Soudal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soudal Sp. z o.o.

jamal

Śmiechu warte. Wywalili was z roboty to teraz płaczecie gdzie popadnie. Pewnie największym błędem było przyjęcie was do firmy. No cóż, trudno! Nieudacznicy odpadają po krótkiej selekcji. Zostaje kwiat, który was w oczy kole. Firma się rozwija, oswaja nowe rynki. Pewnie dlatego, że was tu już nie ma. I bardzo dobrze. Grupa zgranych ludzi, oddanych szefowi jest podstawą sukcesu tej firmy. Nawet jeśli obecnie mamy tu paru niezbyt rozgarniętych ludzi, to każdy z nich wypełnia swoje zadania i prze do przodu. A wam pozostaje siedzieć na zasiłkach.

Święta Magdalena

No proszę, kochany ANONIMIE, pisząc powyższe zdanie automatycznie przyznałeś(aś), że jednak proceder zniesławiania w firmie istnieje. Możliwie jesteś jedną z tych osób która rozpowszechnia brednie na temat byłych pracowników. Nie jest w mojej intencji podawanie kogokolwiek do sądu, a stąd wniosek, że nie mam zamiaru szukać dowodów. Chciałem tylko uświadomić wszystkich, że takie postępowanie jest nie eleganckie i warte potępienia. Jestem przekonany, że wiele osób nadal pracujących w firmie czuje niesmak wysłuchując tych bredni. Warto byłoby zrezygnować z tych praktyk, a w niedługim czasie atmosfera w firmie znacznie by się poprawiła. Jest to też i w twoim interesie kochany ANONIMIE, bo tylko wtedy będziesz miał(a) pewność, że jak zechcesz sam(a) odejść (lub jak piszesz zostaniesz zwolniony(na)) nikt nie będzie obrzucał cię błotem za twoimi plecami.

Żeby podać kogoś do sądu musiałbyś mieć dowody dobry czlowieku. Jeśli jak twierdzisz byłeś kierownikiem to zostałeś z pracy wyrzucony i tyle.

Święta Magdalena

"Nie rob z siebie balwana" - ????? Tak się składa, że byłem właśnie tzw. "wzorcową kadrą kierowniczą" i o dziwo tylko teraz przecieram oczy ze zdumienia czytając powyższe wpisy. Narzekanie na kierowników, prezesów, dyrektorów jest normalną rzeczą w każdej firmie, ale obmawianie, oczernianie, poniżanie, ubliżanie, a tym bardziej utrudnianie byłemu pracownikowi podjęcia pracy u innego pracodawcy woła o pomstę do nieba. Czy osoby uprawiające ten proceder nie zdają sobie sprawę z tego, że w Polsce godność każdego człowieka jest chroniona prawem?

Przedstawiciel Handlowy

Ogólne pytania co się robiło w poprzednich pracach, jaki teren obsługiwało, dlaczego się zrezygnowało z poprzedniej pracy, ogólne informacje o sobie. Niestety podejście kierownika ze śląska bardzo słabe ,ponieważ informuje że dostaniemy odpowiedz zwrotną co do rozmowy a nic takiego nie ma miejsca ( Jak tak wygląda podejście całe firmy Soudal do pracowników to może i lepiej że nie dostałem zatrudnienia) Jest to bardzo mało profesjonalne podejście i firma Soudal( powinna zwracać uwagę na takie szczegóły ,ponieważ psują takim lekceważeniem markę.

Nie ma takich pytań

kanarek

To chyba krótko pracowałeś skoro nie zauważyłeś

Święta Magdalena

Kiedy pracowałem, czasu nie liczyłem, bo i po co. Postawiłem sobie cel, który chciałem osiągnąć i do niego dążyłem, a że nie wyszło, no cóż, trudno (może i nie byłem zbyt dobry aby przekonać zainteresowane osoby do swoich racji). Nie chciałem się z tym pogodzić i odszedłem. Ale nigdy bym nie przypuszczał, że spory zawodowe mogą pociągnąć za sobą ślad w postaci międzyludzkiego chamstwa.

Firma płaciła ci pieniądze za twoj czas? Widocznie byłeś mierny że cie zwolniono.

Święta Magdalena

Nikt nie broni Pani(Panu) zarabiać kasę. Rób to jak potrafisz najlepiej, ale ten cel nie zwalnia nikogo z bycia człowiekiem.

Firma nie jest od przyzwoitości tylko od zarabiania kasy.

Święta Magdalena

Nie mogę w to uwierzyć. To jakiś marazm. Byłem aż tak ślepy. Uważałem, że poziom kultury wewnątrz firmy był bardzo wysoki. Jak to jest możliwe. Kochani byli współpracownicy, koledzy i przyjaciele - opamiętajcie się. Zachowajcie w sobie chociaż odrobinę przyzwoitości. Pamiętajcie o jednej złotej zasadzie „nie sądź, a sam sądzony nie będziesz”.

o tak. zdecydowanie INACZEJ

ufff...:)

honda

Najlepszy jest marketing :) Jaja. Facet dłubiący coś w garażu, kobitka z rozstrojem nerwowym jako szefowa i ciąąąąąąąąąąągłe doskonałe projekty! Wspaniałe akcje imdżowe. To mi się podoba najbardziej. Jestm pod wrażeniem. Jak to działa do tej pory? Chyba jedzie to wszystko na opinii. PS. Ile płacimy za gazele biznesu???

jestem pianka

takie matołki nigdy nie pojmą że w Polsce praca nie jest obowiazkowa :-) zle mi ide do innej firmy :-) nie potrafie sie podporzadkowac nawet najglupszemu szefowi biore kase z unii i otwieram swoja firme:-) ale do tego trzeba miec jaja i kompetencje a jak widze koledzy maja tylko kompleksy :-)

woow cool

conajmniej dziwne to jest raczej to, że "gryziesz rękę, która cię karmi", albo jak kto woli "srasz do własnego gniazda" co będziesz papusiał, jak cię w końcu zwolnią, kiedy się w końcu zorientują jakiego debila mają u siebie w zespole. widocznie za głupi jesteś żeby to zrozumieć i raczej tego nigdy nie zrozumiesz i takie dziwne jest to, że ktoś rozstał się z firmą, w normalnych relacjach??? i go rzeczywiście ciekawi co słychać? tego tym bardziej nie zrozumiesz

mi nikt nie płaci. za to tobie z pewnoscią. dziwne strasznie, ze juz nie pracujesz tu a tak z ciekawosci sobie szukasz w internecie wiadomosći o swojej fimie byłej. z kogo robisz głupiego? chyba z siebie! nikt tu nie jest durniem. doskonale wiem że jesteś etatowym kolesiem i piszesz to co ci każą. rozpacz. teraz widzicie sami gdzie musimy pracować.

okos

Słuchajcie obecni pracownicy soudala inne firmy z podobnej branży potrafią zaoferować o wiele lepsze zarobki,nawet na początek, warto szukać...

Zostaw merytoryczną opinię o Soudal Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Soudal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soudal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soudal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soudal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soudal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soudal Sp. z o.o.