jakie mają podejście do ludzi. Nie polecam!

Joe

duża szansa na zrobienie niemalże filmowej kariery , i chyba najlepszym przykładem będzie tu ta z filmu z Romanem W. Dyzma Nikodem któż nie oglądał :)

joe

jeśli chodzi o zadania to ostatnio w modzie są badania alkomatem :)

Rekrut.

Jak wygląda II etap rozmowy na RKS? Jestem zaproszony, o co pytają jakie zadania

Rekrut.

ciekawski

ciekawe czy dają RKS-om AZK?

rks- rekrutacja

Cześć. Rekrutacja na stanowisko Regionalnego kierownika sprzedaży. I etap telefon - około 0,5h. Pozytywnie, za tydzień rozmowa z babka z hr oraz kierownikiem sprzedaży. Pozytywnie, III etap- assesment center- czosnow- cały dzień. Z 6 zaproszonych- przyjechało 4 osóby. W ciągu 2 dni odpowiedź- niejednogłośnie że dziękujemy- i nie mamy chętnego. Info że chodziło o kasę- powiedzialem że chce 10.tys netto podstawy. Brak info do ostatniego oraz fo tej pory czego oczekują, coooferują. Potwierdza się opinia wyżej- szukają ludzi za 3-4 tys.podstawy że spozywki, albo ludzi bez pracy, którzy wezmą cokolwiek. Ni polecam- jak was zaprasza na 2 etap z kierownikem - zapytajcie ile oni mogą zaproponować być nie tracić waszego cennego czasu. Atmosfera w czosnowie- albo wszystkich boli glowa,albo wszyscy szukają czego na podłodze. Podlamani, przybici, i co to jest uśmiech...? Jak macie czas to się z nimi poparcie- ją nie polecam.

@rks- rekrutacja

Wiesz mi że nikt nie pracuje tu bo wziął byle co jak mówisz, skoro Ci nieposzło to czemu tak się burzysz. Gdzie płacą 10.000 kierownikowi??? Bądźmy realistami

Do też próbowałem

Nie zatrudnili cię z jednej prostej przyczyny- czy wypłata 1500-1900zł wystarczy??? otóż domyślam się że nie:) dlatego zatrudniają po spożywce i ot cała tajemnica...

PH Selena

Wy sie zmieniacie jak w kalejdoskopie........ no (usunięte przez administratora) juz nikogo nie ogarniam

tarczyn

Lubię tę firmę....jest taka śmieszna....

też próbowałem

Witam. też byłem na rozmowie z pół roku temu, uzbroi się w cierpliwość oddzwonią, ale na bank z negatywna odpowiedzią, Po dwóch może trzech tygodniach oddzwonili, że NIE (bo na pytanie o zmianę kropki na przecinki w Exelu nie umiałem wyjaśnić skrótu) moje doświadczenie i kompetencje się nie liczyły, nie wiem, jakie masz wykształcenie i czym się dotychczas zajmowałem, ale powiem jedno, jestem z wykształcenia inż. budownictwa znam wszystkie firmy i firemki budowlane w okolicy i hurtownie, bo robiłem też zakupy zaopatrzeniowe dla firm, pracowałem, jako zaopatrzeniowiec- kosztorysant, byłem też zastępcą kierownika budowy przez pewien czas, teraz od dłuższego czasu sam zajmuje się doradztwem handlowym i przedstawicielstwem. Zatrudnili i proszę tu o uwagę ..... gościa, który handlował wcześniej piwem i zapewniam, że nie wie, co to polipropylen itp.(CH2CH(CH3)) dla bardziej wnikliwych. Nie wiem też czy taka wiedza jest handlowcom takich firm potrzebna, ale jak słyszę- że to ma kleić i uszczelniać i nic więcej się mądrego nie dowiaduję to wolę dopłacić, ale porozmawiać z człowiekiem z wiedzą. Zarząd wydał mi się mądro głupi, ludzie troche pokory za darmo nikt nie będzie pracował wymagacie to płaćcie.

ukrpol

Nie polecam tej firmy. Po pierwsze, jest tyle negatywnych opinii o tej firmie i chyba ani jednej zdecydowanie pozytywnej. Jednakże, nie zaufałem tym opiniom i złożyłem dokumenty. Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną, powiedziano mi, iż zostanę poinformowany o wynikach rekrutacji i nic. Wiadomo, iż nie byli zainteresowani moją osobą i jest OK., ale musi być jakaś przyzwoitość i minimalna kultura i jak obiecują, iż powiadomią, to należy to zrobić, lub wprost powiedzieć, iż nie poinformują. To jest drobna rzecz, ale wiele mówi o firmie i ludziach, którzy tam pracują. Teraz, gdyby mnie zaprosili do pracy, to bym miał do nich zero zaufania i bym się zabezpieczył w umowie o pracę, żeby mnie nie oszukali i każdemu to polecam..albo najlepiej omijać tę firmę – jak nie szanują ludzi, to niech pracują z byle kim, bo wątpię, żeby przyzwoici ludzie chcieli tam pracować. A ogólnie, życzę im powodzenia – dla czego nie:-)

Mirosław

....i nawet pracownicy z takich wioch jak Konin,Kalisz czy gniezno narzekaja....

Zostaw merytoryczną opinię o Soudal Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Soudal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soudal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soudal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soudal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soudal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soudal Sp. z o.o.